Děložní čípek na počátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.13 23:30
Děložní čípek napočátku těhotenství

Ahoj holky, potřebovala bych poradit :oops: zajímalo by mejak má vypadat děl. čípek pír dni pred ms nebo respektive na samem počátku těhu. hodne krát jsem cetla ze po ovu se cipek uzavre, je protáhlý a tvrdý…já jsem 8den po ovu ktera byla prokazana hlenem a ovu testem tedy ale kdyz zkoumam čípek, tak je vysoko :roll: ale tvrdý a ASI zavřený :think: zajímá mě tedy zda to muze byt tehotenství i kdyz je vysoko???termin ms mám ve ctvrtek ale s tím že poslední dva cykly v terminu ms zacinam spinit a az tak po 4dnech se to rozjede v plne síle..Vím že čípek muže zmknout az pred ms tesne ale zajima me zda je mozne být těhotná sic s tvrdym čípkem ale polohou vysoko??jinak mam dva porody za sebou…pokud to muze mit vliv. díky za skušenosti a rady :kytka:

Reakce:

Anonymní  15.04.13 23:35

Omlouvám se za chyby v textu asi už spím či co :roll:

Dice
Echt Kelišová 9612 příspěvků 16.04.13 08:24

Ahoj, no těžko se to určuje, ale ve směs v den ms (té co se už jakoby rozjede) je čípek měkký a otevřený.
Tvrdý a zavřený čípek může značit těhotenství.
Ale nejlepší je normálně ty dny testovat, už by to mohlo něco ukázat.

ajleenka
Echt Kelišová 8711 příspěvků 16.04.13 09:30

Já mám třeba čípek tvrdý a zavřený ještě ve chvíli, kdy už se mi ms rozjíždí. :nevim: Dle mého je čípek dost nespolehlivý ukazatel těhotenství.

Anonymní  16.04.13 11:02

Děkuji holky já právě taky myslím že je to nespolehlivý ukazatel kord kdy se nezkoumá minimálně 2měsíce predem :nevim: podle mě i když je tvrdý a zavřený tak ale má čas n to aby změknul a vysoko už je :think:

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist