Co podnikáte s ročním dítětem?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žena Vlk
Kecalka 355 příspěvků 11.01.17 18:34
Co podnikáte s ročním dítětem?

Ahoj ženy, ráda bych udělala malý průzkum :) Jaké aktivity podnikáte se svými dětmi? My jsme zatím nebyli v žádném kroužku, syn (13 měsíců) mi na to přišel malý, až teď se mi zdá, že by si třeba mohl užít návštěvu dětského centra, také uvažuji o nějakém pohybovém kroužku pro batolátka, abychom oba měli nějakou změnu. Dosud jsme ale zkrátka takhle nikde nebyli, tak se chci zeptat, jak to vypadá u ostatních, jestli navštěvujete již s kojenci nějaké akce, nebo také čekáte, až děti povyrostou. Tuhle jsem se doslechla od známé, že její stejně staré dítě znakovalo, tak jsem se zalekla, že jsme vlastně nic „navíc“ netrénovali. S klučíkem si hrajeme, chodíme ven, má hodně kontaktu s babičkami a dědečky, se strejdy, ale najednou mi přijde, zda to není málo. Tak jsem zvědavá, co ostatní :) Díky za příspěvky!

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 11.01.17 18:42

My (syn 11,5m) chodime na plavani, chodili jsme na pohybove hry a jednou tydne do hernicky. Nadseny je z te hernicky, zbytek je spis abychom nebyli porad doma.
Zkouseli jsme sankovat, to ho nebavi, ale kamaradky rocni syn to miluje.
Navstevy kamaradek se stejne starymi detmi, vyhrajou si spolu :-)

Lanna
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 11.01.17 18:43

Ahoj,
s dcerkou jsem od pul roku chodila na plavani a na montessori, taky jsem si porad rikala, ze bych ji mela nejak obohacovat a brat mezi lidi. Vydrzela jsem asi rok a pak prestala, nejak ty kolektivy matek s detmi nedavam :lol: takze jsme obcas zasly nekam do koutku, s kamaradkou a jeji dcerou na kafe a tak. Ted uz je dcerka starsi a zacla bruslit a lyzovat tak je to zas o necem jinem :)

Žena Vlk
Kecalka 355 příspěvků 11.01.17 18:44

@Limi123 Tyjo, a fakt i sáňkování, jo? Klučík je lenoch a ještě nechodí (jen za ručičky), tak mi právě pořád přijde nějak „malý“ na takovéhle aktivity. Ale možná není… právě proto se ptám, abych měla inspiraci z okolí :) Ty herničky mě teď také lákají, že uvidí další děti a nové zábavné prostředí.

Žena Vlk
Kecalka 355 příspěvků 11.01.17 18:45

@Lanna :-D Jo? Bylo to v těch kolektivech o nervy? :-D

Limi123
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 11.01.17 18:46

@Žena Vlk mne se taky zdal maly, ale kdyz to kamaradky syna bavilo, tak jsem to take vyzkousela. Ale nic moc, Honzik prave jeste taky nechodi a kombineza ho omezuje v lezeni, tak asi pro to ho to neba…
Ale v te hernicce ai vyhraje neuveritelne.

Žena Vlk
Kecalka 355 příspěvků 11.01.17 18:47

A to plavání byste doporučily? Já jsem se k tomu pořád stavěla tak nějak rozpačitě, bála jsem se infekcí středouší, a že když ho to bude bolet, tak mi to ještě nebude umět sdělit. Jako malá jsem si s tím poležela v nemocnici, tak jsem asi poznamenaná :-D Jo a taky se bojím, že tam někde uklouzneme na dlaždičkách, prostě z plavání mám nějakou hrůzu :-D

Žena Vlk
Kecalka 355 příspěvků 11.01.17 18:49

@Limi123 Super, tak to mě motivuje do nějaké té herničky vyrazit, klučík je společenský, tak si myslím, že tohle by se mu líbit mohlo.

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 6 inzerátů 11.01.17 18:51

Chodíme na plavání a od řijna i na yamahu (batolátka)

Cocka nasladko
Kecalka 303 příspěvků 11.01.17 18:51

U nas v knihovne je program uz pro mimina, jsou to v podstate pohadky, rikadla, pisnicky. Byla jsem tam parkrat, kdyz klukovi byly asi 4 mesice, ale nezdalo se mi, ze by z toho neco mel. Chtela jsem chodit pozdeji, ale dlouho v te dobe spal. Ted ma taky 13 mesicu a chystam se, ze to zas zkusime.
Chtela jsem chodit na plavani, ale je tady priserne drahe.
Obcas jsme zasli do herny, ale ted pres zimu se mi tam moc nechce.
Takze vesmes si hrajeme doma, cteme, chodime na prochazky nebo litat na hriste, plus mame permanentku do ptaci zoo a chodime se divat na tucnaky. To ho bavi hodne :)

Limi123
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 11.01.17 18:52

@Žena Vlk k plavani je syn takovy neutralni a navic je to docela drahe (Praha 360 kc na 30 minut).
Ale v ramci toho, abychom meli program, tak chodime a jsme spokojeni (jen to nadseni oproti hernicce tam neni). Ja nic nedelat, tak se zblaznim :-D

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 411 inzerátů 11.01.17 18:54

Momentálně bych s dítkem do herničky ani na plavání nešla- začala chřipková epidemie a nemocí je všude spousta. Plavání je nejlepší začínat na jaře :-) Já s dcerou chodila jen na procházky a po známých, jak se oteplilo, tak na písek a prolézačky. Cvičení jsme zkusila až u syna- od 1,5 roku jsme chodili cvičit, ale syn víc jak polovinu doby dělal co chtěl on, ne teta co cvičila.

Žena Vlk
Kecalka 355 příspěvků 11.01.17 18:57

Holky, paráda, díky za reakce! Já už se právě také doma nudím, plus myslím, že teď už s dítkem začíná „být větší zábava“, tak by nějakou aktivitu navíc ocenil. A ještě se zeptám, děláte něco speciálního doma? My jsme se naučili takové ty klasiky jako „paci paci“ a „jsem takhle veliký“, ale přemýšlím, jestli se nedá dělat něco navíc. Jednu dobu jsem četla pohádky, ale to zatím není nic pro tu naši střelu, před spaním je mu to buřt, a přes den po mně akorát šplhal, a chtěl trhat knížku :-D

Lanna
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 11.01.17 19:00

@Žena Vlk asi jak pro koho, ja na ty „plinovy reci“ moc nejsem :lol: ale jinak plavani super, dcerka vodu miluje a v pohode se udrzi nad hladinou, s druhym chci chodit zase aspon jeden kurz :)

Limi123
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 11.01.17 19:00

@Žena Vlk tak ze vzdelacich veci se snazim naucit ho jak delaji zviratka a zatim se nedari, knizky ho nezajimaji.
Strasne ho bavi honit auticko na dalkove ovladani a pak Pejskuv stolecek od Fisher Price.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Reklama