Deprese, AD nezabírají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Reklama

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 11.03.15 19:39

Myslím, že to chce vysledovat ideální dávku pro tebe. Měsíc je relativně krátká doba, to ti teprve pořádně nastoupil účinek. Prober to s lékařkou.

Vans
Povídálka 17 příspěvků 11.03.15 20:20

Hh to mi říká každý ať počkám, ale občas se to nedá vydržet, už sem zase třeba v klidu.. je to jak na houpačce :zed: chci být zas taková jako dřív a taky na tom řádně makám. děkuju za názor

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 12.03.15 09:48

@Vans Já s tebou soucitim, měla jsem to taky tak. Byly dny, kdy jsem nevylezla z postele, neumyla se, bylo mi to jedno. Když to pak přešlo, byla jsem šťastná jako blecha. U mě se ale startovní dávka musela časem zdvojnásobit.

Anonymní  12.03.15 10:05

Mě přestaly zabírat léky asi po roce, rok to bylo fajn a ted se již 2 roky plácám občas lépe občas hůře..ale stále se to zhoršuje…

Anonymní  12.03.15 10:10

No, tady zakladatelka. Psychiatr mi nasadil ještě další léky, antipsychotika 8o A je pravda, že líp spím. Ale jinak je mi hrozně :( Strašně se za to stydím a potřebovala bych to s někým sdílet. Ale mám pocit, že kdo nezažil nepochopí :( Není tady náhodou nějaká uzavřená skupina?

Vans
Povídálka 17 příspěvků 12.03.15 10:21

To je divny ze se ti to vraci i pres leky.. kazdopadne u nas co to maji jen tak z niceho nebo max po nejakym zazitku ktery se nas defucto netykal he ta lecba jednodusi nez u nekoho kdo si neco nese z detstvi nebo nema treba dostatek swbevedomi atd.. ja ho mam napriklad na rozdavani, i v te depce jak rikam mam asi tu lehci formu chodim normalne do prace.. ale jako netvrdim, ze parada sem tilu chvili jak na trni a chvili uplne v pohode :D probouzim se se spatnyma pocitama o pocitu ze se zblaznim ani nemluvim ale to je v depce uplne normalni a kdo trpi obyc depkou nikdo se z toho nikdy nezblaznil ;) jsem optimista a vim ze to prejde neznam nikoho kdo by se z toho nedostal a to mam kolem sebe spoooustu takivych lidi.. dulezita je kvalitni lecba ale hlavne i snazit se z tojo taky trochu dostat sami.. vcera sem ne napr. Rozbulela v aute pac uz sem nutne chtela zpatky svoji osobnost a vsechno a dnes sem si za to malem nafackovala ja uz neco podobnyho prodelala jednou ale to sem se z toho dostala sama.. coz to by se delat nemelo pac se to casto vraci a ja sem proto dobrym prikladem proto sem se uz po tydnu trapeni hned rozhodla pro lecbu :)

Vans
Povídálka 17 příspěvků 12.03.15 10:29

Ale jak rikam u me se to paradne vratilo po mem adrenalinovym zazitku -_- takze jakoby me to trochu hidilo na zacatek ne teda tak jaky to bylo ale trochu by se to srovnat dalo.. jinak bych chtela podotknout ze po tom mesici sem se rozbrecela poprvy hh.. jinak startovni davka se drzela pomerne hezky tyden a pak bum no sem zvedava co mi doktorka dnes rekne.. dam vedet ;) kazdopadne vsem drzim palce ale hlavne myslete na to: kazda deprese pokud neni spojena jeste s necim je leeecitelnaaa!!! Rika to kazdy doktor jde o to aby se lecba s ad spojila i s terapií.. proty citlivejsi pak je totiz moznost ze se to vracet bude i pres ty prasky treba. Mam kolegyni co mela v 15cti zasebou tri pokusy o sebevrazdu + hospytalizaci a do toho jeste diagnostikovanou schyzzofrennii.. a dnes funguje uuuplne normalne ani by jste to na ni nepoznali.. takze myslet na to ze muze byt opravdu i hur a hlavne to nevzdat.. o tom ten zivot je.. je to pes a my jsme jeho granule :D do toho mohe tchyne se leci uz rok a ctvrt je furt na ad ale funguje uplne normalne ma skvelou doktorku a o tom to taky hodne je..

Vans
Povídálka 17 příspěvků 12.03.15 10:33

No treba to budu mit Terez taky tak ;) ale co hlavni je se z toho dostat.. a jak rika tchyne dulezity je se z toho nepos.. i kdyz nekdy to s tim silne hranici :D hlavne ze uz si okej

Anonymní  12.03.15 10:38

Já už nemůžu ani fyzicky. Připadám si, jako bych zestárla o 50 let :( Nechce se mi už žít.

Vans
Povídálka 17 příspěvků 12.03.15 10:46

Tak i ty ver ze to prejde, fakt to tak je ta kolegyne uz nemohlaaa vubec nic a ver ze kdyz to u me zacalo mela sem hidne velky problem pracovat.. 14 sem lajdala a dala se trochu do kupy a uz normalne chodim.. vyhledej si fakt kvalitniho osychiatra a uvidis jak te z toho vyseka.. spustalidem po ad uz po mesici bylo lepe ale az po trech mesicich dokazali rict sem z toho venku u meho byvaleho to trvalo jeste dyl… u me zas az podezrele po kratke dobe bylo fakt fajn a tak uz sem si myslela jak zvladnu uz i mistrovstvi.. no a sla sem na houpacku a bum od pondeli docela katastrofa.. rano vzdy hrozny, spani ani nemluvim usnu celkem hned ale ve tri se vzbudim a az pak v oraci ted celkem normal az dobre.. spis normal.. tesim se normalne na par veci co me ceka atd a to pred trema tydny nebylo vubec mozny.. obcas se i trepu coz bylo pred tou houpackou uz taky v pohode.. no hold sem sem se premohla na neco co jeste nemelo byt.. v tomto obdobi mas relaxovat vanu se svickama.. virivka.. prochazky atd.. jeste chvili vydrz nekdy to trva nez ti zaberou ty ad a treba se budou muset i vymenit.. ja beru ty nejslabsi asentru a je mozny ze budem muset taky pritvrdit ale tak co hold kdyz je to treba :)

Čekatelka
Extra třída :D 14397 příspěvků 02.05.15 16:25
@Anonymní píše:
Já už nemůžu ani fyzicky. Připadám si, jako bych zestárla o 50 let :( Nechce se mi už žít.

Anonymní, chodíš sem ještě? Jak zvládáš? :hug:

Čekatelka
Extra třída :D 14397 příspěvků 02.05.15 16:26

Klidně mi napiš soukromou zprávu

Anonymní  19.05.17 21:38

Beru 5 měsíců Sertralin na OCD. Momentálně beru 125 mg denně. Výsledek je celkem na prd. Kontroluji vše velmi přehnaně a nepříjemnymi myšlenkami se zaobírám pořad. Musim se v hlavě pořad o něčem ujištovat, jinak nemam klid. Myslite, že mi změní dr léky nebo navýší? na OCD prý se bere víc jsem četla, tak nevim

tasa
Echt Kelišová 8230 příspěvků 19.05.17 21:45
@Anonymní píše:
Beru 5 měsíců Sertralin na OCD. Momentálně beru 125 mg denně. Výsledek je celkem na prd. Kontroluji vše velmi přehnaně a nepříjemnymi myšlenkami se zaobírám pořad. Musim se v hlavě pořad o něčem ujištovat, jinak nemam klid. Myslite, že mi změní dr léky nebo navýší? na OCD prý se bere víc jsem četla, tak nevim

A neuvažovala jsi o kbt? Až budeš lepsi.ne v depresi.

Anonymní  19.05.17 21:49

Já nemám deprese.Jen to OCD, nutkaní se neustale ujištovat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak zabavit dítě? 10 originálních her, které se hned neomrzí

Schovka i pexeso už se vám vyloženě "přejedly", ale před obrazovku dítě také... číst dále >

Slunce je hřejivé, ale nebezpečné

Sluneční paprsky lákají ven každého, naše děti nevyjímaje. Proto je nutné... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sporty, které nejvíce prospívají zdraví

Přemýšlíte nad tím, jaký vybrat sport, abyste prospěli vašemu zdraví? Tuto... číst dále >

Cvičit a nesprchovat se moc pozdě ani brzy ráno, radí sexy padesátník

Chuando Tan ze Singapuru se stal na internetu senzací. Modelovi, který se... číst dále >

Reklama