dovolená s miminkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  23.04.02 15:10
dovolená s miminkem

Chystáme se na dovolenou k moři s 3 měsíční holčičkou. Máte někdo zkušenosti s cestou letadlem? Díky za odpověď Zuzka

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  30.04.02 15:44
dovolená s miminkem

Fandím Vám a jako cestující,která letěla do Austrálie 21hod a vedle mne seděla rodinka asi s půlročním mimi,si dovoluji doporučit: zjistěte si kde budete sedět a raději,aby před vámi byl prostor,můžete si potom mimi položit na zem v sedačce a nedržet ho celou cestu,hlavně pozor na slunce,ale jinak si myslím,že letušky jsou velmi vstřícné a při jakých koliv problémech vám pomohou,záleží na délce letu.

Anonymni  07.05.02 17:42
dovolená s miminkem

Letíme do Chorvatska takže let bude asi jen něco málo přes hoďku. nevíte někdo jak to je s kočárkem(ne golfky,ale hluboký)? Díky Zuzka

Anonymni  09.05.02 03:21
dovolená s miminkem

Ahoj vsichni, letela jsem s 10.mesicnim synem do Toronta.Zajistete si,kde budete sedet.Pred sebou jsem mela pripevnenou korbicku jako od hluhokeho kocarku a on si tam hral nebo spal.Dokonce jsem pro nej dostala hracku a :,-(u presnidavek a stale se me ptali zda neco nepotrebuji. Dulezite bylo, aby neco pil pri vzletu a pristani, protoze pry mimiskum vadi, kdyz jim zalehnou usi a neumi si od toho sami odpomoci. Preji prijemnou dovolenou

fairynuff
Nováček 10 příspěvků 25.05.02 23:09
dovolená s miminkem

Zuzko, nevim jestli uz jste jeli nebo ne ale s tim kocarkem si nedelej starosti. Muzete s nim jet az k letadlu, kde Vam ho ulozi ne s ostatnimi zavazadly aby se neposkodil. Take se za kocarek nic neplati. Presto bych doporucila si ho zkontrolovat pri prebrani pro pripad poskozeni, kdy Vam aerolinie jsou povinne nahradit skodu ci kocarek na jejich naklady nechat opravit. Bydlim v Londyne a do Cech jezdim casto, takze zkusenosti jsou pestre :D . Uz jsem se dost otrkala a minule jsem si dovezla golfky az do letadla, kde jsem je nacpala do skrinky nad hlavou :D :D . Jeste jedna rada, bezte k letadlu brzy a zeptejte se na predodbaveni a jiste Vas pusti do letadla jako prvni, nemusite se pak strkat s ostatnimi 8) .

Anonymni  27.05.02 20:31
dovolená s miminkem

Letíme za týden.Snad to bude v pohodě a my i kočárek přežijeme :)

Anonymni  02.06.02 21:08
dovolená s miminkem

Ahoj maminky, chtela jsem se informovat jak snasi 2-3 mesicni mimco let. Chystam se za tchyni a let trva celkem 4 hodiny s prestupem. Nemuzem se s manzilkem rozhodnout jesli letet nebo jet autem (14 hod). Jeste se mimco nenarodilo, ale za 2 tydny ho budu drzet v naruci. Prosim poslete mi nejaka vase zkusenosti na email " .{target:_new>st­.bonnet@seznam­.cz

Diky a vsem hezke dny s mimcem v brisku nebo v naruci.

Ahoj Iveta :P}":[mailto:st­.bonnet@seznam­.cz]

Anonymni  11.06.02 15:19
dovolená s miminkem

Ahojky,my jseme se právě z dovolené včera vrátili a Sára (za týden 3 měsíce) byla úplně v pohodě. Určitě doporučuju letadlo než auto!!!! držím palce Zuzka

Anonymni  15.06.02 08:29
dovolená s miminkem

Pokuď jedete na dovolenou, nezapomeňte miminu vzít sebou taky odsavačku hlenů.Může se mu ucpat nos a samozřejmě,že neumí ještě smrkat, a pokuď se to rychle neodsaje, tak ho může bolet ouško. 8Oops:

Gabina  16.06.02 16:20
dovolená s miminkem

Jaké máte zkušenosti s koupáním kojenců v našich vodách. My jedeme na dovolenou začátkem července.

kkaattkkaa
Extra třída :D 10590 příspěvků 20.02.12 21:28

Na dovolenou k mori s malym miminkem?? Dospely ma kolikrat problemy se zmenou klimatu,natoz mim­co!

Matysek11
Stálice 86 příspěvků 12.02.14 14:07

Ahojky, chystáme se s 11měsíčním synkem na dovču do Řecka a dočetla jsem se tady o jakési korbičce-sedačce, tu si musíme předem nějak vyžádat nebo nám ji dají automaticky? Děkuji za odpověď. :)

Lucinatko
Závislačka 4750 příspěvků 12.02.14 14:12

@Matysek11 Mozna jak kde, ale ja musela mit takhle male mimco na kline :?

Matysek11
Stálice 86 příspěvků 12.02.14 14:13

Aha, to je docela blbý :( a místo na sezení jste si mohli vybrat nebo Vám ho dali klasicky?

Menora  12.02.14 14:15
@Matysek11 píše:
Ahojky, chystáme se s 11měsíčním synkem na dovču do Řecka a dočetla jsem se tady o jakési korbičce-sedačce, tu si musíme předem nějak vyžádat nebo nám ji dají automaticky? Děkuji za odpověď. :)

Jako letecky? Takže normálně na klíně.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Diazová: V manželství mi to klape, protože jsme s manželem blázni

Hollywoodská herečka Cameron Diazová (44) čekala na toho pravého až do... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama