Co na afty na jazyku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veverunka11  17.03.11 18:10
Co na afty na jazyku

ahojky holky,chtěla jsem se zeptat,co je dobrého na afty na jazyku,nateklo mi to šíleně,genicialka nepomaha a nebo i nějakou babskou radu,můžete cokoliv,ale nic drahého do 100Kč :-D :-D :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17260 příspěvků 17.03.11 18:16

Náš prcek na aftyhodně trpí :roll: Používáme tohle

http://www.docsimon.cz/…roztok-150ml

:palec:

Neprihlasena Jaruna  17.03.11 18:23

Boruvky,hermankem vyplachovat usta,herbadent,je toho spousta.

VERCATOMIK
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 17.03.11 18:42

Já byla spokojená s corsodylem

Háta_x
Echt Kelišová 7577 příspěvků 17.03.11 18:55

Mám afty po aplikaci kyseliny při plombování bílou výplní a zásadně je solím :mrgreen: Vyčistím zuby, posypu aft solí a držím, dokud to nepřestane štípat. Do dvou dnů je po nich :palec: dělám to na radu zdravotníka :pankac:

Meghan
Kecalka 250 příspěvků 17.03.11 19:15

já používám propolis, stojí pár korun a zabere vždycky, za dva dny je po aftách. používám ho i na jiné ranky..

lucielle
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 17.03.11 19:53

Já na afty šíleně trpím od mala a jediné, co alespoň trošku pomáhá, je Tantum Verde roztok na vyplachování… Myslím, že jinak jsem vyzkoušela všechno a bez valného efektu…

eManzelkaAmama
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 17.03.11 21:06
lucielle píše: .. Tantum Verde roztok na vyplachování…

Taky tak :D

blanka111
Kecalka 136 příspěvků 18.03.11 07:44

Ahoj,taky B-komplex.taky jsou po tom rychle pryč,a přestanou i bolet.

Hogata
Kecalka 320 příspěvků 18.03.11 16:45

Já mám taky dobrou zkušenost s B-komplexem, pomáhá na afty a na prasklé koutky.

veverunka11  19.03.11 13:07

Ahoj holky,tak skutečně mi pomohlo sůl a možná i propolis :-)),už nešišlám takže je to o hodně % lepší

JíňaH.
Povídálka 24 příspěvků 19.03.11 23:49

Mě také pomáhá propolis :-D

Pa23ja  29.06.11 17:16
Afty

Ahoj,na afty se mi osvědčilo:potírat vodičkou na afty a hned na to 60%líh,vše se koupí v lékárně.Hned jak zjistím aft,beru vatovou štětičku jeden konec do vodičky na afty,druhý do lihu.Tímto postupem natírám několikrát denně a super.

lirexo
Nováček 4 příspěvky 04.08.11 12:59
afty

Ahoj já taky trpím na afty hlavně na jazyku a dost nepříjemně to bolí hlavně při jídle co můžu doporučit je ústní voda HERBADENT Svými vlastnostmi a složením je na současném trhu unikátní – obsahuje extrakt ze stejného komplexu léčivých bylin jako HERBADENT masážní roztok ( řepík, šalvěj, nátržník, heřmánek, máta a fenykl), jehož pozitivní účinky na stav sliznic dutiny ústní byly klinicky ověřeny a potvrzeny.A je vhodný i pro těhotné já jsem v devátém měsíci stojí kolem 70 kč a je super :-)

lucavlachova
Kecalka 486 příspěvků 04.08.11 13:36

určitě a to mám odzkoušeno na manžovy vit.sk B a vynechat perlivé minerálky

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist