Drén v zubu - upadl, spolkla jsem ho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Stálice 96 příspěvků 19.06.17 22:51
Drén v zubu - upadl, spolkla jsem ho

Roste mi moudrak, dostala jsem do toho zánět. Zubař mi tam dává drény, každý den ho navštěvují na výměnu drénu. Teď jsem zjistila, že ho tam nemám a nejspíš jsem ho spolkla. Může to mít následek? Ráno jdu znova na nový

Reklama

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 7888 příspěvků 19.06.17 22:57

@Lucc23 Ne. Klidně počkej do zítřka, znovu vyčistí a dá nový dren.

Malaga
Neúnavná pisatelka 18407 příspěvků 19.06.17 22:58
@Lucc23 píše:
Roste mi moudrak, dostala jsem do toho zánět. Zubař mi tam dává drény, každý den ho navštěvují na výměnu drénu. Teď jsem zjistila, že ho tam nemám a nejspíš jsem ho spolkla. Může to mít následek? Ráno jdu znova na nový

Ne, následek to mít nebude, maximálně, že by se ten „otvor“ stáhnul…ale dr. si s tím poradí.

klafina123
Závislačka 2514 příspěvků 5 inzerátů 20.06.17 06:48

Nic se neděje, vykadíš ho :). Předpokládám, že Ti tam dává buď rukavicový dren nebo obvazový (kousíček obvazu).Jsou tak maličké, že na Tvoje trávení to nebude mít žádný vliv. Jedinné co se může stát, že se Ti ta mezírka, kam drén Dr. dává, že se stáhne a pak to bude trošku bolet, až bude dávat drén nový. Držím palce, ať se brzy uzdravíš, protože zuby…brrr.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Reklama