Co si přát k narozeninám? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smaria
Kecalka 415 příspěvků 24.09.11 09:34
Co si přát k narozeninám? :-)

Ahoj holky,
tak jsou tu zase moje narozeniny a tentokrát vůbec nevím, co si přát… Dostala jste některá z vás něco zajímavého nebo prostě praktického a udělala vám to radost? Cenová relace může být od 300–2500,–
Díky moc za reakce :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Pomka
Závislačka 3565 příspěvků 24.09.11 09:41

Ahoj,
dobré téma :palec: Já sama vždycky nevím, co si přát a záleží na tom, co máš ráda. Takže já jsem třeba mezi praktickými dárky dostala zapékací mísu, obyč dárek, ale straště jsem ji chtěla. Nebo jakékoliv „lepší“ věci do kuchyně, jelikož ji nemám plně zařízenou. Ráda čtu, knížka mě potěší pokaždý. Nebo jsem toužila po parfému, jednou jsem se zmínila a potom jsem ho dostala :-) Mám ráda taky šperky, ale nevím, jestli ty bych si nechtěla vybrat radši sama :-D

Brusek
Echt Kelišová 9634 příspěvků 24.09.11 09:42

nooo tak já ti neporadím, ale s dovolením si počkám s tebou na rady druhých, páč se blíží mých 30 a absolutně nevím, co si přát. To hlavní, co jsem kdy chtěla už mám, na šperky si nějak nepotrpím a mám jich dostatek, na drahé parfémy taky nejsem a víc nevím. Chtěla bych něco, co by mi zůstalo na památku, u čeho bych si řekla-to jsem dostala k třicátinám, ale co by to mělo být vůbec netuším. Manžel říkal, že mi koupí robotický vysavač :-) slibuje mi ho už od porodu, že se nemůže dívat furt na tu zem plnou drobků-no jak jinak s malýma dětma že jo :lol: to člověk zamete a do hodiny může znovu…ale potřebujem koupit větší auto, ta jsem řekla, ať mi tak drahou věc nekupuje.

Petra Z
Hvězda diskuse 42317 příspěvků 24.09.11 09:43

Taky se mi blíží narozky…
Potěší knížka,můj oblíbený parfém,ted si přeju takovou tu chlupatou vestu :lol:

emocuc.polymorf  24.09.11 09:45

Tak předně všechno nejlepší :-D :kytka:
Já mám narozky za měsíc a letos budu chtít náušnice (echt gold :wink: ), protože jsem jednu ztratila.
Teď, co mám malou už mnohem víc oceňuji dárek „zážitek“, protože se můžeš urvat a na chvíli vypnout.
Taky věk postupuje, tak poukázka do kosmeťáku by nebyla k zahození :lol: :lol:
Jo a hadry jsou samo super vždycky, tak si řekni třeba o poukázku do H&M nebo C&A nebo tak – dostaneš kartu a vybereš si sama :palec: – nabít ti tam můžou, kolik budou chtít.

smaria
Kecalka 415 příspěvků 24.09.11 09:47

K třitecinám by to chtělo opravdu něco památečního… Kamarádka dostala takový krásně řešený perleťový náhrdelník a nebo bys mohla dostat GPS turistickou navigaci na výlety s dětma :-)

emocuc.polymorf  24.09.11 09:47

Teda robotickej vysavač, to je dárek.. :cry: :cry: to není pro tebe, to je do domu :cert: :lol: :lol: To je jak dostat mouku, vejce a toaleťák… :nevim:

smaria
Kecalka 415 příspěvků 24.09.11 09:49
emocuc.polymorf píše:
Tak předně všechno nejlepší :-D :kytka:
Já mám narozky za měsíc a letos budu chtít náušnice (echt gold :wink: ), protože jsem jednu ztratila.
Teď, co mám malou už mnohem víc oceňuji dárek „zážitek“, protože se můžeš urvat a na chvíli vypnout.
Taky věk postupuje, tak poukázka do kosmeťáku by nebyla k zahození :lol: :lol:
Jo a hadry jsou samo super vždycky, tak si řekni třeba o poukázku do H&M nebo C&A nebo tak – dostaneš kartu a vybereš si sama :palec: – nabít ti tam můžou, kolik budou chtít.

Mám pocit, že všechno mám :-) To je hrozný! :-D

smaria
Kecalka 415 příspěvků 24.09.11 09:50
emocuc.polymorf píše:
Teda robotickej vysavač, to je dárek.. :cry: :cry: to není pro tebe, to je do domu :cert: :lol: :lol: To je jak dostat mouku, vejce a toaleťák… :nevim:

Přesně tak,to by teda mě urazilo. Chlap si Tě má alespoň jednou do roka hýčkat, dátněco krásnýho a vysavač??? :-)

smaria
Kecalka 415 příspěvků 24.09.11 09:56
Pomka píše:
Ahoj,
dobré téma :palec: Já sama vždycky nevím, co si přát a záleží na tom, co máš ráda. Takže já jsem třeba mezi praktickými dárky dostala zapékací mísu, obyč dárek, ale straště jsem ji chtěla. Nebo jakékoliv „lepší“ věci do kuchyně, jelikož ji nemám plně zařízenou. Ráda čtu, knížka mě potěší pokaždý. Nebo jsem toužila po parfému, jednou jsem se zmínila a potom jsem ho dostala :-) Mám ráda taky šperky, ale nevím, jestli ty bych si nechtěla vybrat radši sama :-D

Zapékací mísa je skvělá věc, už jí vlastním a nemůžu si jí vynachválit. Parfémků mám celkem teď dost. Šperky zatím taky stačí… i když těch není nikdy dost, co? :-) Někdy mám ráda překvapení, ale vždy to nevyjde :-D

hkac
Neúnavná pisatelka 15584 příspěvků 24.09.11 09:59
smaria píše:
Ahoj holky,
tak jsou tu zase moje narozeniny a tentokrát vůbec nevím, co si přát… Dostala jste některá z vás něco zajímavého nebo prostě praktického a udělala vám to radost? Cenová relace může být od 300–2500,–
Díky moc za reakce :lol:

Ahoj. Já měla narozky nedávno a dostala jsem mobil. Bylo to za minutu 12, páč ten den mi přestal registrovat SIM kartu. Vloni jsem dostala foťák (měli jsme jeden společný, a já potřebuju mít foťák neustále při ruce :oops: ).

Jinak jsem praktik, takže mě udělají radost i praktické dárky, které zrovna potřebuju (teď třeba papiňák).

Mišela1
Závislačka 3025 příspěvků 24.09.11 10:00
smaria píše:
emocuc.polymorf píše:
Teda robotickej vysavač, to je dárek.. :cry: :cry: to není pro tebe, to je do domu :cert: :lol: :lol: To je jak dostat mouku, vejce a toaleťák… :nevim:
Přesně tak,to by teda mě urazilo. Chlap si Tě má alespoň jednou do roka hýčkat, dátněco krásnýho a vysavač??? :-)

No zakladatelko v úvodu si napsala že i něco praktického a robotický vysavač je praktická a výborná věc:-). Nic ve zlém :kytka:
Jinak stav kdybych nevěděla co chci opravdu neznám. A co tak překvapení od manžela?

Příspěvek upraven 24.09.11 v 10:01

Ikiky
Kecalka 217 příspěvků 24.09.11 10:00

Ahojky. Určitě ne nic pro miminko :-) Jsou to tvé narozeniny. Já měla narozky nedávno a přála jsem si nepřilnavé nádobí na vaření a mám z toho radost :-) Taky jsem milovník knížek.

hofka
Extra třída :D 11233 příspěvků 24.09.11 10:02

Já bych chtěla mlejnek na mák:-)))

smaria
Kecalka 415 příspěvků 24.09.11 10:03

Praktickou věc bych si představovala, jako trošku osobní a jen mojí :-D třeba fén apod. Proti robotickému vysavači nic zlého, jen ta cena…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist