Espiro Magic 3 nebo 4 ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirkita
Povídálka 11 příspěvků 27.03.10 22:38
Espiro Magic 3 nebo 4 ?

Dobrý den, jsem ráda, že jsem tyto diskuze objevila. Rozhodovala jsem se původně mezi Quinny zapp, mutsy spider a britax verve. Ani jedny jsem neměla možnost vidět v reálu. Díky vám jsem se rozhodla pro Espiro Magic, jela jsem se na ně podívat, když snad tyto jedniné strašně moc chválíte a zamilovala jsem se do nich. Pak jsem viděla i ty ostatní 3, co jsem chtěla původně a jsem moc ráda, že jsem si přečetla vaše příspěvky. Teď mám na vás prosbu, nevím si rady, jestli 3 nebo 4kolku. 3 se mi líbí více, ale měli jsme už tříkolku a špatně se s ní jezdilo, zasekávali jsme i na malých hrbolcích. Mám pocit, že ta čtyřkolka bude trochu lepší na jízdu. Má někdo zkušenosti, co je lepší? Možná se pletu a to bych si ráda vzala tříkolku. Nejen estetiku, ale ráda bych i dobré ježdění. Moc děkuju za radu maminky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

AnastazieB
Kelišová 5118 příspěvků 28.03.10 15:16

Neporadím ti, jestli 3 nebo 4 kolku (i když já mám radši 4kolky, připadají mi stabilnější), ale doporučila bych ti místo Espiro magic třeba tyhle. Mají tam navíc tu tyčku, což mi připadá lepší. Všechny golfky typu Espiro co jsem viděla déle ježděné, jsou totiž takové sesedlé, prohnuté, rozcvakané. Je spoustu těchto typů s tyčkou, nemusí to být přímo tahle značka. 

Jo, tohle zrovna je Viper 4, existuje i 3.

Hanka 02
Kecalka 158 příspěvků 29.03.10 13:30

Podle mě je lepší ta čtyřkolka,příjde mi taky stabilnější.S tou tyčkou je to také pravda,ale u mě rozhodlo,že se dají u espira polohovat nožičky.Lze to i u nového marka od babypointu,ale ten je dražší a tam je tedy i ta tyčka.Espiro mám objednané,tak čekám,že během příštího týdne je budu mít,tak potom dám vědět,jak se mi jezdí s tou čtyřkolkou.

Mirkita
Povídálka 11 příspěvků 29.03.10 13:34
espiro magic 4

Hani, moc děkuju a to polohování nožiček byl také jeden z důvodů a pak ještě ta spojená rukojeť, opravdu se kočárek dá hezky ovládat jednou rukou, zkoušela jsem to v obchodě, ale měli jen 3kolku, tak jsem nemohla vyzkoušet i tu 4kolku. Teď právě jsem objednala magic 4, nevěděla jsem, že je i Mark nový s polohov. nožičkami, tak na to ještě juknu. Tak pak si dáme vědět, jak se nám jezdí, ju? Ještě jednou díky. Mirka

Mirkita
Povídálka 11 příspěvků 29.03.10 13:36
espiro magic 4

Anastazie, moc děkuju za radu a za typ, tak ještě mrknu na ty s tou tyčkou, čekám sice na platební podmínky na magic 4, ale ještě jsem to nepotvrdila, tak to můžu zrušit. Tak moc děkuju Mirka

AnastazieB
Kelišová 5118 příspěvků 29.03.10 14:32

Jinak obsáhlou diskuzi o nich (resp. o tom typu) máte tady http://www.baby-cafe.cz/modules.php?… :wink:

Hanka 02
Kecalka 158 příspěvků 29.03.10 15:19

Mark bude asi takový pevnější,ale zase se mi zdál moc pidi ten nánožník.Jsem se na něho dívala na výstavišti.A určitě bude asi těžší,takže v reálu jsem ráda,že jsem objednala to espiro :-D Na ty vipery jsem nečetla dobré recenze,konkrét­ně,že se zešikmují ty zadní kolečka.Určitě si napíšeme,nemáš zač.A jakou budeš mít barvu? Já šla do té fialové,říkal pán,že je to nejprodávanější kočárek,takže jsem zvědavá až vyjedu :-)

Mirkita
Povídálka 11 příspěvků 29.03.10 16:25
espiro magic 4

Hani, já jsem zklamaná, napsali mi, že momentálně vůbec nejsou a že kamion, který má v úterý dorazit, tak jich má tak málo, že to na všechny nevyjde :( Chtěla jsem modrý a nedá se vůbec sehnat. Máme teda holčičku, ale asi tak po 10kočárcích, co jsme měli, tak modrá ještě nebyla a na léto jsem chtěla tyrkysovou. Ten fialkový bude určitě hezký, ale neviděla jsem ho na živo, někdy ty fotky neodpovídají. Tak budu doufat, že brzy nějaké budou, do Marku se mi nechce, Magic se mi nějak více líbí. Tak až ho budeš mít, tak dej vědět, jak se jezdí a já si asi na něj počkám, jinej nechci.

Hanka 02
Kecalka 158 příspěvků 29.03.10 20:17

A kde jsi ho objednávala? Já ho mám odsud http://www.caryfuk.cz/…ic-4-p-20232 a mají tam nad 2500 poštovné zdarma.Je to v Brně,ale když je to poštovné zadarmo tak by ti to bylo jedno.Nevím odkud tedy jsi.Já ho budu mít odsud a myslím si,že bude.To by mi snad napsali hned

Mirkita
Povídálka 11 příspěvků 29.03.10 20:26
espiro magic 4

Hani, já taky odtud :( Dneska mi volali, ale pro tebe asi ještě mají, měla jsi štěstí. :)

Hanka 02
Kecalka 158 příspěvků 30.03.10 07:26

Aha,tak to mě moc mrzí.Ale on určitě zase brzo bude.Zase to vyrobí,asi jde opravdu na dračku :-D Ale tak ti aspoň dám vědět jak se s ním jezdí a budeš si to třeba moci ještě rozmyslet. 8-)

Mirkita
Povídálka 11 příspěvků 30.03.10 08:50
espiro magic 4

Hani, já ti ho přeju, my holt ještě chvíli počkáme. Pak dej určitě vědět, jaký je. Tak hezké poježděníčko :)

Hanka 02
Kecalka 158 příspěvků 31.03.10 09:11

Já vím,díky jsi hodná.Tak snad nebudete muset moc dlouho čekat.Potom dám určitě vědět,jaký je,to víš,že jo.

Hanka 02
Kecalka 158 příspěvků 08.04.10 14:25

Tak kočárek taky nemám,nedorazil­.A podezřívám je,že dali vědět jen někomu a já jak vůl čekám.Dnes jsem tam volala a řekli mi,že bude až koncem dubna,začátkem května.Zkoušela jsem i jinde,ale taky ho nemají.Takže mi nezbyde než čekat,chjo :-(

Kopcová
Nováček 3 příspěvky 20.05.10 13:39
Polohovací nožičky???

Zdravím, četla jsem vaše příspěvky k Espiru. Jestli jsem to dobře pochopila, tak Espiro magic 4 má polohovací zádíčka i nožičky???? Dnes jsem ho viděla u kamarádky a ta mi říkala, že nemá. Dcera má 15 měs a lítá už sama (nechce být vůbec v kočárku), tak řeším něco malého, lehkého. Teď máme Jané slalom pro. Díky moc za odpověď. :wink:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist