Deníček našeho miminka!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lilinka
Kecalka 120 příspěvků 25.12.05 20:54
Deníček našeho miminka!

Ahojky!

Chtěla bych koupit naší berušce deníček, kde se zapisují různé pokroky dítěte, prokládá se to fotkami jako např. kdy nám vyrostl první zoubek…
Mamka mi říkala, že my jako děti jsme to měly a mě se to moc líbí. Ještě jak jsem byla těhotná, tak jsem jeden takový deníček viděla od dětské fotografky Anne Geddet a moc se mi to líbilo. Ale teď to nemůžu nikde sehnat. Máte někdo takový deníček a pokud ano, kde jste ho koupily? Na netu jsem nenašla nic :(
Díky za každou radu.

Reakce:

Jantarka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 25.12.05 21:03

Ahoj nevím jestli jsi z Prahy, ale já tyhle deníčky viděla v knihkupectví v obchodním centru Chodov. Ale určitě je mají ve velkých knihkupectvích i jinde. Lenka.

Mikina
Kecalka 332 příspěvků 25.12.05 21:31

Já jsem deníček koupila na I.P. Pavlova v levnách knihách za 119 Kč.

Anonymni  25.12.05 22:44

Ahoj,
my máme knížku „Prvních pět let – Památníček našeho dítěte“.
Vydalo to nakl. Ikar a koupili jsme to v Paláci Luxor na Václaváku a měli tam podobných knížek víc.
Je tam postupně každý rok – např. první Vánoce, první narozeniny, významné pokroky, charakteristika dítěte, typický den, oblíbené hračky, výlety atd. a spousta okýnek na fotky. Knížka je formátu A4 a je ještě ve spec. deskách.
Odkaz na knížku:
 http://www.knizniweb.cz/…pet_let.html

Nepřihlášená Medúza

Ayra
Stálice 88 příspěvků 25.12.05 22:46

Ahoj lilinko,
mně se ty od Anne Geddes taky moc líbí, mám je pro všechny tři dítka. Určitě je mají v obchodech „Gratulant“, já jsem ho kupovala tomu poslednímu prckovi asi před měsícem v OC Flora v Praze.

Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 26.12.05 12:56

Ahoj,
my ho pro miminko také máme a koupili jsme ho ve Sparkys na Smíchově.
Zdraví Berča

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 26.12.05 22:45

Viděla jsem ji zrovna před vánocema v hračkárně v Prioru (Chomutov). Když se narodil syn, tak jsem ji sehnat nemohla, ale to už je šest let. Tenkrát jsem si koupila knihu „Cesta k nového životu“, kde jsou také fotografie od Anne Geddes.
Držím palečky, abys ji sehnala, stojí za to:-).

Ivca_K
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 27.12.05 08:43

Viděla jsem je v Carrefouru ve Stodůlkách. Ivča_K

Gabinka
Kelišová 6489 příspěvků 27.12.05 10:57

Prvních pět let deníček Anne Geddes jsem viděla v Tescu, za 430,–-

lilinka
Kecalka 120 příspěvků 27.12.05 22:06

Ahojky!

Díky všem. Z Prahy nejsem, tak se mi to těžko zhání, ale nakonec mi to taťka koupil dneska někde ve městě. Ještě jsem to neviděla. Mamka mi to jenom popisovala v telefonu, že je to super. Ve čtvrtek přijedou, tak se těším až to uvidím a hned tam všechno vypíšu, ať mám nějakou památku, když to dítko mi roste jak z vody.

Váš příspěvek

Poslední články

Naporcovaný manžel, nový Nesbo a další knihy pro podzimní šeď

Obarvěte si letošní podzim příjemnou knihou. Přinášíme pět tipů toho nejlepší čtení do vaší čtečky, ale i do sluchátek. Vyberte si to pravé zpestření podle nálady. číst dále >

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

TOPlist