Clearblue digital pozitívny, pružok negatívny, čo myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stankaSR
Kecalka 286 příspěvků 11.04.13 18:34
Clearblue digital pozitívny, pružok negatívny, čo myslíte?

Ahoj holky, mám doma 4 mes. chlapčeka. Po pôrode som mala len jednu MS, teraz mám akoby týždeň meškanie. Urobila som si test Clearblue digital, ale ten som mala kúpený ešte pred tehotenstvom so synom, takže rok ležal v skrini. Vymenila som baterku a test ukázal presýpacie hodiny, akože funguje a potom +3. Tak som si urobila obyčajný test, citlivosť 25 a ten je snehobiely. Samozrejme skúsim ešte obyčajný test neskôr, ale dovtedy sa ukúšem od nervov… Mohol byť ten digitálny test vadný?

Reakce:

Ali1988
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 11.04.13 18:52

Jak jste vymenila baterku? rozebrala test? ten je na jedno pouziti.mne naopak digitalni vychazel negativny, ale prouzek slabe pozitivny.

stankaSR
Kecalka 286 příspěvků 11.04.13 19:10

@Ali1988 Ja som ten návod k tomu testu omylom vyhodila. Tam zo zadu bol taký kryt, tak som ho odlomila a dala tam takú istú baterku. Potom som ho s prepáčením počúrala a tam hneď zasvietilo veľké plus a pod tým tie týždne +3. Vlastne neviem, či som ho mohla takto pokaziť, a či vôbec mám nejako premýšľať nad možnosťou, že ukazuje dobre :nevim:

Milli
Extra třída :D 14088 příspěvků 11.04.13 19:27

@stankaSR - ten test je na jedno použití. Takže výměna baterky z něj rozhodně neudělá „čistý“ test. Jestli byl už jednou před tím použitý (z úvodního příspěvku si nejsem jistá), tak je k ničemu - uvnitř je totiž, stejně jako u obyč. testů, taky nasákavá část, která se při použití nacucá a víckrát (i kdyby sebevíc vyschla) už nefunguje. Spoléhala bych se na ten obyčejný test.

Moodymare
Závislačka 4534 příspěvků 11.04.13 19:32

@stankaSR - ja bych testovala jeste jednou, treba za 2 dny. Clearblue digi mi vzdy ukazal pravdive tehotenstvi. Naposledy 10.den po ovulce a to byl Rapiclear s citlivosti 10 bily. Zalezi, jaky prouzek jsi pouzila. S vymenou baterky a spolehlivosti pote nemuzu poradit, nemam s tim zkusenost.

tumpach
Závislačka 4619 příspěvků 11.04.13 19:37

Nový digitální test mh

stankaSR
Kecalka 286 příspěvků 11.04.13 19:40

Ďakujem za odpovede. Test bol predtým samozrejme nepoužitý, mala som ho len kúpený a odložený, ale preto že ležal rok v skrini, tak som si bola istá, že tá baterka v ňom už nebude fungovať, tak som ju vymenila. Ale našla som na nete návod, samozrejme to som mala urobiť ako prvé, som blbá, a podľa toho to bol chybný výsledok, takže budem veriť tomu obyč. testu.

Váš příspěvek

Poslední články

Sladké únorové dobroty pro vaše milované

Slavíte svátek zamilovaných, nebo jste naopak zarytými valentýnskými odpůrci? Tak či tak udělejte svému milovanému radost a připravte mu vynikající sladkou pochoutku. A že nemáte inspiraci? Těmito dobrotami ho dostanete! číst dále >

Inspirace: Srdce na dlani, nebo radši na triku?

Valentýn nevalentýn, srdce není nikdy dost. A protože ani my nemáme rádi velký červený kýč, podíváme se pár dní před svátkem zamilovaných na symbol lásky tak trochu jinak. Na těch nejmenších. Jak obléct své dítko s láskou? číst dále >