Drosetux zkušenosti, kdy se může podat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vesna
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 28.04.13 10:10
Drosetux zkušenosti, kdy se může podat?

Má někdo zkušenosti se sirupem na kašel Drosetux? Můžu ho dát i miminku 5 měsíců? V lékárně mi ho prodali a věděli, že ho chci pro mimi, ale na příbalovém letáku je, že pro děti do 5 let. :think:

Reakce:

t-jani
Neúnavná pisatelka 15875 příspěvků 28.04.13 10:15

@vesna já myslím, že mužeš.. určitě je to šetrnější jako Mucosolvan, apod. u nás užasne zabírá..

mariannnka  28.04.13 10:21

Drosetux je homeopatický přípravek, ale ne homeopatika jako taková. V tomhle přípravku je pár homeopatik dohromady, jsou to takové „speciality“ Boironu a zabere jenom v případě, že mimčo potřebuje zrovna jeden v nich obsažený. Je to tak, že v homeopatii neexistuje lék na kašel, ale předepisuje se podle projevů toho kašle. Takže co člověk, to jiný lék. Homeopatika se dávají i miminkům. Když by se kašel po tomhle Drosetuxu zhoršoval, tak to vysaď.

Kelsey
Hvězda diskuse 37572 příspěvků 28.04.13 11:09

Nam ho doporucia detska tak jsem ho koupila a kdyz je treba davam deckam, mensi jsem davala od roku nevim jestli se smi i driv :nevim:
A zkusenost s nim dceram zabira dobre a sama jsem ho uzivala v teh.kdyz jsem byla nemocna.

Verunka_17
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 02.03.16 15:39

Obnovuji diskuzi. Holky chtěla jsem se zeptat mám 8mi měsíční mimi a dneska je to 3 den co užíváme sirup Drosetux. V lékárně mi říkali užívat max 3 dny, ale malá pořad kašle. Teď má už vlhký kašel a já nevím, jestli jí ještě dávat tento sirup nebo vyměnit za jiný. Když byla nemocná naposled, tak jsme dostali mucosolvan a ten jsme užívali do té doby než bylo dobře asi 6 dní, ale u tohoto sirupu nevím.

slavuska1
Nadpozemská drbna 29049 příspěvků 02.03.16 16:04
@Verunka17 píše:
Obnovuji diskuzi. Holky chtěla jsem se zeptat mám 8mi měsíční mimi a dneska je to 3 den co užíváme sirup Drosetux. V lékárně mi říkali užívat max 3 dny, ale malá pořad kašle. Teď má už vlhký kašel a já nevím, jestli jí ještě dávat tento sirup nebo vyměnit za jiný. Když byla nemocná naposled, tak jsme dostali mucosolvan a ten jsme užívali do té doby než bylo dobře asi 6 dní, ale u tohoto sirupu nevím.

mě dr říkala, žč drosetux je jen na suchej. já bych už dala něco jinýho, mucosolvan, nebo třeba stodal

Verunka_17
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 02.03.16 16:54

@slavuska1 Tak od zítřka začnu dávat mucosolvan a snad bude malá brzy fit. Díky za radu. :)

slavuska1
Nadpozemská drbna 29049 příspěvků 02.03.16 18:23

@Verunka17 držím palce :hug: nám ho dr doporučila kolem 9m, to měl 2 dny naprosto příšernej suchej kašel, znělo to skoro jako štěkání(ale nechrčel u toho, nic). tak řekla že na tohle je ten drosetux dobrej. na vlhkej už ne :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >