Dětský lékař Prostějov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

soleile
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 06.11.12 12:18
dětský lékař Prostějov

Ahoj,
prosím Vás docela nutně potřebuju nějaké doporučení na dětského doktora z Prostějova nebo okolí?? Někdo mi radil Mudr. Mikuláškovou, další doktorka z Bedihoště. Jsem 38+5 takže bych to docela nutně potřebovala nějaké typy..
Děkuji mockrát:)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Juana1
Kecalka 199 příspěvků 06.11.12 12:35

Ahojky, ja jsem neskutecne spokojena s Mudr. Zemánkovou – je na sidlisti svobody…ale netusim, jestli jeste nekoho bere…ale zkusit to muzes :mavam:

marketta1
Závislačka 2826 příspěvků 06.11.12 12:59

Tak super je dr. Zemankova, na sidlisti svobody. Jinak dobry je i dr. Korycanek, kamaradka k nemu chodi a chvali.Zkus mrknout na znamylekar.cz.
http://www.znamylekar.cz/…-d/prostejov
 http://www.znamylekar.cz/…-d/prostejov#…

Juana1
Kecalka 199 příspěvků 06.11.12 13:16
@marketta1 píše:
Tak super je dr. Zemankova, na sidlisti svobody. Jinak dobry je i dr. Korycanek, kamaradka k nemu chodi a chvali.Zkus mrknout na znamylekar.cz.
http://www.znamylekar.cz/…-d/prostejov
http://www.znamylekar.cz/…-d/prostejov#…

ja zase neslysela o Korycankovi dobry veci…ale asi kazdemu vyhovuje neco jinyho. Ja osobne ho neznam

marketta1
Závislačka 2826 příspěvků 06.11.12 13:22

Taky s nim nemam osobni zkusenost, ale jedna moje kamaradka ho doporucila druhe kamaradce, a obe jsou u nej spokojeny. Jinak spousta recenzi je na znamylekar.cz,staci zadat detsky pediatr Prostejov.
Jedina doktorka, kterou nedoporucuji je dr. Hruba z Bulharske. Chodila jsem k ni jako mala, je dost sverazna a nema cit pro deti.
Stastnou ruku pri vyberu :kytka:.

soleile
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 06.11.12 14:15

Děkuji mockrát, snad dobře vybereme. Já jsem chodila ke Kalčíkové a dvakrát mě poslala domů se zánětem slepého střeva.. Třetí den jsem šla k chirurgovi a do hodiny jsem byla na sále, tak nechci někoho podobnýho.

Anonymní  06.11.12 15:49

My chodíme k Dr. Kvíčalové, ordinaci má na Olomoucké.
Já ji znám od dětství, takže za mě :palec:
Na to, že je „starší generace“, tak má novodobé názory např. na kojení a spoustu jiných věcí, které by „starší praktik“ odsoudil – mám srovnání, s prvním synem jsem chodila jinam(bydleli jsme jinde)
Ale nevím, jestli přibírá nové pacienty, protože je i dětský kardiolog a pracuje v nemocnici externě, tak mám pocit, že přibírá už jen sourozence nebo „po známosti“..

Není to ale lékařka, která by tolerovala extrémy neočkování. Dá se s ní domluvit na odkladu, ale je pro očkování, takže pokud plánujete třeba neočkovat, šla bych jinam.

Kvíčalová léčí i homeopaticky, ale primárně je nepředepisuje, jen na požádání a mám pocit, že se v tom moc nevyzná(i když nějaký certifikát má). Protože listuje v knize.

Mudr. Hrubá Anna, která má ordinaci taky na Olomoucké(vedle Kvíčalové), je taky dobrá – občas zastupuje, takže osobní zkušenost.

Dr. Koryčánek – ten je vhodný pro ty maminy, které chtějí hodně diskutovat o očkování, používat homeopatika a alternativy(hodně se v tom vyzná).
Mám kamarádky, co jsou u něj velmi spokojené a na homeopatickou léčbu k němu chodí i maminky s dětmi, které chodí jinam.

Mudr. Zemánková – taky dobré reference od kamarádek
Mudr. Mikolášková – taky dobré zkušenosti kamarádek.

Juana1
Kecalka 199 příspěvků 07.11.12 06:58
@Anonymní píše:
My chodíme k Dr. Kvíčalové, ordinaci má na Olomoucké.
Já ji znám od dětství, takže za mě :palec:
Na to, že je „starší generace“, tak má novodobé názory např. na kojení a spoustu jiných věcí, které by „starší praktik“ odsoudil – mám srovnání, s prvním synem jsem chodila jinam(bydleli jsme jinde)
Ale nevím, jestli přibírá nové pacienty, protože je i dětský kardiolog a pracuje v nemocnici externě, tak mám pocit, že přibírá už jen sourozence nebo „po známosti“..

Není to ale lékařka, která by tolerovala extrémy neočkování. Dá se s ní domluvit na odkladu, ale je pro očkování, takže pokud plánujete třeba neočkovat, šla bych jinam.

Kvíčalová léčí i homeopaticky, ale primárně je nepředepisuje, jen na požádání a mám pocit, že se v tom moc nevyzná(i když nějaký certifikát má). Protože listuje v knize.

Mudr. Hrubá Anna, která má ordinaci taky na Olomoucké(vedle Kvíčalové), je taky dobrá – občas zastupuje, takže osobní zkušenost.

Dr. Koryčánek – ten je vhodný pro ty maminy, které chtějí hodně diskutovat o očkování, používat homeopatika a alternativy(hodně se v tom vyzná).
Mám kamarádky, co jsou u něj velmi spokojené a na homeopatickou léčbu k němu chodí i maminky s dětmi, které chodí jinam.

Mudr. Zemánková – taky dobré reference od kamarádek
Mudr. Mikolášková – taky dobré zkušenosti kamarádek.

tak todle je myslim uzasne rozepsane :)

Anonymní  07.11.12 08:19

Juanno, podle referencí kamarádek je ještě dobrá lékařka Mudr. Minaříková – bývalá primářka dětského oddělení nemocnice v Prostějově. Ordinuje na Sídlišti Svobody(taky na tom středisku jak je dospělý praktik, Mudr. Zemánková, kožní)..Dřív tam měl ordinaci Mudr. Salloum, ale ten nedávno zemřel. Ona tam „zastupuje“ asi 2 roky, od té doby, co musel ze zdravotních důvodů odejít.

Já jsem byla s dětmi v nemocnici několikrát(mám víc dětí) a jako primářka byla „zlatá“. Vyšetřovala děti při velkých vizitách nebo individuálně.
Já jsem s nejstarším ležela v nemocnici v těhotenství(těsně před porodem), měl laryngitidu a udělala vše proto, abych tam s ní mohla být a nepřišli jsme do kontaktu s ostatními pacienty(neměli jsme nadstandart), stejně tak, jak jsem tam ležela s prostřední, když jí byly asi 3 týdny a měla znovu novorozeneckou žloutenku, taky se snažila dát nás tak, abychom nepřišli do kontaktu s ostatními.
Kamarádky, které k ní teď chodí do ordinace, jsou spokojené.

Jinak Mudr. Salloum byl „ikona“ prostějovských mamin, které byly pro alternativní léčbu, neočkování. Ten kdyby mohl, tak by neočkoval ani základní očkování a pokud někdo chtěl individuální plán, bylo možné se s ním domluvit. Nic navíc většinou nedoporučoval.

V podobném duchu je popisován ten Mudr. Koryčánek.

Jde jen o to vědět, co chci a koho si vybrat. Mě by třeba toto nevyhovovala, na můj vkus moc „alternativní“ a nemyslím si, že je to vždy dobré.
Protože negativní reakce znám i na toho Koryčánka – „machrování“ s homeopatiky a potom pozdě nasazená ATB.

Ještě k té Hrubé Anně – i když nejsme její pacienti, vždy, když měla zástup za Kvíčalovou a já jsem tam přišla třeba jen s nachlazeným dítětem a zároveň měla připravené nějaké dotazy ohledně všech dětí, tak byla ochotně odpověděla, poradila, přestože k ní nechodíme.
Maminky jsou s ní spokojené.

Anonymní  07.11.12 08:21

A anonymně píšu proto, že chci utajit místo bydliště, tak prosím o zachování anonymity :mrgreen:

Juana1
Kecalka 199 příspěvků 07.11.12 08:23

Anonymni…ja s malou chodim k Zemankove a jsem s ni naprosto spokojena…prave na Korycanka jsem slysela spise negativni no, to je pravda…a ohledne te Kvicalove…musim malou objednat na kardiologii…myslis, ze je dobra?

Juana1
Kecalka 199 příspěvků 07.11.12 08:24
@Anonymní píše:
A anonymně píšu proto, že chci utajit místo bydliště, tak prosím o zachování anonymity :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

Anonymní  07.11.12 08:29
@Juana1 píše:
Anonymni…ja s malou chodim k Zemankove a jsem s ni naprosto spokojena…prave na Korycanka jsem slysela spise negativni no, to je pravda…a ohledne te Kvicalove…musim malou objednat na kardiologii…myslis, ze je dobra?

Juanno, jsem kardiak, mám vrozenou srdeční vadu, vážnou, operovanou v dětství. Chodila jsem k ní celé dětství(zároveň i jinde, do nemocnice, kde mě operovali).Takže osobní zkušenost a spokojenost.
Byla jsem s ní velmi spokojená a proto jsem si ji vybrala jako praktickou lékařku pro své děti. Co se týče kardiologie, je v Prostějově uznávaná kapacita.

Jinak je kardiologická ambulance pro děti poměrně nově otevřená ještě na „nové“ poliklinice.

S tou předchozí citací se omlouvám, přehlédla jsem to a myslela jsem, že mě cituje zakladatelka :mrgreen:

Juana1
Kecalka 199 příspěvků 07.11.12 08:37

Anonymni…to je v poho :kytka: jsem prave nevedela, ze Kvicalova je i prakticka ty jo…jsem na ni prave slysela chvalu jako na kardiolozku, tak dekuji, ze jsi mi ji potvrdila…ja musim stejne asi jen k ni, protoze mala ma blbou pojistovnu po me RBP, kterou tady skoro nikdo nedela…ale od ledna uz bude mit metalku…teda ted tu 205 nebo kolik to je…

Anonymní  07.11.12 08:44
@Juana1 píše:
Anonymni…to je v poho :kytka: jsem prave nevedela, ze Kvicalova je i prakticka ty jo…jsem na ni prave slysela chvalu jako na kardiolozku, tak dekuji, ze jsi mi ji potvrdila…ja musim stejne asi jen k ni, protoze mala ma blbou pojistovnu po me RBP, kterou tady skoro nikdo nedela…ale od ledna uz bude mit metalku…teda ted tu 205 nebo kolik to je…

Je praktik na půl úvazku, jinak dělá kardiologii a v nemocnici asi jednou týdně.
Právě proto většinou nepřijímá nové pacienty, jen známosti(mě znala od dětství a když jsme se sem přistěhovali, vzala mě) a nové sourozence svých pacientů. Záleží na tom, kolik jí odejde každý rok 19letých pacientů pryč.
Ale na kardiologii s doporučením od dětského bere každého. Objednání trvá tak týden, 14 dní, podle závažnosti situace.

Pokud ses s ní ale zatím nikde nesetkala osobně, tak upozorňuji na jednu věc – má vadu řeči, jde jí hůře rozumět, jakoby zastřený hlas. Prý má nějakou vadu na hlasivkách a zúženého cosi v krku, proto ta jiná „barva“ hlasu – jak jsem slyšela od maminek, sama jsem se jí nikdy neptala na to, co jí je, rozumět jí jde a je mi to jedno. Patří to k ní.
Jako kardioložka i lékařka je vynikající.

Ale znám případ maminky, kterou toto odradilo a přešla vedle k Hrubé, která mluví „normálně“. Nedovedla si představit, že se s ní tak bude domlouvat až do dospělosti dětí.
Ale jak říkám, rozumět jí jde a to i po telefonu. Jen jsem Tě na to chtěla upozornit, abys z toho nebyla přepadlá, když tam přijdeš :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Oblečte svého drobečka do příjemné zimní kolekce Chlupáček

S koncem léta bychom měli začít přemýšlet o tom, do čeho zachumláme naše zlatíčka v zimě, aby ji přečkala jako v bavlnce. číst dále >

TOPlist