Děložní čípek na počátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.13 23:30
Děložní čípek napočátku těhotenství

Ahoj holky, potřebovala bych poradit :oops: zajímalo by mejak má vypadat děl. čípek pír dni pred ms nebo respektive na samem počátku těhu. hodne krát jsem cetla ze po ovu se cipek uzavre, je protáhlý a tvrdý…já jsem 8den po ovu ktera byla prokazana hlenem a ovu testem tedy ale kdyz zkoumam čípek, tak je vysoko :roll: ale tvrdý a ASI zavřený :think: zajímá mě tedy zda to muze byt tehotenství i kdyz je vysoko???termin ms mám ve ctvrtek ale s tím že poslední dva cykly v terminu ms zacinam spinit a az tak po 4dnech se to rozjede v plne síle..Vím že čípek muže zmknout az pred ms tesne ale zajima me zda je mozne být těhotná sic s tvrdym čípkem ale polohou vysoko??jinak mam dva porody za sebou…pokud to muze mit vliv. díky za skušenosti a rady :kytka:

Reakce:

Anonymní  15.04.13 23:35

Omlouvám se za chyby v textu asi už spím či co :roll:

Dice
Echt Kelišová 9633 příspěvků 16.04.13 08:24

Ahoj, no těžko se to určuje, ale ve směs v den ms (té co se už jakoby rozjede) je čípek měkký a otevřený.
Tvrdý a zavřený čípek může značit těhotenství.
Ale nejlepší je normálně ty dny testovat, už by to mohlo něco ukázat.

ajleenka
Echt Kelišová 8826 příspěvků 16.04.13 09:30

Já mám třeba čípek tvrdý a zavřený ještě ve chvíli, kdy už se mi ms rozjíždí. :nevim: Dle mého je čípek dost nespolehlivý ukazatel těhotenství.

Anonymní  16.04.13 11:02

Děkuji holky já právě taky myslím že je to nespolehlivý ukazatel kord kdy se nezkoumá minimálně 2měsíce predem :nevim: podle mě i když je tvrdý a zavřený tak ale má čas n to aby změknul a vysoko už je :think:

Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist