Dieta podle Petra Havlíčka aneb Jste to, co jíte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »

rosslyn
Závislačka 4980 příspěvků 23.10.11 22:31

Ok, překecaly jste mě :mrgreen:

kamak
Závislačka 4148 příspěvků 23.10.11 22:39
rosslyn píše:
Ok, překecaly jste mě :mrgreen:

Ross :mrgreen: Píšu si Tě na seznam a běda Ti, pokud se pak nepřidáš :cert: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MUFICE
Hvězda diskuse 42002 příspěvků 23.10.11 22:40
kamak píše:
Hesinka píše:
Kamak – moc ráda se k Tobě přidám, také mi hodně pomáhá, když nejsem sama, ale mám v někom „podporu“ :wink: :pankac:

Jé, super :dance:

Já bych pak udělala uzamčenou diskuzi a můžeme to tam probírat :lol: Za ten týden si můžeme projet věci, které je třeba nakooupit, udělat seznamy, vyrazit do obchodu a v pondělí hurá na to :dance:

MUFI, Ty se přidáš? :wink:

Klidně se k vám přidám, ale začnu už zítra, čím dřív, tím lépe :-D

rosslyn
Závislačka 4980 příspěvků 23.10.11 22:43
Kami,

podepíšu ti to krví :mrgreen: ale teda ne svojí :mrgreen:

kamak
Závislačka 4148 příspěvků 23.10.11 22:45

Komu vezmeš trošku krve? Malé nebo manželovi? :mrgreen: Piješ mu krev, takže trošku použiješ na podpis? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hesinka
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 24.10.11 08:31

dobré ranko holčinky :mavam:
Kamak – bezva nápad s tím nákupem :pankac: už jsem si uložila 60ti denní Havlíčkovu dietu a pomalu studuju, co za potraviny bude potřeba nakoupit a bude to asi trošku náročnější, pokud to budu chtít držet striktně, tak jak je to napsané :think:
Ale jsem pevně rozhodnutá :palec: už se na sebe fakt nemůžu dívat :twisted:

kamak
Závislačka 4148 příspěvků 24.10.11 08:39
Hesinka píše:
dobré ranko holčinky :mavam:
Kamak – bezva nápad s tím nákupem :pankac: už jsem si uložila 60ti denní Havlíčkovu dietu a pomalu studuju, co za potraviny bude potřeba nakoupit a bude to asi trošku náročnější, pokud to budu chtít držet striktně, tak jak je to napsané :think:
Ale jsem pevně rozhodnutá :palec: už se na sebe fakt nemůžu dívat :twisted:

Já chci jíst jídla ta, co tam jsou a budu si upravovat váhu jídla, pokud toho budu mít málo. Ale už jednou jsem podle toho jela a i když se to nezdá, tak jsem hlad rozhodně neměla a to jsem to přesně odměřovala, měla jsem spočítané, kolik mám uvařit kolínek a tak :mrgreen:

MUFICE
Hvězda diskuse 42002 příspěvků 24.10.11 09:57

Tak jsem si ten jídelníček zkopírovala do Wordu a ted si píšu seznam na nákup, dneska začínám :-D

kamak
Závislačka 4148 příspěvků 24.10.11 10:25
MUFICE píše:
Tak jsem si ten jídelníček zkopírovala do Wordu a ted si píšu seznam na nákup, dneska začínám :-D

Už dneska? nechceš počkat na nás do dalšího pondělí? :wink: Tak 5 by se nás mohlo dát dohromady do té doby, zatím jsme 4 :wink: uděláme seznamy, nakoupíme a od příštího týdne. Nebo se chceš trhnout? :-P :mrgreen:

MUFICE
Hvězda diskuse 42002 příspěvků 24.10.11 10:35
kamak píše:
MUFICE píše:
Tak jsem si ten jídelníček zkopírovala do Wordu a ted si píšu seznam na nákup, dneska začínám :-D
Už dneska? nechceš počkat na nás do dalšího pondělí? :wink: Tak 5 by se nás mohlo dát dohromady do té doby, zatím jsme 4 :wink: uděláme seznamy, nakoupíme a od příštího týdne. Nebo se chceš trhnout? :-P :mrgreen:

A vy nemůžete začít dnes??? Ráno už jsem si dala snídani dle rozpisu a pojedu si nakoupit jídlo. Kdy budeš zakládat tu skupinu?

kamak
Závislačka 4148 příspěvků 24.10.11 10:49

Já dnes ne, o víkendu jedu pryč a tam to nepůjde, takže od dalšího pondělí :palec: Skupinu založím teď, počkej :wink:

MUFICE
Hvězda diskuse 42002 příspěvků 24.10.11 10:52
kamak píše:
Já dnes ne, o víkendu jedu pryč a tam to nepůjde, takže od dalšího pondělí :palec: Skupinu založím teď, počkej :wink:

Když jsem začala dnes, tak s tím snad nebude problém ne? Možná zhubnu o půl kila navíc :-)

kamak
Závislačka 4148 příspěvků 24.10.11 10:53

A pak pojedeš stejná jídla s náma? :wink: :dance: Už jsem ji založila, čeká se na schválení :wink:

MUFICE
Hvězda diskuse 42002 příspěvků 24.10.11 10:56
kamak píše:
A pak pojedeš stejná jídla s náma? :wink: :dance: Už jsem ji založila, čeká se na schválení :wink:

Klidně můžu jet zase od začátku, každý den je tam něco jiného, takže by se mi to nemělo přejíst :-)

kamak
Závislačka 4148 příspěvků 24.10.11 11:07

Holky, máte pozvánku :huban: :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist