Dárek k Vánocům pro 15měsíční holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mašlička
Stálice 62 příspěvků 11.12.12 09:45
Dárek k vánocům pro 15m holčičku

Maminky prosím poraďte, co mám navrhnout rodině, ať koupí k Vánocům naší 15-ti měsíční holčičce. Kočárek s panenkou kupujeme my, pak dostane stan. Jinak teď už má dřevěné kostky, s těmi si občas hraje, lego duplo – to ji zatím moc nezajímá. Chtěla bych něco, co jí opravdu zabaví. Teď je to tak, že u všeho vydrží jen chvíli a pak přijde za mnou a hopa hopa :? :?
Napadla mě kuchyňka, ale myslím, že jí nebude ještě zajímat :think: Co se vám osvědčilo? Jinak nejvíc ji baví ohlížení knížek, těch má ale dost, a pak ty kostky.
Děkuji :kytka:

Reakce:

mašlička
Stálice 62 příspěvků 11.12.12 09:48

Jo, ještě miluje ty obyčejné kartičky z penny, a kolíčky :D :D

Makin
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 11.12.12 09:53

Co třeba zatloukadlo, xylofon, káča, malou v tomto věku taky bavily magnetky, tak jich dostala spousty zviratkovych na lednici, odrazedlo, pak dostala nakladni auto od Megabloks a v nem vozila prave ty drevene kostky a zviratka. to ji bavi doted :mavam:

elfans
Kelišová 5254 příspěvků 11.12.12 09:53

Odrážedlo?

Anonymní  11.12.12 09:54

Rada těžká, ono se to dost mění (co dnes nebaví, může zítra bavit, a naopak) a dti jsou hodně různý. Kamarádky dcera staví jak vzteklá, naše vůbec, zato za náma pořád běhá s tužkou a papírem, ať jí kreslíme (oběma je 15 měsíců).

Ono je to těžký, dítě zabavit v tomhle věku, chce si hrát, a já si s ní i hraju, ale kolikrát mi dochází fantazie… Řešení je, ale většina matek ho asi zamítne ;)

My jsme nevýchovní a dceři budeme kupovat tablet. Jednak do auta na videa, aby se zabavila, a druhak mají na Adroid Marketu i jednoduchý hry (lovení bublinek a tak): malou baví interaktivní věci, ale když zjistí, co to dělá, tak už to pak ztratí kouzlo. Samozřejmě jí ten tablet nedáme na hry hned, ale časem – pak má až zase narozky v srpnu ;)

Slečna Ferka
Závislačka 4582 příspěvků 11.12.12 09:56

Dcera se u kamarádů na návštěvě zbláznila do magnetické malovací tabulky a xylofonu, tak dostane je. Ale myslím, žeji to až tak nezabaví – spíš bude chtít, abych hrála a malovala já :mrgreen:

lucenka
Echt Kelišová 9330 příspěvků 11.12.12 09:57

Tunel na prolézání, odrážedlo, prstové barvy, nafukovací balonky, magnetická kreslící tabulka – ideálně s razitky

weendulka
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 11.12.12 10:06

Co třeba magnetická kreslící tabulka, odrážedlo? Jestli je s tebou v kuchyni když vaříš a hraje si s vařečkama a miskama tak bych uvažovala o kuchyňce.
Ono je to těžký takhle někomu radit. Ty ji znáš a víš co ji nejvíc baví a co ne. A pokud ji baví knížky, tak bych dala rodině tip jaké už má knížky a můžou ji nové přikoupit…

mašlička
Stálice 62 příspěvků 11.12.12 10:29

Holky děkuji za nápady :kytka:
Ta magnetická tabule mě zaujala :D Jakou mi doporučítě pro věk 15m? I magnetky jsou dobrý nápad, taky ji berou ty, co máme na lednici, ale jsou malé tak je nemá povolené :) Takže by mohla dostat nějaké velké hezké :D
Odrážedlo máme, zapomněla jsem napsat :oops:

miccia
Kecalka 107 příspěvků 11.12.12 10:53

Do vody kouzelný kohoutek nebo aktivní stoleček třeba od fisher price

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17234 příspěvků 11.12.12 10:53

Mala ted miluje houpaciho konika co hraje, skakadlo hrocha taky. kuchynku ma starsi a mala v ni vari s nadobickem casto.na vanoce jsme ji jako hlavni sarek koupili hraci stolecek v pompu, snad zaujme. starsi moc bavil nafouklej bazenek do ktereho jsme koupili balonky a malinkou klouzacku:-)…tech hracek je mraky co se daji poridit:-)

booa
Stálice 70 příspěvků 11.12.12 11:15

U nás po roce věku byl nejvděčnější houpací koník a skákací (nafukovací) osel. Ve stanu jsme měly 100 malých balónků (ale to bylo pro mě za trest :mrgreen: ) a nádobíčko – zatím bez kuchyňky, tu dostala k druhým narozkám – nějaký ten hrnec, talířky, příbory a skleničky, s tím si vyhrála opravdu dost.

Itulenka
Kecalka 135 příspěvků 11.12.12 11:31

Naše malá dostane magnetky na ledničku, knížky, xilofon a na návštěvě u kamarádky se zamilovala do mluvícího pejska od FP, tak toho jsem ještě rychle dokupovala :) Jinak víc hraček kupovat nebudu. Něco dostane ještě od babiček a i tak toho má, že nevím kam to dávat.

slonikova
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 11.12.12 12:35

Moje malá má 18m a dostane pejska od fisher price, hrací notebook, ten vždycky někomu na návštěve zabaví a chce si ho vzít domů, dřevěné puzzle, kostky, magickou svítící a hrající želvičku, hodně oblečení, spacák, vkládačku a ještě přemýšlím o plyšovém mluvícím Františkovi z kouzelné školky, neteř dostala k pátým narozeninám Fanynku a malé se líbyla. Já doporučuji ten notebook může mačkat a pořád na ní bude někdo mluvit

mašlička
Stálice 62 příspěvků 11.12.12 13:49

Děkuji za nápady :kytka: :kytka:
Nakonec jsem koukla do letáku tesco, a je tam krásná kuchyňka, tak dostane tu hrací :palec:
A ještě přemýšlím o tom notebooku :think: Každopádně tam jsou na hračky skvělé akce :dance: :dance:
Ještě jednou díky za pomoc :mavam:

Váš příspěvek

Poslední články

Oblečte svého drobečka do příjemné zimní kolekce Chlupáček

S koncem léta bychom měli začít přemýšlet o tom, do čeho zachumláme naše zlatíčka v zimě, aby ji přečkala jako v bavlnce. číst dále >

TOPlist