Cvičení podle Mojžíšové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  11.09.03 12:49
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj holky, dost jsem slyšela o cvičení podle p. Mojžíšový, že se prý lépe otěhotní. Je to pravda? Máte s tím zkušenosti ?

Četla jsem taky, že nakladatelství Ivo Železný vydalo knihu o tomto cvičení. Nikde ji ale nemůžu sehnat.Ani v tomto nakladatelství už ji nemají. Nevíte náhodou, kde bych ji mohla sehnat ? Děkuji moc.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  11.09.03 16:59
Cvičení podle Mojžíšové

Ahojky,já ji sehnala na Smíchově,v Praze 5,v Cerfuru-centrum Nový Smíchov.Minulý týden.Zeptej se u pokladny,je to tam hodně velké,a poradí ti.

martinaM
Nováček 5 příspěvků 12.09.03 19:46
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj,

já jsem měla v plánu si koupit videokazetu cvičení podle Mojžíšové - ale zatím jsem se k tomu nedostala a vzala jsem to z jiného konce. zašla jsem za obvoďákem - řekla jsem mu že mně trápí záda a chci mimčo, tak to zhodnotil a poslal mě na rehebilitaci na vyšetření ( teprve se tam budu obědnávat ) a tam mi prý poradí jak a kde cvičit Mojžíšovou, tak uvidíme.

Jinak na www.rodina.cz je v rubrice ostatní diskuze - cvičení podle mojžíšové a tam najdeš dos užitečných rad co a jak to probíhá + seznam míst kde je možno cvičit. Raději se učit cvičit podle odborníka který ti ukáže co a jak než podle knížky, kdy nevíš co děláš špatně ;-)

Tak hodně úspěchů a co nejdříve radostné očekávání

ahojky M

Anonymni  22.09.03 13:22
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj holky,

tomu cvičení určitě věřte. Já si ještě čekám, že těhotenství i bez toho, ale mám dvě kamarádky, které otěhotněly jen díky cvičení paní Mojžíšové. Jedna z nich přitom měla prognózu od lékaře, že má jen asi 2% šanci otěhotnět přirozenou cestou (má obrácenou dělohu, několikrát do roka trpí cystami vaječníků). Po problémech s páteří začala chodit na rehabilitaci a cvičit podle Mojžíšové a do dvou měsíců otěhotněla. V tuto chvíli je šťastnou maminkou čtyř měsíčního syna Bertíka, který je prostě nádherný. Všem přeju hodně štěstí!!!! Janča

Anonymni  23.09.03 08:40
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj holky,

také jsem sháněla knížku „Cvičení podle Mojžíšové“ a sehnala jsem ji v prodejně zdravotnické literatury, ulice Lipová, Praha 2. Je to kousek na Karlovým náměstím.

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 24.09.03 20:47
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj!

Dnes jsem tuhle knizku videla za vylohou knihkupectvi Kanzelsberger za 129,–.

Anonymni  25.09.03 10:34
Cvičení podle Mojžíšové

Holky,jestli chcete cvičit podle Mojžišové,tak ve vodičkově ulici je studio pro ženy,kde se tím zabývají.Jsou tam velmi příjemní,cítila jsem se tam dobře.Zajděte si tam.verča

Anonymni  25.09.03 21:56
Cvičení podle Mojžíšové

Pokud metodu paní Mojžíšové rehabilitační pracovnice umí (a není jich v republice moc, i když se k metodě hlásí…), tak úspěšnost léčby funkční ženské neplodnosti je asi 30%. Těch rehabilitačních pracovnic vyškolila paní Mojžíšová jen asi jedenáct z celých Čech. Jedna z nich je třeba paní PhDr. Novotná z Pardubic, která napsala tu knihu z nakladelství Ivo Železný, o které výše píšete. To je spíše kniha pro širokou veřejnost, takže je napsána populárně a jsou v ní krom cviků i zkušenosti oblíbených herců a sportovců s paní Mojžíšovou. Paní PhDr. Novotná se spolupodílela i na odborné publikaci „Léčebné rehabilitační postupy Ludmily Mojžíšové“ z nakladelství Grada Publishing (1996). I díky ní a rehabilitaci Titan v Pardubicích máme mimino.

Vděční rodiče.

hankamisa
Kelišová 7305 příspěvků 12.07.14 21:29

Nevíte za jak dlouho po hydroskopii či laparoskopii se může pokračovat ve cvičení mojžíšovky?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama