Dětský lékař - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  29.07.03 19:38
Dětský lékař - Ostrava

Prosím o doporučení na dobrého dětského lékaře v Ostravě-Hrabůvce nebo v Ostravě-Zábřehu. Pokud víte o někom příjemném, ochotném a samozřejmě o vynikajícím odborníkovi poraďte.

Díky Majda

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  30.07.03 20:25
Dětský lékař - Ostrava

Ahoj, chodím s dcerou (také na doporučení) k paní doktorce Vepřkové v Ostravě - Hrabůvce. Jsem plně spokojena. Můžu se na cokoliv zeptat a paní doktorka i sestřička mi vše s ochotou vysvětli.(… a že mám někdy malicherné dotazy). Jsou obě velice ochotné, lépe jsem si vybrat nemohla.

Přeji hodně štěstí ve výběru

Gabka

Anonymni  11.07.05 10:11

Omlouvám se, že obnovuji „starší“ dotaz, ale mám podobný problém. Také sháním dětského lékaře v okolí Hrabůvky.
Na Dr. Vepřkovou moc dobré reference nemám a navíc jsem k ní kdysi chodila i já. Tehdy mě děsilo už jenom to jméno …
Poradíte?
 G.

nat02
Závislačka 2786 příspěvků 22.07.05 22:45
lekar v hrabuvce

predpokladam ze hledate detskeho lekare?
my chodime s malym k mudr. Kratochvilove na Polikliniku v Hrabuvce,chodila k ni cela manzelova rodina a je velmi prijemna a prima,taktez sestricka. a inak jeste muzu doporucit Mudr. Michalskou taky na poliklinice,tu znam z detstvi ja. nat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejzdravější jídelníčky světa. Po boku Japonska najdete Dánsko i Francii

Řecko, Itálie nebo Japonsko jsou svými jídelníčky známé, národy severní... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama