Dětské písničky na Ulozto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eldarka
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 07.03.12 10:01
Dětské písničky na Ulozto?

Máte tip na nějaké detské písničky na Ulozto? Jedná se mi o to, ze nemám vubec v hlave nic, co bych tam mela zadat, asi to chce konkretní název. Malej má 2,5 a tak, ze bysme neco poslouchali. Pak uvítám tip opet na Ulozto na nejaké pohádky na poslech - poustíme pred spaním. No a jeste uvítám tip na nejaký film - to zas pro me, stáhla jsem si Muzi v nadeji, Frantisek je devkar a Zeny v pokuseni - zatím jsem je nevidela, a chybí mi jeste jeden,abych doplnila cd, díky za vase tipy.

Reakce:

AnastazieB
Kelišová 6877 příspěvků 07.03.12 10:13

Stáhla jsem si Svěrák a Uhlíř, např. 50 největších hitů, je tam toho ale víc. Ještě se chystám na Skoumala.

ledulaz
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 07.03.12 10:13

Zkus Písničky z pohádek… těch tam je mraky a jsou určitě 3 CD a možná i víc…

PetiteFillette
Extra třída :D 13766 příspěvků 07.03.12 10:30

Na uložto nevím, ale malá zbožňuje tyhle písničky: http://www.youtube.com/…4SNAiLSMEDiA Jsou to české písničky, pěkně animované :potlesk:

miricool
Kelišová 5048 příspěvků 1 inzerát 07.03.12 11:39

a docela srandovni je detske album od Petera Nagyho :D :D :D (napr. mandarinka Darinka)

zichisek
Kelišová 5475 příspěvků 07.03.12 11:54

Tak na uložto je toho hodně:

• Míša Růžičková
  • Kašpárek v rohlíku
  • Skoumal
  • Svěrák + Uhlíř
  • 3 čuníci od Nohavici
  • Písničky z večerníčků
  • Písničky z pohádek
  • Dáda Patrasová

eldarka
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 07.03.12 12:36
zichisek píše:
Tak na uložto je toho hodně:
  • Míša Růžičková
  • Kašpárek v rohlíku
  • Skoumal
  • Svěrák + Uhlíř
  • 3 čuníci od Nohavici
  • Písničky z večerníčků
  • Písničky z pohádek
  • Dáda Patrasová

super, díky, jen clovek musí vedet pod cím to hledat… bezva, dekuji…jdu na to…

Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >