Dotaz na uživatele Firefoxu - nastavení vyhledávače

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Kelišová 6497 příspěvků 06.04.11 18:39
Dotaz na uživatele Firefoxu - nastavení vyhledávače

Snad mi někdo zkušený a moudrý poradí s následující prkotinou. :mrgreen:
Používám Firefox a hodně využívám vyhledávání pomocí klíčových slov, která píšu přímo do adresního řádku. Až donedávna mi to vyhledávalo Googlem, zničehonic se mi tam ale nastavilo Yahoo a mě se to nelíbí. :-? Kde se to dá změnit zpátky? Nepovedlo se mi to najít ani v možnostech, ani ve správě doplňků a vyhledávacích modulů.
Děkuji předem i ostatními směry.

Reakce:

TehotnaTerezka
Závislačka 3408 příspěvků 06.04.11 19:40

jestli to mas stejne jako ja, tak by tam mela byt ikonka Yahoo, na kterou kdyz kliknes, tak se ti zobrazi seznam vyhledavacu a uplne dole je Spravce vyhledavacich modulu, tam se pak da nastavit, ktery vyhledavac se ma pouzit jako prvni, tzn. Google posunout nahoru
tak snad jsem pomohla

Alichi
Závislačka 4955 příspěvků 06.04.11 19:43

Tak ja nejsem zkušená ani moudrá :lol:, ale na Firefoxu, kde máme nastavený vyhledávač „Google“, tak před ním je ikonka a malá šipka a na tu když kliknu, tak mi to nabídne jiné vyhledavače (seznam, wikipedie atd) a taky odrážku „správce vyhledávacích modulů“ – tak bych to zkusila přes to. Nemáš to tam taky? To vypadá, že ses (nebo někdo) někde „uklikla“.

Bersaba
Kelišová 6497 příspěvků 06.04.11 21:11

Teri, Alichi, díky moc, ale to není ono. V tom okýnku, co o něm píšete, mám Google normálně nastavený. Jedná se mi o psaní klíčových slov nebo částečné adresy přímo do adresního řádku. Jsem tak prostě zvyklá.

Monny
Hvězda diskuse 36509 příspěvků 06.04.11 22:07

Manzel IT rika – spravce doplnku a smazat Yahoo. Koukni se do nastaveni Firefoxu, jestli tam nemas zaskrtly Yahoo, pokud ne, tak normalne Doplnky Firefoxu, a tam to smazat :palec:

Bersaba
Kelišová 6497 příspěvků 07.04.11 15:43
Monny89 píše:
Manzel IT rika – spravce doplnku a smazat Yahoo. Koukni se do nastaveni Firefoxu, jestli tam nemas zaskrtly Yahoo, pokud ne, tak normalne Doplnky Firefoxu, a tam to smazat :palec:

Správce doplňků významně mlčí – ani v rozšíření, ani v zásuvných modulech není nic, co by mělo s Yahoo cokoliv společnýho. Ani v nastavení (možnostech) jsem nic nenašla. :nevim:

Maky.p
Neúnavná pisatelka 19541 příspěvků 12.04.11 15:41

Mě se taky stalo něco podobnýho, tak jsem to našla v otevřeném Chromu, možnosti internetu a kousek níž je spravovat vyhledávače a tam jsem si dala zpátky zase google. Jestli je to ono, to nevím, ale u mě se to podařilo vrátit :mrgreen: :pankac:

Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist