Děložní čípek na počátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.13 23:30
Děložní čípek napočátku těhotenství

Ahoj holky, potřebovala bych poradit :oops: zajímalo by mejak má vypadat děl. čípek pír dni pred ms nebo respektive na samem počátku těhu. hodne krát jsem cetla ze po ovu se cipek uzavre, je protáhlý a tvrdý…já jsem 8den po ovu ktera byla prokazana hlenem a ovu testem tedy ale kdyz zkoumam čípek, tak je vysoko :roll: ale tvrdý a ASI zavřený :think: zajímá mě tedy zda to muze byt tehotenství i kdyz je vysoko???termin ms mám ve ctvrtek ale s tím že poslední dva cykly v terminu ms zacinam spinit a az tak po 4dnech se to rozjede v plne síle..Vím že čípek muže zmknout az pred ms tesne ale zajima me zda je mozne být těhotná sic s tvrdym čípkem ale polohou vysoko??jinak mam dva porody za sebou…pokud to muze mit vliv. díky za skušenosti a rady :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní  15.04.13 23:35

Omlouvám se za chyby v textu asi už spím či co :roll:

Dice
Extra třída :D 10037 příspěvků 16.04.13 08:24

Ahoj, no těžko se to určuje, ale ve směs v den ms (té co se už jakoby rozjede) je čípek měkký a otevřený.
Tvrdý a zavřený čípek může značit těhotenství.
Ale nejlepší je normálně ty dny testovat, už by to mohlo něco ukázat.

geileenka
Echt Kelišová 9996 příspěvků 16.04.13 09:30

Já mám třeba čípek tvrdý a zavřený ještě ve chvíli, kdy už se mi ms rozjíždí. :nevim: Dle mého je čípek dost nespolehlivý ukazatel těhotenství.

Anonymní  16.04.13 11:02

Děkuji holky já právě taky myslím že je to nespolehlivý ukazatel kord kdy se nezkoumá minimálně 2měsíce predem :nevim: podle mě i když je tvrdý a zavřený tak ale má čas n to aby změknul a vysoko už je :think:

Pipy
Nováček 1 příspěvek 07.05.16 12:28

Ahojky, prosím o radu. 2. 5 jsem dostala MS, zpočátku jen špinění. 4. a 5. jsem klasicky krvácela. 5. večer jsem si nahmatala nejspíš děložní čípek, je dole, tvrdý a velký tak, že se mi i špatně chodí! Už ho mám takto velký dva dny…pořád stejně. Dnes 7. už zase nekrvácím. Čípek jsem nikdy nezkoumala. Nikdy jsem ho tak velký neměla. S přítelem se o miminko snažíme. Měla jsem i mimotěhu. Před 3 měsíci. Před MS jsem měla výtok tak silný, že jsem používala i intinky. A pobolívává mě v podbřišku. Co s tím? :(

3dana1
Povídálka 15 příspěvků 04.08.16 17:27
Možné těhotenství?

Ahoj, chtela bych se zeptat.. cipek mam kratky a tvrdy a delozni hlen takovy husty asi jako krem.. bolel me 3 dny podbrisek a ms mam dostat 8.8 myslite ze bych mohla byt tehotna? dekuji za pripadne informace :) :think:

Petule030
Závislačka 4456 příspěvků 04.08.16 17:32

@3dana1 Nemám křišťálovou kouli, asi je ještě brzy na nějaké závěry o těhotenství. Já jsem měla čípek úplně stejný, jako když jsem čekala ms - tuhý, zavřený, hlen bílý. Takže já osobně bych to podle čípku nepoznala, normálně jsem myslela, že to dostanu :nevim:

3dana1
Povídálka 15 příspěvků 04.08.16 17:36

@Petule030 jen me to zajimalo :) protoze nikdy jsem takovy hlen nemela a hlavne me zarazilo to bricho ale byla bych rada maminkou :)

Petule030
Závislačka 4456 příspěvků 04.08.16 17:42

@3dana1 Tak možné je všechno :) Já jsem se opravdu cítila úplně normálně, i břicho bolelo jako před menstruací, tak jsem si byla 100% jistá, že každým dnem to dostanu. Tak ještě vydrž a pokud ms nedorazí do týdne, tak bude pravý čas na testík ;)

3dana1
Povídálka 15 příspěvků 04.08.16 17:47

@Petule030 jojo :) i kdyz jsem mlada uz jsem jeden potrat prodelala pred 1,5 rokem tak doufam ze by to vyslo i ted :) a ty jsi mela jaky cipek a hlen v tehu?

ilonka12
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 04.08.16 17:49

Holky a k čemu je vlastně dobré takto podrobné samozkoumání? nemyslím to ve zlém, jen to nechápu.

Petule030
Závislačka 4456 příspěvků 04.08.16 17:52

@3dana1 Právě na začátku tvrdý, zavřený, bílý hlen… Přišlo mi to stejné, jako když je stáhlý na začátku nebo ke konci cyklu. Postupem týdnů mám pocit, že se mění a už ho ani zbytečně nezkoumám, to přenechám gyndařce na prohlídkách. Nerada bych si zavedla infekci ;) A o mimčo se snažíte, nebo by to byla náhoda?

3dana1
Povídálka 15 příspěvků 04.08.16 17:52

@ilonka12 ja to kotroluju uz nejaky ten mesic :) a nikdy jsem toto nemela tak jsem se jen chtela zeptat :)

3dana1
Povídálka 15 příspěvků 04.08.16 17:55

@Petule030 byla by to nahoda… ale ja uz stim pritelem nejsem 3 den protoze na me vztahl ruku takze aj kdybych tehu byla uz bych to pryc nedala

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Letní tvoření: Kouzelně třpytivá zrcadla a zlaté slunce z obilí

Už jste vyčerpaly všechny nápady, co dělat o prázdninách? Přinášíme další dávku inspirace. Originální dekorace nejenže dítko zabaví, ale navíc stylově zkrášlí váš interiér. O tom, jak příjemné je tvořit na čerstvém vzduchu (ať už je to zahrada, nebo prachobyčejný balkon), ani nemluvě. Jak na výrobu zrcadla s mozaikou, slunce z obilí a strašidel z rukavic, poradí "Alík.cz":http://alik.idnes.cz. číst dále >

Přijďte si zaběhat pro dobrou věc! Harfandění pomáhá dětem z Klokánků

Začátek školního roku patří v Galerii Harfa už počtvrté Harfandění, benefičnímu běhu pro děti z Klokánků. Letos se bude na tradičním okruhu kolem Harfy a O2 areny běhat ve čtvrtek 8. září od 14 do 18 hodin. Pomůžete nám překonat loňský rekordní výtěžek, který byl 316 100 Kč? číst dále >