Co když přece?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 08.12.03 13:08
Co když přece?

Ahoj holčiny,

dnes jsem po návštěvě doktora opět ztratila naději.

Sotva jsem přišla do práce, tak mě tak napadlo, že je možné, že jsem otěhotněla mimo plodné dny (tj. minulý týden) před termínem očekávané MS a tudíž ještě není poznat, zda jsem těhotná! 4.12. jsem totiž měla dostat MS a nic!

Myslíte, že je možné, že bych otěhotněla? Děkuji za názory a rady.

Jste fajn!

Radka :-D

Reklama

Reklama

Reakce:

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 08.12.03 13:27
Co když přece?

ja si myslim ze ano moja kamoska otehotnela den pred ms,dcera uz je velka,nesracaj nadej a co testy nerobil ti ziadne?

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 08.12.03 15:27
Co když přece?

Ja otehotnela 2-3 dny pred ocekavanou MS, necekala jsem ze by se mohlo neco stat … a ejhle, stalo … diky tomu mam krasnou 10,5M holcicku Verunku … a diky za tu nevedomost:-))

Takze nezoufej a doufej. Moje kamoska zase otehotnela prokazatelne 1 den po ukonceni MS … neverim nejakemu urceni plodnych dnu uprostred mezi MS.

Hodne stesticka

Sulanek

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 09.12.03 12:57
Co když přece?

Ano, právě že dělal. TT - negativní. Ale tak si říkám, že po týdnu (kdybych tedy otěhotněla před očekávanou MS) není nic vidět. Chce to počkat.

A tak čekám. A díky Vám věřím, že otěhotnět je možné.

DÍKY!!! ;-)

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 09.12.03 13:41
Co když přece?

radka este je malo aby ti vyslo nieco pozityvne si myslim,ked to pocitame tak dnes 6 dni co ti meska,chod etse raz a ak ti nebral krv tak nech ti zobere tam by to malo byt videt si myslim,verim ze si nervozna,to je to najhorsie to cakanie ,ci ano alebo nie,urcite sa ozvy ako to dopadne

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 09.12.03 14:12
Co když přece?

Radko,já otěhotněla ke konci cyklu a ještě 14 dní po vynechání MS byl TT negativní(opa­kovaně).

Na UTZ je mimčo vidět taky až tak 3.týden po oplodnění.

Nechci v Tobě vyvolávat falešnou naději,ale třeba tam opravdu miminko je,ale jen krátkou dobu.

Přeji moc štěstí,Hanka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama