Drosetux zkušenosti, kdy se může podat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vesna
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 28.04.13 10:10
Drosetux zkušenosti, kdy se může podat?

Má někdo zkušenosti se sirupem na kašel Drosetux? Můžu ho dát i miminku 5 měsíců? V lékárně mi ho prodali a věděli, že ho chci pro mimi, ale na příbalovém letáku je, že pro děti do 5 let. :think:

Reakce:

t-jani
Neúnavná pisatelka 15724 příspěvků 28.04.13 10:15

@vesna já myslím, že mužeš.. určitě je to šetrnější jako Mucosolvan, apod. u nás užasne zabírá..

mariannnka  28.04.13 10:21

Drosetux je homeopatický přípravek, ale ne homeopatika jako taková. V tomhle přípravku je pár homeopatik dohromady, jsou to takové „speciality“ Boironu a zabere jenom v případě, že mimčo potřebuje zrovna jeden v nich obsažený. Je to tak, že v homeopatii neexistuje lék na kašel, ale předepisuje se podle projevů toho kašle. Takže co člověk, to jiný lék. Homeopatika se dávají i miminkům. Když by se kašel po tomhle Drosetuxu zhoršoval, tak to vysaď.

Kelsey
Vesmírná mluvilka 32393 příspěvků 28.04.13 11:09

Nam ho doporucia detska tak jsem ho koupila a kdyz je treba davam deckam, mensi jsem davala od roku nevim jestli se smi i driv :nevim:
A zkusenost s nim dceram zabira dobre a sama jsem ho uzivala v teh.kdyz jsem byla nemocna.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist