Dětský zubař Kladno - Ektilah Hasan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Savana
Povídálka 16 příspěvků 16.02.06 19:43
Dětský zubař Kladno - Ektilah Hasan

Prosím maminky z Kladna, které chodí se svým dítětem k dětskému zubaři Hasanovi, dejte mi vědět, jestli jste spokojené. Přistěhovala jsem se na Kladno a scháním dobrého zubaře pro svoje dítě.
Děkuji.

Reakce:

karambolka
Kecalka 143 příspěvků 18.02.06 19:43

Ahojda, tak píšu zase já :-) Mám moc dobré doporučení na MUDr. Ektilaha. Budu tam volat a přihlásím prcka určitě k němu.

Martina

KIRA
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 20.02.06 12:56

My jsme s panem doktorem moc spokojení. :P
S dětma to umí,vždy je přesvědčí otrvřít pusinu. :lol:
Budeme tam chodit určitě i s mladší ratolestí.

chairai  22.07.10 12:35
ok

chodíme k němu celá rodina. Má smysl pro humor a je to výborný lékař.

rybkabezvody
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 08.03.12 19:57

ahoj, oživuji diskusi, narazila jsem na několik negativních recenzí na pana doktora, tak se chci poptat, zda sem stále chodí někdo kdo je spokojený. Jde mi především o dceru (21m), chystáme se poprvé k zubaři a bojím se že nebude moc spolupracovat. Popř. doporučit někoho kdo malé pacienty bere a máte s ním dobré zkušenosti. Díky

Uživatel je onlinealien21
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 08.03.12 20:06

Ahoj! Nemám vlastní zkušenost, ale kamarádka tam chodí odmalička s oběma dětma (skoro 4 a 5 a půl roku)a je moc spokojená. Obzvlášť její holčička je hodně přecitlivělá až hysterická a má se zoubky po úrazu problémy, ale u tohoto doktora prý je úplně v pohodě…

sunny1981
Kelišová 6276 příspěvků 08.03.12 21:00

Podle kamarádek, které k němu vodí děti je super, ale bohužel už přes rok nové pacienty nebere.

rybkabezvody
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 08.03.12 21:49

Holky díky, Sunny a nevíš o někom kdo je dobrý a bere?

sunny1981
Kelišová 6276 příspěvků 08.03.12 22:27

Netuším, nám malou nahlásila babička u její zubařky v Poliklinice(jméno netuším).Tohle jde mimo mě, já mám ze zubaře paniku.

rybkabezvody
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 08.03.12 23:41

:lol: já také :lol:

chairai  10.03.12 08:58
maximální spokojenost

Dobrý den, pana doktora Vám mohu jen vřele doporučit. Chodím tam já i moje dcera a vše je jak má být. Navím má i smysl pro humor :)

Šárka Doubravová  16.07.12 22:10
Odpověď

Super doktor, moc milý na děti a umí si s nimi poradit:-)

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist