Dřevěné sáňky-poraďte prosím

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 01.01.04 22:46

Ahojte!

Mám na vás všechny velkou prosbu.

Sháníme sáňky,ale v internetovém vyhledávači se nám zatím nedaří žádné najít.Nemá některá z Vás adresu,na které by se daly sehnat?

Dík Hanka :-P

Reklama

Reklama

Reakce:

Gabinka
Kelišová 6537 příspěvků 01.01.04 23:20

Ahoj HanoZano, nevím, jestli ti to pomůže, ale tuhle jsem dřevěné sáňky viděla v Tescu…ale jinak většinou vídám jen boby, sáňky už jsou asi pro mnoho obchodníků přežitek

Hezký den

Gabča :-)

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 02.01.04 09:26

Ahojky,

já jsem je viděla v Carrefoure a ve Sparu. V Carrefoure k tomu prodávali i tu ohrádku. Jinak ve zlínských inzertních novinách jsem na ně také často narazila. Myslm, že mají i www stránky na

www.infoservis.cz ale nevím jestli tam momentálně nějaké jsou.

AJKA

Anonymni  03.01.04 21:36

Ahoj,

dřevěné sáńky- hodně bývají v hypermarketech i v Makru, stoji kolem 1200,pokud jsi ze sev. Moravy nebo někde blízko Polska,tak jezdí lidi do Polska pro ně.

My jsme zase sháněli oěradlo na ně a to jsme nakonec sehnali za 300 v malém městě v hračkárně.

Anonymni  04.01.04 12:28

V prodeji jsou jen velmi malé sáňky, včera jsem si opravil krásné velké sáňky po babičce

Jirka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejzdravější jídelníčky světa. Po boku Japonska najdete Dánsko i Francii

Řecko, Itálie nebo Japonsko jsou svými jídelníčky známé, národy severní... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama