Drosetux zkušenosti, kdy se může podat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vesna
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 28.04.13 10:10
Drosetux zkušenosti, kdy se může podat?

Má někdo zkušenosti se sirupem na kašel Drosetux? Můžu ho dát i miminku 5 měsíců? V lékárně mi ho prodali a věděli, že ho chci pro mimi, ale na příbalovém letáku je, že pro děti do 5 let. :think:

Reakce:

t-jani
Neúnavná pisatelka 15162 příspěvků 28.04.13 10:15

@vesna já myslím, že mužeš.. určitě je to šetrnější jako Mucosolvan, apod. u nás užasne zabírá..

mariannnka  28.04.13 10:21

Drosetux je homeopatický přípravek, ale ne homeopatika jako taková. V tomhle přípravku je pár homeopatik dohromady, jsou to takové „speciality“ Boironu a zabere jenom v případě, že mimčo potřebuje zrovna jeden v nich obsažený. Je to tak, že v homeopatii neexistuje lék na kašel, ale předepisuje se podle projevů toho kašle. Takže co člověk, to jiný lék. Homeopatika se dávají i miminkům. Když by se kašel po tomhle Drosetuxu zhoršoval, tak to vysaď.

Kelsey
Vesmírná mluvilka 30155 příspěvků 28.04.13 11:09

Nam ho doporucia detska tak jsem ho koupila a kdyz je treba davam deckam, mensi jsem davala od roku nevim jestli se smi i driv :nevim:
A zkusenost s nim dceram zabira dobre a sama jsem ho uzivala v teh.kdyz jsem byla nemocna.

Váš příspěvek

TOPlist