Clearblue digital pozitívny, pružok negatívny, čo myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stankaSR
Kecalka 178 příspěvků 11.04.13 18:34
Clearblue digital pozitívny, pružok negatívny, čo myslíte?

Ahoj holky, mám doma 4 mes. chlapčeka. Po pôrode som mala len jednu MS, teraz mám akoby týždeň meškanie. Urobila som si test Clearblue digital, ale ten som mala kúpený ešte pred tehotenstvom so synom, takže rok ležal v skrini. Vymenila som baterku a test ukázal presýpacie hodiny, akože funguje a potom +3. Tak som si urobila obyčajný test, citlivosť 25 a ten je snehobiely. Samozrejme skúsim ešte obyčajný test neskôr, ale dovtedy sa ukúšem od nervov… Mohol byť ten digitálny test vadný?

Reakce:

Ali1988
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 11.04.13 18:52

Jak jste vymenila baterku? rozebrala test? ten je na jedno pouziti.mne naopak digitalni vychazel negativny, ale prouzek slabe pozitivny.

stankaSR
Kecalka 178 příspěvků 11.04.13 19:10

@Ali1988 Ja som ten návod k tomu testu omylom vyhodila. Tam zo zadu bol taký kryt, tak som ho odlomila a dala tam takú istú baterku. Potom som ho s prepáčením počúrala a tam hneď zasvietilo veľké plus a pod tým tie týždne +3. Vlastne neviem, či som ho mohla takto pokaziť, a či vôbec mám nejako premýšľať nad možnosťou, že ukazuje dobre :nevim:

Milli
Extra třída :D 14088 příspěvků 11.04.13 19:27

@stankaSR – ten test je na jedno použití. Takže výměna baterky z něj rozhodně neudělá „čistý“ test. Jestli byl už jednou před tím použitý (z úvodního příspěvku si nejsem jistá), tak je k ničemu – uvnitř je totiž, stejně jako u obyč. testů, taky nasákavá část, která se při použití nacucá a víckrát (i kdyby sebevíc vyschla) už nefunguje. Spoléhala bych se na ten obyčejný test.

Moodymare
Závislačka 4693 příspěvků 11.04.13 19:32

@stankaSR – ja bych testovala jeste jednou, treba za 2 dny. Clearblue digi mi vzdy ukazal pravdive tehotenstvi. Naposledy 10.den po ovulce a to byl Rapiclear s citlivosti 10 bily. Zalezi, jaky prouzek jsi pouzila. S vymenou baterky a spolehlivosti pote nemuzu poradit, nemam s tim zkusenost.

tumpach
Závislačka 4325 příspěvků 11.04.13 19:37

Nový digitální test mh

stankaSR
Kecalka 178 příspěvků 11.04.13 19:40

Ďakujem za odpovede. Test bol predtým samozrejme nepoužitý, mala som ho len kúpený a odložený, ale preto že ležal rok v skrini, tak som si bola istá, že tá baterka v ňom už nebude fungovať, tak som ju vymenila. Ale našla som na nete návod, samozrejme to som mala urobiť ako prvé, som blbá, a podľa toho to bol chybný výsledok, takže budem veriť tomu obyč. testu.

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist