Cviceni a kojeni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janibubi  23.06.10 14:47
cviceni a kojeni

Ahoj holky,mam 5mesicni holcicku,plne kojim a nemuzu shodit 8kg co mam jeste navic,ale zase nechci blbnout abych neprisla o mleko.Mate s tim nekdo zkusenost a dobrou radu? :-)

Reakce:

Mima-M7
Kecalka 190 příspěvků 23.06.10 14:52

Neboj se toho, já od 4 měsíců běhala, cvičila podle videa a o mléko nepřišla. Hlavně, aby si se po cvičení cítila dobře a nedělala měco z „musu“, aby jsi z toho měla hlavně radost.

pavla002  23.06.10 15:06

ahoj, ja taky hned cvicila po sestinedeli, i rano jsem si privstala a sla do posilky, kdyz manzel hlidal, a kojila jsem malou do roka, urcite nic neprehanet, ale normalni cviceni nevadi, naopak ;-)

Heduš
Stálice 84 příspěvků 23.06.10 17:08

ahoj, taky myslim, ze kdyz si normalne zacvicis, ze by to melo vadit, ja sice moc hubnout nemusela, ale celkem rychle jsem se dostala do formy diky vecnym prochazkam (kdyz jsme to pocitali, tak to da i 15 km denne), to mi prijde jako uplne v pohode forma hubnuti, no jak rikam o mliko bych se neobavala, o to bys mohla spis asi prijit tim, ze bys zacala kojit min, tak uvidis, at se dari a zase se co nejdriv citis fit :-)

janibubi  24.06.10 07:30

Diky holky:-))))) :palec:

Váš příspěvek

Poslední články

Tipy na nejlepší spodní prádlo pro nastávající a novopečené maminky

Očekáváte příchod nového člena rodiny anebo už jste pyšnou novopečenou maminkou? Pak určitě víte, jak je důležitá pohodlné a praktické spodní prádlo. číst dále >

Podle čeho vybírat náhradní mléko pro miminka?

Mateřské mléko a mateřskou lásku nelze ničím nahradit. Jenže kojení jednou ustane a miminko se dožaduje jídla. Jak vybrat mléko, aby miminko co nejlépe prospívalo? číst dále >

TOPlist