Dotaz

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  12.06.02 00:04
Dotaz

Ahoj, všechny které neustále čekáte zdravím. Ne Marki, všichny zdaleka neotěhotněly. Já patřím mezi ty, které už čekají 2,5 roku. Mám za sebou 2. pokus IVF ICSI. Nyní čekám na zázrak. Po zavedení 3. ebrií jsem po 12 dnech šla na test z moči a krve. Na testu se objevil slaboučký proužek. Z krve jsem měla hodnotu nízkou HCG 31,1. Další test na HCG jsem měla dnes hodnota 57,6. Prý to, ale stále není jasné. Proto musím v pátek na další odběr. Prý by to mohlo by to být mimoděložní těhotenství. Prosím vás máte někdo s tímto nějaké zkušenosti? Kolik by hodnota HCG měla vlastně být, aby bylo vše v pořádku? Prosím o každou odpověď nebo povzbuzení. Do pátku je daleko a já už to nějak přestávám zvládat. Děkuji mnohokrát Lucie Přeji hezkou dovolenou a splnění přání.

Reklama

Reklama

Reakce:

Jirina
Extra třída :D 12928 příspěvků 12.06.02 07:35
Dotaz

Ahoj ??? nemůžu najít jméno,

já jsem se teď dívala do svých papírů, tak jestli se koukám dobře tak na genetickým vyšetření v 16. týdnu jsem měla „Hodnota total hCG 40,6 iu/ml ; 1,54 MoM“. Co znamená to MoM nevím. Jinak mi to asi nikdy jindy neměřili, v žádném jiném papíru z vyšetření krve jsem o hCG nenašla ani slovo.

Takže neztrácej naději, myslím že tvoje hodnoty by na těhotenství mohly ukazovat.

Držím pěsti

Jiřina, nyní týden 23

Anonymni  12.06.02 08:16
Dotaz

Ahoj Lucie,

jsi opravdu statečná. Mně připadá dlouhý už i ty 3 měsíce, ale 2,5 roku je věčnost. A úplně chápu jak se asi teď cítíš. Ta naděje ti dodala další elán, ale zároveň máš určitě strach, že když to nedopadne tak, jak si představuješ, tak tě to zase bude bolet. Já věřím, že se nakonec na tebe štěstí usměje. :roll: Rozhodně si to zasloužíš. Děkuji za přání ohledně dovolené. Moc se těším, protože jsem v životě na tak nádherné (a i drahé :lol: ) nebyla. Letíme na 14dní do egypta. A dlouho asi zase nebudu :lol:

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáš nějaké zkušenosti s Clomhexalem a duphastonem. Gynekolog mi řekl, že mi po nich může být špatně. Tak bych ráda věděla, jestli mi to nějak dovolenou znepříjemní.

Tak ještě jednou ti přeju hodně štěstí. (už jenom 2 dny do pátku, viď?) :lol: Ahoj Marki

Anonymni  14.06.02 13:05
Dotaz

ahoj Marki, ráda bych tě poradila, ale bohužel nemám ani s jedním z těchto léků žádnou zkušenost. Ani nevím na co slouží. Jinak v Egyptě je určitě moc hezky, to tě závidím. Také bych se tam někdy ráda podívala.

Mé výsledky zatím ještě nevím, ale včera jsem byla také na odběru a Hcg bylo stejné jako v úterý, takže gynekolog říkal, že to nevidí nejlépe. Tak uvidíme. Zatím ahoj a uží si dovolenou. Lucie

undefined

marki
Nováček 2 příspěvky 14.06.02 14:15
Dotaz

Ahoj Lucko,

celý život jsem měla všechno naplánované. A když mi něco podle plánu nevycházelo, tak jsem to hrozně prožívala. Ale ještě hůř snáším nejistotu. Mám ráda všechno bílý nebo černý. Takže v tvé situaci bych asi byla zralá na psychiatra :lol: Snad už ti ale brzy řeknou nějaký výsledek. A já ti přeju, aby to byl ten nejpozitivnější výsledek.

Ty léky jsem dostala, protože mám hrozně nízký teploty. Ovulace u mě probíhá, ale téměř nikdy během cyklu nedosáhnu hodnoty 37. Tak proto prej ty hormony. Každopádně jsem ráda, že nečekám třeba rok než mi něco aplikujou.

Děkuji za přání na dovču. Už jenom 9 dní :wink: Držím palce. Marki

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Diazová: V manželství mi to klape, protože jsme s manželem blázni

Hollywoodská herečka Cameron Diazová (44) čekala na toho pravého až do... číst dále >

Reklama