Co z pangase?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukymaty
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 04.10.10 11:30
Co z pangase?

Ahoj mam rozmraženou rybu pangase a nechce se mi smažit na řísky.Chci udělat něco aby to mohl jist i 13.měsíční syn.Mam k tomu udělanou bramborovou kaši.napište mi prosim nějaky recept :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 04.10.10 11:31
lukymaty píše:
Ahoj mam rozmraženou rybu pangase a nechce se mi smažit na řísky.Chci udělat něco aby to mohl jist i 13.měsíční syn.Mam k tomu udělanou bramborovou kaši.napište mi prosim nějaky recept :think:

můžeš zapéct s bramborama a sýrem,pridat zeleninu.

mikitaa
Echt Kelišová 9393 příspěvků 04.10.10 11:35

delam to v troube pro malou jen na masle (i pro nas jedine tak)…vetsinou s kasi :-)

teresa20  04.10.10 11:35

Děláme často tohle a je to výborné, jíme to všichni – http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

Monjie
Generální žvanilka 22826 příspěvků 04.10.10 11:37

ahoj a co to udelat pangasiuse normalne na kmine a masle a k tomu udelat na masle mrazenou zeleninu a brambory, pro maleho kasi?

nebo delam zapecenou, rybu osolim /koreni na rybu/ to nevim zdali muze malej, posypu huste syrem eidamem a preliju 3 rozkvedlanymi vejci s mlekem dam zapect a pak posypu petrzelkou

Příspěvek upraven 04.10.10 v 11:43

Petorka
Závislačka 2788 příspěvků 04.10.10 11:40

Já ho jen osolím, pro nás opepřím a dám na pánev na máslo, ale jen málo, pangas má v sobě hodně vody. Řízky mi z něj ani nikdy nešly…někdy k tomu přidám mraženou zeleninu, navrch pak vajíčko a plátek sýra.

Monjie
Generální žvanilka 22826 příspěvků 04.10.10 11:42

ahoj z pangasiuse jdou rizky ale musi se nechat rozmrznou a nechavam v uchynskych uterkach abych z nich dostala prebytecnou vodu… pak se to da

Mava
Generální žvanilka 24107 příspěvků 04.10.10 11:42

Řízek…

Nechat rozmrazit, stále odlívat vymraženou vodu, obalit, usmažit. Je to nejlepší.

Nebo zapéct se zeleninou.

Monjie
Generální žvanilka 22826 příspěvků 04.10.10 11:43

Maya: jak to zapekas se zeleninou?:) diky zase inspirace:)) :palec:

Pipet
Neúnavná pisatelka 18545 příspěvků 04.10.10 12:13

Nebo obalit v hladké mouce smíchané s mletou paprikou a osmažit, to by možná už prcek mohl. Měli jsme nedávno a Majda zbaštila neuvěřitelné množství=)
Zapékám ho se smetanou. Rozmíchat ve smetaně trochu koření na ryby, zalít, zapéct=) plus třeba sýr, zeleninu, brambory…

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 04.10.10 12:20

Ahoj, já vím, že je ta ryba děsně moderní, ale četla jsem několik článků o tom, jakým způsobem ji chovají a jak je vlastně nezdravá… :) Jen postřeh…já se rybám tady v ČR radši vyhýbám, je to zmrazený a hnusný :(.

Mava
Generální žvanilka 24107 příspěvků 04.10.10 12:23

tak můj recept stažený stejně z netu

recept

Mava
Generální žvanilka 24107 příspěvků 04.10.10 12:24

Eva B. taky jsem četla, že ten chov nic moc.
Naštěstí ryby střídáme. Zrovna včera losos. A nejlepší je stejně český kapr. :wink:

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 04.10.10 12:27

No, čerstvá česká ryba je nesrovnatelná s čímkoliv mraženým, ať kdo chce kecá co hce o cholesterolu a já nevím co… Z tý mražený mořský potvory stejně žádný živiny nezískáme. No a rádoby čerstvá mořská ryba jsem jde i několik dní, takže totéž… Holt by to chtělo moře :).

Mava
Generální žvanilka 24107 příspěvků 04.10.10 12:28

Jen ty kosti by tam nemuseli být :think: :-D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist