Co s vlasy? Problém s barvou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.12.13 11:32
Co s vlasama

Ahoj
Měla bych dotaz, někdy v září jsem si nabarvila vlasy palette intensive color creme N3 – středně hnědá, chytlo mi to skoro do černa :roll:
Včera jsem kvůli šedinám vlasy nabarvila palette intensive color creme G4 – kakao a chytl mi jen odrust.
Nevíte někdo čím to může být a jak by se to dalo zachránit, abych měla všechny vlasy v jedné barvě?
Hlavně mi prosím nepište, že si mám zase nabarvit hlavu středně hnědou.
Předem děkuji :mavam:

Reakce:

LucieSy
Kecalka 416 příspěvků 26.12.13 11:34

A co takhle zkusit kadeřníka? :-D

petulagabi
Echt Kelišová 7766 příspěvků 26.12.13 11:37

No palletky chytaj vzdy tmaveji, ja si davam svetle hnedou a jsem. tmavovlaska, hodne hnedejch chyta do cerna, zkus loreal castin 500,barvy co.maj 500 nebo 400,nebo kadernika, i kdyz ja od kadernice taky prisla uz tolikart cerna

Radunka
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 26.12.13 11:37

Kadeřníka…

petulagabi
Echt Kelišová 7766 příspěvků 26.12.13 11:38

A stredne hneda chyta u vsech do cerna, ale vetsinou se po 3 tydnech trochu smeje a konecne pak mam varvu co chci;)

Hadí ocásek
Závislačka 4515 příspěvků 26.12.13 11:38

Kadeřníka :-) osobně si patlám vlasy taky doma, ale kadeřnice, když se jdu nechat stříhat, mi to vždycky pochválí, že to vypadá přirozeně. Používam Syoss oleo intense (barví přítel štětkou na holení-šikulka :D )

petulagabi
Echt Kelišová 7766 příspěvků 26.12.13 11:45

Nebo zkus pallete shampoo klidne stredne hnedou nebo tmave hnedou, tak chyta tak jak ma, pomalu se smejva, ale odstin zustane, kazdy mi barvu chvali

Pipet
Neúnavná pisatelka 18112 příspěvků 26.12.13 12:04

Tak tu „černou“ nepřebarvíš na světlejší, musíš to nejdřív odbarvit a pak nabarvit na hnědou…
Já to dělala doma pod dozorem kamarádky kadeřnice, postupně, nejdřív nechat černou pár týdnů (vypadala jsem hrozně), pak odbarvit a přebarvit jen přelivem (šetrnější), a pak zas až za nějakou dobu normální barvou.
Vlasy to přežily OK.

Missy_X  26.12.13 12:20

Kadeřník, a nebo zkus hennování.

MUFICE
Hvězda diskuse 42015 příspěvků 26.12.13 12:22

Taky bych šla radši ke kadeřnici, ty barvy z obchodů chytají různě.

Aleana
Kecalka 272 příspěvků 26.12.13 12:58

Hlavně nepoužívat Palette jsou to jedny z těch největších sr*ček na trhu.. dojdi si ke kadeřnici ta ti to co nejlíp srovná a poraď se s ní čím to nejlépe barvit ;)
Mě z těch levnej s.. vypadaly vlasy hlavně z blond palette a syos.. rok jsem to nebarvila, baštila vitamíny a kupovala drahý šampony.. teď barvím hennou a supr :palec: ale co vím tak nej barvičky, které seženeš v drogerii tak Loreál

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist