Dětský psycholog České Budějovice a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renčí2  06.09.12 21:40
Dětský psycholog Č. Budějovice a okolí

Znáte nebo můžete doporučit nějakého dětského psychologa v Budějovicích a okolí? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Sayonare  07.09.12 07:20

Havlík Martin Mgr.
Dr. Stejskala 433/8, 37001 České Budějovice 1

ORDINACE KLINICKÉ PSYCHOLOGIE PRO DĚTI, MLÁDEŽ A DOSPĚLÉ. Psychologické poradenství

Renčí2  07.09.12 08:02

@Sayonare díky :-)

Anonymní  02.11.12 16:52

Ahoj holky, prosím potřebuji se synem(4,5 roku) k psychologovi, jaký je dobrý v Č. Bud.?Je ten Havlík dobrej? Byli jste už u něj? Našla jsem na doporučení kamarádky jednu psycholožku, ale ta se chtěla sejít na konzultaci jen se mnou, že prý takto malé děti nekonzultuje, což nechci.Chci aby prohlédl někdo syna, takže sháním dál. Moc děkuji

simi84
Kecalka 381 příspěvků 02.11.12 17:00

Iva Nesnídalová

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 02.11.12 17:05

@simi84
Souhlasím Iva Nesnídalová je úžasná psycholožka :-))) Chodíme k ní skoro rok a nemůžu si ji vynachválit :-)
Já tam byla s Honzíkem a bylo mu 3r a pár měsíců :-)))

Anonymní  02.11.12 17:09

Díky holky. Takže malé děti (4 roky) konzultuje, že? To je dobře. A kde sídlí prosím vás? Má dobrý přístup k dětem? :)

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 02.11.12 17:10
@petula.bir píše:
@simi84
Souhlasím Iva Nesnídalová je úžasná psycholožka :-))) Chodíme k ní skoro rok a nemůžu si ji vynachválit :-)
Já tam byla s Honzíkem a bylo mu 3r a pár měsíců :-)))

@Renčí2

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 02.11.12 17:12
@Anonymní píše:
Díky holky. Takže malé děti (4 roky) konzultuje, že? To je dobře. A kde sídlí prosím vás? Má dobrý přístup k dětem? :)

Pokud jsi z Č. B. tak je v Metráči :-D a pokud ne juknu na adresu :-D
S dětma si povídá, hraje, kreslí a fakt super!!! Bála jsem se toho ale už bych ji neměnila. Dobře si s ní pokecám a pak je mi i dobře na duši – syn má ADHD – tak proto :-)

Adresa je:
Senovážné náměstí 2 České Budějovice

Anonymní  02.11.12 17:14
@petula.bir píše:
Pokud jsi z Č. B. tak je v Metráči :-D a pokud ne juknu na adresu :-D
S dětma si povídá, hraje, kreslí a fakt super!!! Bála jsem se toho ale už bych ji neměnila. Dobře si s ní pokecám a pak je mi i dobře na duši – syn má ADHD – tak proto :-)

Nejsem přímo z Č. Bud, ale nevadí, stejně bych jela do Č. Bud. Takže sídlí na té poliklinice vedle Metropolu? A kolik si asi tak bere za konzultaci? O peníze samozřejmě nejde, hlavně když pomůže, jen se ptám abych byla v obraze.Syn má právě podezření na mírný autismus, projevuje se to až ted, tak nám naše Dr. řekla at si najdu psychologa aby ho skouknul.

simi84
Kecalka 381 příspěvků 02.11.12 18:07

Nebere si žádné peníze. Tady máš telefon 387314300 Je fakt dobrá jediné mínus je že má velice dlouhé objednací termíny.
@petula.bir Jinak malej má taky ADHD už jsem na tebe koukala kdy přišel rodičák máme i podobně staré holčičky děti by si mohly rozumět, co? Nedáme někdy kávu?

Anonymní  02.11.12 18:18
@simi84 píše:
Nebere si žádné peníze. Tady máš telefon 387314300 Je fakt dobrá jediné mínus je že má velice dlouhé objednací termíny.
@petula.bir Jinak malej má taky ADHD už jsem na tebe koukala kdy přišel rodičák máme i podobně staré holčičky děti by si mohly rozumět, co? Nedáme někdy kávu?

Je ZADARMO??? 8o 8o Moc díky za telefon, hned v pondělí tam zavolám. Fakt díky za tip holky. A kde teda sídlí přesně?

simi84
Kecalka 381 příspěvků 02.11.12 18:24

Na té poliklinice vedle Metropolu, já tam teda nikdy nic neplatila :nevim:

Anonymní  02.11.12 18:41
@simi84 píše:
Na té poliklinice vedle Metropolu, já tam teda nikdy nic neplatila :nevim:

Tak to je super, většinou co jsem slyšela, tak chtějí za hodinu kolem 800,–Kč. Tak moc díky :srdce:

simi84
Kecalka 381 příspěvků 02.11.12 18:58

Není zač :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist