Dětské písničky na Ulozto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eldarka
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 07.03.12 10:01
Dětské písničky na Ulozto?

Máte tip na nějaké detské písničky na Ulozto? Jedná se mi o to, ze nemám vubec v hlave nic, co bych tam mela zadat, asi to chce konkretní název. Malej má 2,5 a tak, ze bysme neco poslouchali. Pak uvítám tip opet na Ulozto na nejaké pohádky na poslech – poustíme pred spaním. No a jeste uvítám tip na nejaký film – to zas pro me, stáhla jsem si Muzi v nadeji, Frantisek je devkar a Zeny v pokuseni – zatím jsem je nevidela, a chybí mi jeste jeden,abych doplnila cd, díky za vase tipy.

Reakce:

AnastazieB
Kelišová 6008 příspěvků 07.03.12 10:13

Stáhla jsem si Svěrák a Uhlíř, např. 50 největších hitů, je tam toho ale víc. Ještě se chystám na Skoumala.

ledulaz
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 07.03.12 10:13

Zkus Písničky z pohádek… těch tam je mraky a jsou určitě 3 CD a možná i víc…

PetiteFillette
Extra třída :D 12217 příspěvků 1 inzerát 07.03.12 10:30

Na uložto nevím, ale malá zbožňuje tyhle písničky: http://www.youtube.com/…4SNAiLSMEDiA Jsou to české písničky, pěkně animované :potlesk:

miricool
Kelišová 5043 příspěvků 07.03.12 11:39

a docela srandovni je detske album od Petera Nagyho :D :D :D (napr. mandarinka Darinka)

zichisek
Kelišová 5475 příspěvků 07.03.12 11:54

Tak na uložto je toho hodně:

• Míša Růžičková
  • Kašpárek v rohlíku
  • Skoumal
  • Svěrák + Uhlíř
  • 3 čuníci od Nohavici
  • Písničky z večerníčků
  • Písničky z pohádek
  • Dáda Patrasová

eldarka
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 07.03.12 12:36
zichisek píše:
Tak na uložto je toho hodně:
  • Míša Růžičková
  • Kašpárek v rohlíku
  • Skoumal
  • Svěrák + Uhlíř
  • 3 čuníci od Nohavici
  • Písničky z večerníčků
  • Písničky z pohádek
  • Dáda Patrasová

super, díky, jen clovek musí vedet pod cím to hledat… bezva, dekuji…jdu na to…

Váš příspěvek

Poslední články

Jak na Bazar: Zásady profesionálního jednání

Profesionalitou teď nemám na mysli to, že by každá nakupující musela nutně zmáknout vést podvojné účetnictví a naprogramovat vlastní e-shop. Profesionalita v jednání je důležitá dovednost pro zvládání všech každodenních situací. číst dále >

Kilometry, které pomáhají znevýhodněným dětem

Na procházku s kočárkem, s teniskama na nohou, nebo zkrátka pro dobrou věc. Za každý váš kilometr dostane Nadace Terezy Maxové dětem deset korun. Akce TeriBear hýbe Prahou doslova poběží od 3. do 12. září 2015. číst dále >