Delfínek Ostrava - změna bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lesina
Echt Kelišová 9856 příspěvků 09.09.07 23:30
Delfínek Ostrava - změna bazénu

Holky, nemáte někdo podrobnější informace ke změně bazénu? Má se plavat v Kentauru u tenisových kurtů… Jaké to tam je?

L.

Reakce:

nat02
Závislačka 2786 příspěvků 10.09.07 12:32

AHoj , bazen je o dost mensi ale ne zas uplne maly…neni tam velikost ze by dosahli na dno ti mensi, aspon co si pamatuju neb jsme tam asi stopadesat let hrala tenis a chodila pak plavat :)

Nasi tam chodi kazdou zimu po tenise,voda pry docela tepla ale kamoska tam byla loni dvakrat a mela snad 28 st…zalezi…ja jen doufam, ze zmensi skupinky kdyz je to mensi.

Co se zazemi tyka, tak to je stokrat krasnejsi a asi i hygienictej­si,chodi tam jen sportovci a taky je tam plavani rybicka jestli znas…

Je to fakt hezke.

Ja tam chodit nechtela, nebot znam to prostredi a to fakt po tech letech tenisu nemusim vidat, ale ted mi stejne nic jineho nezbyde :D

Rozhodne nejdem do horsiho, Otazka je kolik bude stat dalsi kurz,protoze rybicka co tam byla stala tusim 1500 Kc.

Toz tak jsem zvedava na treti holcicku :-D

Nat od Ria

Lesina
Echt Kelišová 9856 příspěvků 10.09.07 12:56

No, Daniela rozjíždí vlastní plavání v několika bazénech… U Vítečkové už plavat nebude :( Což je největší rána :(:(:(:(

Plavat má prý Vítečková sama, což je pro mě obrovské mínus – co si budeme povídat… Na druhou stranu má teď Pepi kurs zdarma, Ada ho bude mít na jaře… Takže se mi nechce tak rychle končit dokud neuvidím kvalitu… A cena má zatím zůstat stejná…

Zatím to u nás vypadá, že Ada bude plavat i u Vítečkové i u Daniely v Klimkovicích a s Pepi testneme jen Kentaura. Dlouhodobě dvojí kurzovné asi platit nebudeme, je to přece jen darda… I když proti Praze… :o

Ela je sluníčko, vodu zaplaťbůh miluje, ale plavat s ní začneme až později – ovšem ááááá šup jí holky dělají ve vaně od narození :o

L.

nat02
Závislačka 2786 příspěvků 10.09.07 13:02

Coze??? Daniela jeste pred koncem plavani tvrdila ze 14 dnu plavat bude vzdycky v Delfinkovi, jen kvuli ni jsme zustali :((((

A kde teda vsude prosim te plave? VIm jen o Fifkach…tak to mne trefi,s Viteckovou plavat moc nechceme. N.

Lesina
Echt Kelišová 9856 příspěvků 10.09.07 13:05

To je novinka – Vítečková se Daniele ještě minulý týden neozvala, ani ji neinformovala o změně bazénu – prostě dost nefér jednání… Ale víš jak – ono se to podle mě ještě utřepe, tak tomu dáváme šanci.

A Daniela má v jednání několik bazénů – Fifky, Klimky – snad i něco dalšího, ale to není potvrzené, tak to tu nechci šířit…

L.

Váš příspěvek
TOPlist