Dárek k padesátinám:o)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlas
Kecalka 327 příspěvků 12.07.05 21:36
Dárek k padesátinám:o)

Ahoj,
sice to není téma o dětech, ale na odlehčení starostí..... :D
Máme se sestrama problém s dárek k padesátinám našeho táty. Máme představu něčeho originálního a nevšedního – nemusí být nejlevnější varianta. Spíš nám jde o originalitu. Drobná komplikace je, že náš děda je kapánek „za vodou“ a nedělá mu problém pořídit si, co potřebuje (a mnohdy i co nepotřebuje).
Budu hrozně ráda, když mi napíšete nějaké náměty nebo Vaše dárky k takovým příležitostem… :D
Předem moc děkuji,
 Pavla

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

IVULE
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 13.07.05 07:30

Ahoj, já mám s tatínkem úplně stejný problém, takže při vybírání dárku dostane můj mozek dost zabrat.
Co třeba zkusit zaplatit mu tandemový seskok padákem, já vím není to pro všechny, ale s vlastní zkušenosti(ab­solvovala jsem to 2×) mohu jen doporučit. Je to super zážitek, fakt na celý život, dá se to nechat i nafotit a natočit na video,DVD. Cena cca 5000 ,– Kč
Z vlastní zkušenosti mohu doporučit letiště v Příbrami-Lhotka jsou tam fakt profíci a opravdu se není čeho bát.

IVULE
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 13.07.05 07:40

A nebo mě ještě napadlo, můj otec je vášnivý hráč golfu, možná, že ten tvůj také. A jestli ne , tak bych mu zaplatila několik hodin s profesionálním trénérem a třeba ho to chytne a nebo v horším případě to jen vyzkouší.
Tak snad jsem ti trochu pomohla.
 Ahoj

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 13.07.05 10:10

Ahoj, my jsme tchánovi k padesátinám nechali udělat tričko, na kterém byla vzadu natištěná velká značka 50 (ta červená dopravní omezující rychlost na 50) a vepředu malá na pravé straně na prsou. Mělo to veliký úspěch a bylo to originální. Ani to moc nestálo. Koupili jsme kvalitní bílé triko, doma na papír nebo čvtrtku vytiskli z netu značku a šli do jednoho foto obchodu, kde dělají potisky na trika. Na černé to bohužel nejde, protože oni tisknou celou plochu a bylo by to tedy na bílém čtverci, to by nebylo hezký. Možná to ale někde už dělají i tak a lépe. Tohle bylo před 3mi lety. Nejvíc mě potěšilo, že když jsme u nich teď byli, viděla jsem tam to triko a bylo už pěkně seprané. To znamená, že se líbilo, ne?
Mámě se teď chystám k padesátinám udělat něco jako „balíček do druhé padesátky“(chci tam dát nějakou komestiku – aby byla pořád kráná, vitamíny – na zdravé klouby např., fotku nás dětí – aby se na nás mohla aspoň dívat, až jí bude smutno atd.) Víc mě zatím nenapadlo. Snad jsem pomohla. V.

ania
Stálice 80 příspěvků 13.07.05 11:12

A co třeba nějaký výlet – ať už po Evropě, nebo i dál…

Smailinka
Kecalka 342 příspěvků 13.07.05 11:43

Já bych jela lodí po moři!! Toť můj sen. Ať žije Titanik.

pavlas
Kecalka 327 příspěvků 13.07.05 11:46

Tričko je dobrý nápad – i proto, že jezdí jako blázen…:o))) Docela si hraju s barvením triček, takže asi něco ukutím.....:o))

Jinak holky koukám, že máme hodně podobné nápady..... :D Dovolená, padák...... :D
děkuji Pavla

Meduza píše:
Ahoj, my jsme tchánovi k padesátinám nechali udělat tričko, na kterém byla vzadu natištěná velká značka 50 (ta červená dopravní omezující rychlost na 50) a vepředu malá na pravé straně na prsou. Mělo to veliký úspěch a bylo to originální. Ani to moc nestálo. Koupili jsme kvalitní bílé triko, doma na papír nebo čvtrtku vytiskli z netu značku a šli do jednoho foto obchodu, kde dělají potisky na trika. Na černé to bohužel nejde, protože oni tisknou celou plochu a bylo by to tedy na bílém čtverci, to by nebylo hezký. Možná to ale někde už dělají i tak a lépe. Tohle bylo před 3mi lety. Nejvíc mě potěšilo, že když jsme u nich teď byli, viděla jsem tam to triko a bylo už pěkně seprané. To znamená, že se líbilo, ne?
Mámě se teď chystám k padesátinám udělat něco jako „balíček do druhé padesátky“(chci tam dát nějakou komestiku – aby byla pořád kráná, vitamíny – na zdravé klouby např., fotku nás dětí – aby se na nás mohla aspoň dívat, až jí bude smutno atd.) Víc mě zatím nenapadlo. Snad jsem pomohla. V.

Jankaa
Kecalka 111 příspěvků 13.07.05 13:15

Ahojky,
před lety jsme řešili stejný problém a nakonec jsme koupili malého leguána. Chtěli jsme původně chameleona, ale zjistili jsme, že žere brouky, tak to jsme zavrhli. Asi po třech měsících jsem pak zjistila, že se ho táta tak trošku bojí (tehdy měl asi tak necelých 30 cm i s ocáskem:-))), ale teď po 6 letech je to jeho miláček (který teda má asi tak 1,1 m:-))).
Takový dárek ale určitě tehdy nečekal!:-)
 Jankaa

nezkusena_mamina
Závislačka 2682 příspěvků 16.12.05 11:41

Ahojky,
kamarádka před pár lety koupila mamce na padesátiny vyhlídkový let na místem a okolím, kde bydlí. Mají z toho i video a je to fakt nádherná vzpomínka. Teď to plánují ještě jednou pro taťku k šedesátce a chtějí porovnávat rozdíly za těch pár let.

Míša

jana1
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 17.12.05 20:01

Ahoj,
tak my se ségrou daly taťkovi k 50-nám lístky na koncert Paula McCartnyho (nevim jestli je to napsáno dobře :oops: ). Aby nejel sám tak jsme musely koupit i mamině. No a mamce k 50-nám jsme koupily poukaz do lázeňského hotelu (aby nešla sama, tak jsme koupily poukaz i taťkovi :wink: ), kde byli půl dne a měli zaplacený-přípitek, oběd, masáže, kosmetiku a tak. Můj taťka byl unešený z kosmetiky.
 Jana

Jeva
Závislačka 3359 příspěvků 10.05.07 08:20

Tak můj taťka bude slavit letos v září 50 a s manželem jsme vymysleli let větroněm nad Berounem a okolím (máme tam chatu na které bude i oslava) a ještě koupím velký bílý talíř a fixy na porcelán a celá rodinka mu tam něco napíše.....

Vzali jsme si na starost i tu osavu na chatě, bude tam zahradní stan a lampiony atd…zahradní párty :wink:

Eva

Jeva
Závislačka 3359 příspěvků 10.05.07 08:20

Tak můj taťka bude slavit letos v září 50 a s manželem jsme vymysleli let větroněm nad Berounem a okolím (máme tam chatu na které bude i oslava) a ještě koupím velký bílý talíř a fixy na porcelán a celá rodinka mu tam něco napíše.....

Vzali jsme si na starost i tu osavu na chatě, bude tam zahradní stan a lampiony atd…zahradní párty :wink:

Eva

Keirina
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 28.03.14 08:44

Ahoj holky, obnovuji diskuzi…

Taťka bude mít 7.4. padesátiny. Vůbec nevím co mu koupit. Co jsem četla výš.. se moc nehodí. Pochybuju, že táta vleze do padáku a letadla a vyskočí někde dva kilometry nad zemí :lol:

Třeba bych mu ráda koupila nějakej zájezd, ale problém je ten, že má o deset let mladší manželku a teď mají 1,5 starý dvojčata a 7 letou dceru. Všechny je asi na víkend naudají na hlídání..
A tak přemýšlím a přemýšlím..nic mě nenapdá. Říkala jsem si, že se se ségrou složíme na hodinky, ale já z mateřský moc peněz dohromady nedám a – kdybych sáhla do zásob – tak me sestra stejně vyfačila, že nemá prachy ona. Mě uplně na penězích nezáleží, je to táta a padesátku slaví jednou v životě..

Tak prosím..s nápadama sem… předem díky!!

superandrysek
Echt Kelišová 9881 příspěvků 28.03.14 08:55

@Keirina dnes je tady stejna diskuze zalozena, takze za me
http://www.matejovsky-povleceni.cz/…otiskem.html
 http://evkafoti.webnode.cz/fotopovleceni/

MambaJ
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 28.03.14 09:15

Ahoj, dědovi by se určitě líbilo něco, co mu udělá opravdu radost. Pokud není ženatý, určitě by podla nějaká dvacetiletá společnice, na vše pěkné… Myslím, že by byl nejšťastnější. ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Kůže miminek je až 5x tenčí. Jak o ni pečovat?

Pokožka miminka je velmi jemná a citlivá, protože její přirozená ochrana není ještě zcela vyvinuta. Je pětkrát tenčí než pokožka dospělého člověka... číst dále >

Které plenky jsou pro vaše miminko a jeho zdravý vývoj ty nejlepší?

Jste těhotná a přemýšlíte, do čeho své miminko necháte po narození "kakat a čůrat"? Nebo vašemu již narozenému dítěti klasické jednorázovky z nějakého důvodu nevyhovují? číst dále >

TOPlist