Co z pangase?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukymaty
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 04.10.10 11:30
Co z pangase?

Ahoj mam rozmraženou rybu pangase a nechce se mi smažit na řísky.Chci udělat něco aby to mohl jist i 13.měsíční syn.Mam k tomu udělanou bramborovou kaši.napište mi prosim nějaky recept :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 04.10.10 11:31
lukymaty píše:
Ahoj mam rozmraženou rybu pangase a nechce se mi smažit na řísky.Chci udělat něco aby to mohl jist i 13.měsíční syn.Mam k tomu udělanou bramborovou kaši.napište mi prosim nějaky recept :think:

můžeš zapéct s bramborama a sýrem,pridat zeleninu.

mikitaa
Echt Kelišová 9393 příspěvků 04.10.10 11:35

delam to v troube pro malou jen na masle (i pro nas jedine tak)…vetsinou s kasi :-)

teresa20  04.10.10 11:35

Děláme často tohle a je to výborné, jíme to všichni – http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

Monjie
Generální žvanilka 22816 příspěvků 04.10.10 11:37

ahoj a co to udelat pangasiuse normalne na kmine a masle a k tomu udelat na masle mrazenou zeleninu a brambory, pro maleho kasi?

nebo delam zapecenou, rybu osolim /koreni na rybu/ to nevim zdali muze malej, posypu huste syrem eidamem a preliju 3 rozkvedlanymi vejci s mlekem dam zapect a pak posypu petrzelkou

Příspěvek upraven 04.10.10 v 11:43

Petorka
Závislačka 2788 příspěvků 04.10.10 11:40

Já ho jen osolím, pro nás opepřím a dám na pánev na máslo, ale jen málo, pangas má v sobě hodně vody. Řízky mi z něj ani nikdy nešly…někdy k tomu přidám mraženou zeleninu, navrch pak vajíčko a plátek sýra.

Monjie
Generální žvanilka 22816 příspěvků 04.10.10 11:42

ahoj z pangasiuse jdou rizky ale musi se nechat rozmrznou a nechavam v uchynskych uterkach abych z nich dostala prebytecnou vodu… pak se to da

Mava
Generální žvanilka 24088 příspěvků 04.10.10 11:42

Řízek…

Nechat rozmrazit, stále odlívat vymraženou vodu, obalit, usmažit. Je to nejlepší.

Nebo zapéct se zeleninou.

Monjie
Generální žvanilka 22816 příspěvků 04.10.10 11:43

Maya: jak to zapekas se zeleninou?:) diky zase inspirace:)) :palec:

Pipet
Neúnavná pisatelka 18097 příspěvků 04.10.10 12:13

Nebo obalit v hladké mouce smíchané s mletou paprikou a osmažit, to by možná už prcek mohl. Měli jsme nedávno a Majda zbaštila neuvěřitelné množství=)
Zapékám ho se smetanou. Rozmíchat ve smetaně trochu koření na ryby, zalít, zapéct=) plus třeba sýr, zeleninu, brambory…

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 04.10.10 12:20

Ahoj, já vím, že je ta ryba děsně moderní, ale četla jsem několik článků o tom, jakým způsobem ji chovají a jak je vlastně nezdravá… :) Jen postřeh…já se rybám tady v ČR radši vyhýbám, je to zmrazený a hnusný :(.

Mava
Generální žvanilka 24088 příspěvků 04.10.10 12:23

tak můj recept stažený stejně z netu

recept

Mava
Generální žvanilka 24088 příspěvků 04.10.10 12:24

Eva B. taky jsem četla, že ten chov nic moc.
Naštěstí ryby střídáme. Zrovna včera losos. A nejlepší je stejně český kapr. :wink:

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 04.10.10 12:27

No, čerstvá česká ryba je nesrovnatelná s čímkoliv mraženým, ať kdo chce kecá co hce o cholesterolu a já nevím co… Z tý mražený mořský potvory stejně žádný živiny nezískáme. No a rádoby čerstvá mořská ryba jsem jde i několik dní, takže totéž… Holt by to chtělo moře :).

Mava
Generální žvanilka 24088 příspěvků 04.10.10 12:28

Jen ty kosti by tam nemuseli být :think: :-D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist