Dárek k Vánocům pro 15měsíční holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mašlička
Stálice 62 příspěvků 11.12.12 09:45
Dárek k vánocům pro 15m holčičku

Maminky prosím poraďte, co mám navrhnout rodině, ať koupí k Vánocům naší 15-ti měsíční holčičce. Kočárek s panenkou kupujeme my, pak dostane stan. Jinak teď už má dřevěné kostky, s těmi si občas hraje, lego duplo – to ji zatím moc nezajímá. Chtěla bych něco, co jí opravdu zabaví. Teď je to tak, že u všeho vydrží jen chvíli a pak přijde za mnou a hopa hopa :? :?
Napadla mě kuchyňka, ale myslím, že jí nebude ještě zajímat :think: Co se vám osvědčilo? Jinak nejvíc ji baví ohlížení knížek, těch má ale dost, a pak ty kostky.
Děkuji :kytka:

Reakce:

mašlička
Stálice 62 příspěvků 11.12.12 09:48

Jo, ještě miluje ty obyčejné kartičky z penny, a kolíčky :D :D

Makin
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 11.12.12 09:53

Co třeba zatloukadlo, xylofon, káča, malou v tomto věku taky bavily magnetky, tak jich dostala spousty zviratkovych na lednici, odrazedlo, pak dostala nakladni auto od Megabloks a v nem vozila prave ty drevene kostky a zviratka. to ji bavi doted :mavam:

elfans
Kelišová 5255 příspěvků 11.12.12 09:53

Odrážedlo?

Anonymní  11.12.12 09:54

Rada těžká, ono se to dost mění (co dnes nebaví, může zítra bavit, a naopak) a dti jsou hodně různý. Kamarádky dcera staví jak vzteklá, naše vůbec, zato za náma pořád běhá s tužkou a papírem, ať jí kreslíme (oběma je 15 měsíců).

Ono je to těžký, dítě zabavit v tomhle věku, chce si hrát, a já si s ní i hraju, ale kolikrát mi dochází fantazie… Řešení je, ale většina matek ho asi zamítne ;)

My jsme nevýchovní a dceři budeme kupovat tablet. Jednak do auta na videa, aby se zabavila, a druhak mají na Adroid Marketu i jednoduchý hry (lovení bublinek a tak): malou baví interaktivní věci, ale když zjistí, co to dělá, tak už to pak ztratí kouzlo. Samozřejmě jí ten tablet nedáme na hry hned, ale časem – pak má až zase narozky v srpnu ;)

Slečna Ferka
Kelišová 5102 příspěvků 11.12.12 09:56

Dcera se u kamarádů na návštěvě zbláznila do magnetické malovací tabulky a xylofonu, tak dostane je. Ale myslím, žeji to až tak nezabaví – spíš bude chtít, abych hrála a malovala já :mrgreen:

lucenka
Extra třída :D 10628 příspěvků 11.12.12 09:57

Tunel na prolézání, odrážedlo, prstové barvy, nafukovací balonky, magnetická kreslící tabulka – ideálně s razitky

weendulka
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 11.12.12 10:06

Co třeba magnetická kreslící tabulka, odrážedlo? Jestli je s tebou v kuchyni když vaříš a hraje si s vařečkama a miskama tak bych uvažovala o kuchyňce.
Ono je to těžký takhle někomu radit. Ty ji znáš a víš co ji nejvíc baví a co ne. A pokud ji baví knížky, tak bych dala rodině tip jaké už má knížky a můžou ji nové přikoupit…

mašlička
Stálice 62 příspěvků 11.12.12 10:29

Holky děkuji za nápady :kytka:
Ta magnetická tabule mě zaujala :D Jakou mi doporučítě pro věk 15m? I magnetky jsou dobrý nápad, taky ji berou ty, co máme na lednici, ale jsou malé tak je nemá povolené :) Takže by mohla dostat nějaké velké hezké :D
Odrážedlo máme, zapomněla jsem napsat :oops:

miccia
Kecalka 113 příspěvků 11.12.12 10:53

Do vody kouzelný kohoutek nebo aktivní stoleček třeba od fisher price

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17234 příspěvků 11.12.12 10:53

Mala ted miluje houpaciho konika co hraje, skakadlo hrocha taky. kuchynku ma starsi a mala v ni vari s nadobickem casto.na vanoce jsme ji jako hlavni sarek koupili hraci stolecek v pompu, snad zaujme. starsi moc bavil nafouklej bazenek do ktereho jsme koupili balonky a malinkou klouzacku:-)…tech hracek je mraky co se daji poridit:-)

booa
Stálice 74 příspěvků 11.12.12 11:15

U nás po roce věku byl nejvděčnější houpací koník a skákací (nafukovací) osel. Ve stanu jsme měly 100 malých balónků (ale to bylo pro mě za trest :mrgreen: ) a nádobíčko – zatím bez kuchyňky, tu dostala k druhým narozkám – nějaký ten hrnec, talířky, příbory a skleničky, s tím si vyhrála opravdu dost.

Itulenka
Kecalka 163 příspěvků 11.12.12 11:31

Naše malá dostane magnetky na ledničku, knížky, xilofon a na návštěvě u kamarádky se zamilovala do mluvícího pejska od FP, tak toho jsem ještě rychle dokupovala :) Jinak víc hraček kupovat nebudu. Něco dostane ještě od babiček a i tak toho má, že nevím kam to dávat.

slonikova
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 11.12.12 12:35

Moje malá má 18m a dostane pejska od fisher price, hrací notebook, ten vždycky někomu na návštěve zabaví a chce si ho vzít domů, dřevěné puzzle, kostky, magickou svítící a hrající želvičku, hodně oblečení, spacák, vkládačku a ještě přemýšlím o plyšovém mluvícím Františkovi z kouzelné školky, neteř dostala k pátým narozeninám Fanynku a malé se líbyla. Já doporučuji ten notebook může mačkat a pořád na ní bude někdo mluvit

mašlička
Stálice 62 příspěvků 11.12.12 13:49

Děkuji za nápady :kytka: :kytka:
Nakonec jsem koukla do letáku tesco, a je tam krásná kuchyňka, tak dostane tu hrací :palec:
A ještě přemýšlím o tom notebooku :think: Každopádně tam jsou na hračky skvělé akce :dance: :dance:
Ještě jednou díky za pomoc :mavam:

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist