cysta v děloze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blanz
Stálice 55 příspěvků 14.09.09 17:27
cysta v děloze

Jsem v 9 týdnu a doktor mi zjistil v děloze cystu,máte s tím některá zkušenosti.Bylo mi akorát řečeno,že se uvidí do 12 týdne,ale co bude následovat potom,jestli nezmizí,už mi neřekl,tak se docela bojím,aby to neohrozilo plod.Děkuji

Reakce:

mamina86
Ukecaná baba ;) 1306 příspěvků 14.09.09 18:10
Re: cysta v děloze
blanz píše:
Jsem v 9 týdnu a doktor mi zjistil v děloze cystu,máte s tím některá zkušenosti.Bylo mi akorát řečeno,že se uvidí do 12 týdne,ale co bude následovat potom,jestli nezmizí,už mi neřekl,tak se docela bojím,aby to neohrozilo plod.Děkuji

ahojky ja mela taky cistu v tehu ale ne v deloze ale na stydkym pysku no bylo to neprijemny…pomalu se to zvetsovalo a doktorka me poslala do spitalu aby mi to rozrizli on se tam tvori takovej hnis nebo co…no bylo to desny … ve spitalu mi to jen ostrikli takovim chabim umrtvovakem (cejtila sem uplne vsechno) a pak to rozrizli…furt to cistili dezinfekci … pak me pustili ale asi za 14 sem se tam vratila stim samim problemem…tentokrat mi to umrtvili jehlou tak to bylo snesitelnejsi…ale taky to bolelo … pak me pustili…aaale zase sem se vtatila to uz ze me byli nestastny , vtu dobu sem byla asi ve 12 tt , tak me vzali uz na sal aby to poradne vycistili …no trochu sem skuhraha … nabyzeli mi i uspani ale ja sem radsi nechtela kvuli mimi… ale nastesti od ty doby sem to mela dobry… 8) ted sem zase tehotna tak se zase bojim ze se mi ta cista udela…ale jestli mas cistu v deloze nebo u ni tak to pujdes na sal tam te uspi a za chvili to bude hotovy

renet1
Kecalka 498 příspěvků 14.09.09 18:24

Ahoj,
myslím že počkaji jestli se sama nevstreba..nekdy se to stane nebo praskne… Pokud ne tak ti bud na:,–(i nejake antibiotika s penicilem… Neboj vše bude ok…

newik
Povídálka 23 příspěvků 15.09.09 08:51

Ahoj, tak tu cystu jsem na zacatku tehu mela taky nejdriv porad rostla a dr rikala ze pokud se sama nevstreba do 3 mesice tehotenstvi tak v druhem trimestru by ji laparoskopicky odstranili. Nastesti sama v tom tretim mesici zmizela. Pry se to stava docela casto ze se cysta na zac. tehu vytvori – neni to pry nijak tragicky, jen mi rikala at mam spis klidovy rezim. Bylo by pry hodne neprijemne a bolestive kdyby praskla. Kdyz praskne tak to take neznamena ze tehotenstvi zanikne, tekutina se muze sama vstrebat, ale myslim ze si to pak hlidaji ve spitale. Ale jinak se neboj, bude to dobry, jen se trosku setri a uvidis ze ta potvurka zmizi :-)

BettyB.
Echt Kelišová 8036 příspěvků 15.09.09 12:14

Ahoj, tak já měla cystu za dělohou, zjistili mi to ve 14 tt a sama praskla, všechno bylo o.k. jen mě to hodně bolelo..ale pak už dobrý..Ničeho se neboj!!

Váš příspěvek
TOPlist