Dotaz na pana doktora Vernera.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 30.12.03 18:26

Pane doktore,

jen maličkost. Nepracujete náhodou v Podolí?

Ariana

Reklama

Reklama

Reakce:

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 02.01.04 11:09

Pokud vim, tak pan doktor Verner pracuje v Podoli … nebo alespon pred rokem tam pracoval, pomohl na svet me male Verunce … a byl skvely!!!

Sulanek

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 02.01.04 15:10

Ahoj Sulanku,

tak to vidíš. Nás rodil taky pan doktor Verner. Před osmi měsíci. Právě proto se zajímám o to jestli je to on.

Naše Lucinka se mu moc povedla:-)

Ariana

Anonymni  02.01.04 20:32

Moc Vas obe zdravim,

dekuju za tu chvalu, jsem rad, ze na porod v Podoli vzpominate v dobrem, a ze i ja na tom mam svuj maly podil. Je moc dobre, kdyz ma lekar zpetnou vazbu. Tim, ze s vetsinou maminek se vidim jen tech par tydnu, nekdy jen par hodin okolo porodu, tak mi prave takova zpetna vazba casto chybi.

Vse dobre v tomto roce a pokud by snad doslo na dalsiho potomka, tak se budu tesit, ze se treba zase potkame. Dr. Verner

Anonymni  02.01.04 21:05

Přidávám také jednu „zpětnou vazbu“ - opět velmi pozitivní. Jste jednička! Marta Rosová

claire
Stálice 63 příspěvků 03.01.04 15:46

Kdyz uz je rec o Podoli, zajimalo by me, jake jsou moznosti dostat se do porodnice v Podoli. Nekolik kamaradek mi rikalo, ze to neni vubec mozne, nebot v Podoli mohou rodit pouze „jejich“ pacientky. Ja chodim ke gynekologovi na Smichov, bydlim v Podoli, ale trvaly pobyt mam v Brne. Zajima me, jak se tam zaregistrovt a zda je to opravdu tak nesnadne.

Dekuji

Misa_L
Kecalka 319 příspěvků 03.01.04 15:59

Ahoj,

já rodila v Podolí před 3 týdny. Malý se narodil ve 37. týdnu, tudíž jsme nestihla jedinou poradnu v Podolí a samotnou porodnici jsem viděla až v onen soudný den.

Mimichodem, byl to ten nejkrásnější den v mém životě a na Podolský personál nedám dopustit. Pokud někdo někdy něco proti tomuto ústavu namítal - ať se na mě nezlobí, ale je zbytečně přecitlivělý. Na nic si nemůžu a ani nechci stěžovat. I to jídlo bylo jedním slovem bezvadné - kdypak si doma děláte dennodenně dobrůtky jako pečené kuřátko, řízeček, španělský ptáček. A ty výborné polévky - mňam! A že ve sprše nejsou kachličky podle posledního výstřelku v časopisu - Já, moderní kachel - no a co.

Profesionálnější přístup si člověk nedokáže představit.

Všem v Podolí touto cestou tisíckrát děkuji za jejich pracovní nasazení, lidský přístup, vstřícnost, úsměv a profesionalitu.

Zdraví

Míša a Martínek

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 04.01.04 08:38

Tak Vás zdravím pane doktore. Jsem ráda, že jste to Vy. Porod jsem měla těžký, ale na přístup veškerého personálu na porodním sále vzpomínám ráda. A jestli se povede druhé miminko, přijedeme zas. Máte velmi příjemný a lidský přístup k pacientkám. Můžu si Vás rezervovat? Lucinka se Vám opravdu povedla. Pošlu vám fotku.:-)

Koukám, že nás ( zpětných vazeb:-) ) přibývá. Můžeme Vám už založit Fan Club.:-)

Pro Claire:

Já chodím na gynekologii u nás na Vinohradech a pro Podolí jsem se rozhodla po dlouhém výběru a hlavně doporučení mé kamarádky. Zaregistrovala jsem se tam asi měsíc před termínem a chodila k pí Mrkvičkové na předporodní kurz. Na poradnu jsem tam šla až týden před prvním termínem. Nechtěla jsem tam chodit z důvodu dlouhého čekání a u mojí gynekoložky jsem měla veškerou péči i s monitorem. Navíc to mám k ní 5 minut. Jednou ráno jsem tedy vyrazila do Podolí a opravdu jsem čekala dost dlouho, protože jsem to ještě neznala a musela se objednat zvlášť na monitor. Byla jsem na poradně právě u pana doktora Vernera a objednala se zase za týden. No a večer mi praskla voda a jeli jsme. Druhý den večer se Lucinka za jeho nemalého přispění narodila. Myslím, že se nemusíš bát, že by Tě nepřijali. Jen, když jsem tam ležela, bylo tak plno, že porodnice pozastavila příjem. Ale rodit bych šla zas jedině do Podolí.

Vybrala jsem Podolí také z toho důvodu, že jsem chtěla darovat pupečníkovou krev, což se nakonec bohužel nezdařilo.

Ariana

MaK
Kelišová 5063 příspěvků 04.01.04 23:06

Ahoj Claire,

já jsem v Podolí rodila před třemi měsíci a od 37.tt jsem tam jezdila do poradny a na monitor,i když to mám dost daleko.Fakt je,že se tam čeká dlouho,nikdy bych neřekla,že je tolik těhulek:o).Taky jsme absolvovali předporodní kurz u pí.Mrkvičkové.Se zaregistrováním jsem neměla ani ten nejmenší problém.Zavolala jsem si tam a objednala jsem se,všechno bylo super.

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 05.01.04 16:57

Ahojky holčiny a pane doktore zdravíme Vás,

opravdu si na Podolí taktéž nemohu stěžovat a pokud bych rodila ještě jednou, určitě to bude v Podolí.

Na porod jsem byla domluvená s p.dr. Hanáčkem, pro kterého v den D jel můj přítel a p. dr. Verner vlastně začal porod a těsně před narozením Adámka (nyní již 13 měsíčního) se dr. Verner s dr. Hanáčkem vystřídali. Byl to fofr, ale i kdyby dr. Hanáček nedorazil, určitě bychom to společně s dr. Vernerem zvládli :-)Opravdu jsem se setkala s milým přístupem veškerého personálu v Podolí a obou pánů doktorů zvlášť.

Zdravíme do Podolí

Veronika a Adámek

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Reklama