Delfínek Ostrava - změna bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lesina
Echt Kelišová 9856 příspěvků 09.09.07 23:30
Delfínek Ostrava - změna bazénu

Holky, nemáte někdo podrobnější informace ke změně bazénu? Má se plavat v Kentauru u tenisových kurtů… Jaké to tam je?

L.

Reakce:

nat02
Závislačka 2786 příspěvků 10.09.07 12:32

AHoj , bazen je o dost mensi ale ne zas uplne maly…neni tam velikost ze by dosahli na dno ti mensi, aspon co si pamatuju neb jsme tam asi stopadesat let hrala tenis a chodila pak plavat :)

Nasi tam chodi kazdou zimu po tenise,voda pry docela tepla ale kamoska tam byla loni dvakrat a mela snad 28 st…zalezi…ja jen doufam, ze zmensi skupinky kdyz je to mensi.

Co se zazemi tyka, tak to je stokrat krasnejsi a asi i hygienictej­si,chodi tam jen sportovci a taky je tam plavani rybicka jestli znas…

Je to fakt hezke.

Ja tam chodit nechtela, nebot znam to prostredi a to fakt po tech letech tenisu nemusim vidat, ale ted mi stejne nic jineho nezbyde :D

Rozhodne nejdem do horsiho, Otazka je kolik bude stat dalsi kurz,protoze rybicka co tam byla stala tusim 1500 Kc.

Toz tak jsem zvedava na treti holcicku :-D

Nat od Ria

Lesina
Echt Kelišová 9856 příspěvků 10.09.07 12:56

No, Daniela rozjíždí vlastní plavání v několika bazénech… U Vítečkové už plavat nebude :( Což je největší rána :(:(:(:(

Plavat má prý Vítečková sama, což je pro mě obrovské mínus – co si budeme povídat… Na druhou stranu má teď Pepi kurs zdarma, Ada ho bude mít na jaře… Takže se mi nechce tak rychle končit dokud neuvidím kvalitu… A cena má zatím zůstat stejná…

Zatím to u nás vypadá, že Ada bude plavat i u Vítečkové i u Daniely v Klimkovicích a s Pepi testneme jen Kentaura. Dlouhodobě dvojí kurzovné asi platit nebudeme, je to přece jen darda… I když proti Praze… :o

Ela je sluníčko, vodu zaplaťbůh miluje, ale plavat s ní začneme až později – ovšem ááááá šup jí holky dělají ve vaně od narození :o

L.

nat02
Závislačka 2786 příspěvků 10.09.07 13:02

Coze??? Daniela jeste pred koncem plavani tvrdila ze 14 dnu plavat bude vzdycky v Delfinkovi, jen kvuli ni jsme zustali :((((

A kde teda vsude prosim te plave? VIm jen o Fifkach…tak to mne trefi,s Viteckovou plavat moc nechceme. N.

Lesina
Echt Kelišová 9856 příspěvků 10.09.07 13:05

To je novinka – Vítečková se Daniele ještě minulý týden neozvala, ani ji neinformovala o změně bazénu – prostě dost nefér jednání… Ale víš jak – ono se to podle mě ještě utřepe, tak tomu dáváme šanci.

A Daniela má v jednání několik bazénů – Fifky, Klimky – snad i něco dalšího, ale to není potvrzené, tak to tu nechci šířit…

L.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist