Dárek pro 9letou holku k Vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bonanza
Kecalka 447 příspěvků 04.11.11 20:32
Dárek pro 9letou holku k vánocům

Ahoj, pořád přemýšlím, co své devítileté dceři k vánocům. A vůbec mě nic nenapadá. Jenom knížka, tu ji chci dát určitě – buď Děti z Bullerbynu nebo Pipi dlouhá punčocha. Nic jiného mě nenapadá. Prosím pište tipy na dárečky. Poraďte třeba nějakou dobrou hru, hračku nebo jinou knížku. Předem moc děkuji. Jsem docela bezradná. Hned v lednu má taky narozeniny.

Reakce:

Oliverkaa
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 04.11.11 20:58

Ahoj, já řeším podobný problém u neteře – bude jí 10 na začátku prosince. Je velká parádnice – takže buď dostane k narozeninám naušnice nebo si moc přeje takovou tu modelínu, ze které děláš jídlo (běží teď reklama v TV). Ona chce konkrétně nějaký brambory… Minulý rok jsme jí kupovali dorty. :-) . Moc si s tím vyhrála. Co se týče her – je spíš na takový intelektuální zábavy, takže kris-kros, scrabble atd. Loni jí největší radost udělaly „Staré pověsti české“ :-D . Snad jsem trochu poradila.

kikina2004
Kelišová 6308 příspěvků 04.11.11 21:02

Klara bude mit 9 v lednu- chce- Play Dooh modelinu snidanovy set, Polly pocket domek, vyroba sadrovych odlitku, vlasove studio od All toys, Monopoly, jinak tanci hip hop, takze jako kazdorocne tanecni teplaky(nic moc levna zalezitost :-? ,ale spis to pisu, pokud Tvoje mala neco dela jako konicka, tak treba neco k tomu), pak chci novy batoh do skoly(mam vybranou Pumu),ale to ji dam spis az v lednu k narozeninam, jo a jeste chci tu vyukovou hru Rust krystalu nebo Rust lekninu, pokud nevis, hodim Ti odkaz. uffffff, zni toho moc,ale u nas se darky ruzne rozprostrou mezi babicky, teticky,no,ale valnou vetsinu my :mrgreen:

kikina2004
Kelišová 6308 příspěvků 04.11.11 21:03

Oliverko- ty Stare povesti ceske- ty myslis nejakou hru??? Klara ted docetla detskou verzi knizne a byla nadsena. nejak jsem to nepochopila,ale kdyby to byla hra, jdu do ni

Petra1239
Závislačka 2872 příspěvků 04.11.11 21:12

Ahoj řešíme tet to samí knížk to bude určitě monopily o těch tu posloucháme už po,alu třičtvtě oku takže ty taky proběhnou ale jinak jsem marná vůbec nevim :nevim: :nevim:

Minnnie
Kecalka 219 příspěvků 04.11.11 22:24

Ahojda..no nevím co ji zajíma ale hodně holčiček rádo něco vyrábí tam mě napadají nejrůznější kreativní sady – mají je v hračkářství. Jsou tam třeba třpitky, nějaká razítka, peříčka atd..a nebo jsou zaměřené na výrobu něčeho konkrtétního…
Ale nevím zda by to zrovna ji zaujalo… :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist