Dárek pro 9letou holku k Vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bonanza
Kecalka 454 příspěvků 04.11.11 20:32
Dárek pro 9letou holku k vánocům

Ahoj, pořád přemýšlím, co své devítileté dceři k vánocům. A vůbec mě nic nenapadá. Jenom knížka, tu ji chci dát určitě – buď Děti z Bullerbynu nebo Pipi dlouhá punčocha. Nic jiného mě nenapadá. Prosím pište tipy na dárečky. Poraďte třeba nějakou dobrou hru, hračku nebo jinou knížku. Předem moc děkuji. Jsem docela bezradná. Hned v lednu má taky narozeniny.

Reakce:

Oliverkaa
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 04.11.11 20:58

Ahoj, já řeším podobný problém u neteře – bude jí 10 na začátku prosince. Je velká parádnice – takže buď dostane k narozeninám naušnice nebo si moc přeje takovou tu modelínu, ze které děláš jídlo (běží teď reklama v TV). Ona chce konkrétně nějaký brambory… Minulý rok jsme jí kupovali dorty. :-) . Moc si s tím vyhrála. Co se týče her – je spíš na takový intelektuální zábavy, takže kris-kros, scrabble atd. Loni jí největší radost udělaly „Staré pověsti české“ :-D . Snad jsem trochu poradila.

kikina2004
Kelišová 6344 příspěvků 04.11.11 21:02

Klara bude mit 9 v lednu- chce- Play Dooh modelinu snidanovy set, Polly pocket domek, vyroba sadrovych odlitku, vlasove studio od All toys, Monopoly, jinak tanci hip hop, takze jako kazdorocne tanecni teplaky(nic moc levna zalezitost :-? ,ale spis to pisu, pokud Tvoje mala neco dela jako konicka, tak treba neco k tomu), pak chci novy batoh do skoly(mam vybranou Pumu),ale to ji dam spis az v lednu k narozeninam, jo a jeste chci tu vyukovou hru Rust krystalu nebo Rust lekninu, pokud nevis, hodim Ti odkaz. uffffff, zni toho moc,ale u nas se darky ruzne rozprostrou mezi babicky, teticky,no,ale valnou vetsinu my :mrgreen:

kikina2004
Kelišová 6344 příspěvků 04.11.11 21:03

Oliverko- ty Stare povesti ceske- ty myslis nejakou hru??? Klara ted docetla detskou verzi knizne a byla nadsena. nejak jsem to nepochopila,ale kdyby to byla hra, jdu do ni

Petra1239
Závislačka 2872 příspěvků 04.11.11 21:12

Ahoj řešíme tet to samí knížk to bude určitě monopily o těch tu posloucháme už po,alu třičtvtě oku takže ty taky proběhnou ale jinak jsem marná vůbec nevim :nevim: :nevim:

Minnnie
Kecalka 220 příspěvků 04.11.11 22:24

Ahojda..no nevím co ji zajíma ale hodně holčiček rádo něco vyrábí tam mě napadají nejrůznější kreativní sady – mají je v hračkářství. Jsou tam třeba třpitky, nějaká razítka, peříčka atd..a nebo jsou zaměřené na výrobu něčeho konkrtétního…
Ale nevím zda by to zrovna ji zaujalo… :nevim:

CokeLady
Extra třída :D 11086 příspěvků 15.11.14 20:25

Taky potřebuju koupit maličkost pro devítiletou – co v dnešní době ty děti baví? :think:

stampulka
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 15.11.14 20:35

Moji dceri je 9 a ted porad vyrabi na stavu z gumicek…,pokud ma rada pohadky tak od Marie Brozove. Kde spi slunicko. To je nadherna knizka nebo od D. Krolupperove Jedovate kere.

anathema
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 15.11.14 20:42

Řeším to samé s 10 letou dcerou.pro ni uz se kupuje blbe…to pro 5 letou je to pohoda :-)
Chte nechte, jsem musela zacit kupovat i obleceni jako darek, i kdyz jsem to nikdy nedelala…takze jsem ji koupila kozacky, nejaky trika, mikinu atd…pak hulla hoop obruč ( nastesti je rozkladaci v krabici, tam aspon pujde dobre zabalit :-) nejake knihy, pribehy pro nactilete, prvni kniha o sexu:-) carodejnicke taroty, pak nejake barvy na vlasy, laky na nehty, malovani atd…pak si s tim doma vyblbnou…elekticky kartacek na zuby, vyroba sperku, tetovani..
Kdyz jsem se ji ptala chtela encyklopedii, nebo knihu stare povesti české…
Pak take chodi na hip hop, takze ty teplaky jsou dobry napad :palec:

Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist