Cvičení

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jamimi
Stálice 74 příspěvků 11.06.03 20:01
cvičení

Zdravím všechny těhulky i netěhulky,

chtěla jsem se zeptat na cvičení. Bydlím v Praze a chtěla bych chodit na cvičení nebo plavání. Jediný, co jsem našla na internetu je Juklík. Ale tady v Praze toho musí být víc. Můžete mi někdo poradit kde hledat? Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Předem děkuji za Vaše odpovědi. Jarča 14t

Reklama

Reklama

Reakce:

MartinaV
Kecalka 220 příspěvků 12.06.03 21:53
cvičení

Ahoj,

s nějakým speciálním pohybem pro těhotné tedy zkušenosti nemám,ale myslím, že pokud chceš chodit plavat, tak to nemusí být nezbytně nějaký těhu plavání. Já chodím plavat do Ymcy nebo do Axy (obojí Na Poříčí) a moc mi to pomáhá. Se cvičením ti neporadím, ale když jsem hledala na netu, tak jsem toho našla víc, akorát už si to nepamatuju :-( Já sama chodím normálně do posilovny (chodila jsem i před otěhotněním a doktorka mi dala svolení), stáhla jsem si zátěže víc než o polovinu, jezdim na rotopedu a já a vypadá to že i miminko se cítíme bezvadne.

Martina 25+4tt

Anonymni  12.06.03 22:14
cvičení

Je aquaaerobic v pondeli od deviti rano v Letnanech Lagoon

Klub Delfinek to ma inzerovane na strankach.

Katcha
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 13.06.03 13:15
cvičení

Ahoj Jarčo, já jsem tedy byla v těhotenství lenoch, nejradši bych jenom spala. Ale určitě je lepší se hýbat. Teď jsem brouzdala na www.rodina.cz a našla jsem tam cvičení pro těhotné (gravijoga) v novém porodním domě na Roztylech. Zkus se na to podívat, třeba tam najdeš i další odkazy.

Katka

Tyme
Stálice 86 příspěvků 09.02.13 00:52

Ahoj, chtěla bych začít chodit do fitka ale mám tak trochu strach. Kamarádka mě ukecává abych tam s ní začala chodit a já bych i chtěla ale tak trochu se stydím, stydím se jít s ní protože ona má skvělou postavu, chodí tam jen aby se zpevnila za to já bych potřebovala schodit x kilo a to je druhý důvod proč se mi mezi lidi nechce chodit cvičit, většinou tam bývají štíhlé a už nějak vytrénované a já jsem „samí špek“, aby na mě nekoukaly jak nevím na co :?
Prostě nevím jak ten stud překonat, raději bych měla fitko doma :lol:

Katˇula
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 09.02.13 08:45

Tyme.. stud hoď za hlavu. Domácí fitko je dobré, ale jen málo lidí je tak odhodlaných že doma cvičí. Zkus se poohlédnout po okolí jestli nenajdeš dámské fitko.
A jedna rada z mé zkušenosti. Neber si na sebe ohromné plandavé oblečení. Pidává kila a špatně se v něm cvičí. Peřju hodně štěstí :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama