Euro-Cart Lira 4 2009 s nánožníkem a pláštěnkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamulinka
Závislačka 3046 příspěvků 23.07.09 19:15
Euro-Cart - Lira 4 2009 s nánožníkem a pláštěnkou

Ahojik vsem, nemáte někdo zkušenost?? Celkové názory na tento kočárek. Díky Petra

http://www.darababy.cz/…a-plastenkou

Reakce:

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 23.07.09 19:25

mamulinko je to další z řady kočárků, které se vyrojily v posledním roce a půl cca – je to takový typ. My máme MOON BUGGY, je to úplně totéž…podobné je taky Babypoint Mark, Espiro atd atd…

my jsme realtivně spokojeni ale pozor – většinou kromě Espira mají tyhle kočárky záda nepevná – dítě mladší roku bych tam nedala! Jinak se mi s ním jezdí celkem dobře, cena odpovídá kvalitě, k Moonu jsem pláštěnku dokupovala, máme super nánožník se zipem uprostřed, v zimě je to dobré, že se nemusí odepínat celý nánožník, stačí rozepnout zip a je to. Ale zase byl dražší ;-)

Kdybych kupovala teď golfky, tak si koupím se spojenou rukojetí, tohle se mi celkem blbě vozí. Ale ovladatelnost je fajn – máme 4kolku, dělají i 3kolku. V zimě do sněhu docela masakr, ale to snad všechny golfky. No jinak mě už nic nenapadá, kdyžtak se ptej

zdravím do Třeště, já pocházím z Telče ;-)

mamulinka
Závislačka 3046 příspěvků 23.07.09 19:47

děkuji za info. Tak já se ještě informuji na ty záda.

Rézi
Kecalka 409 příspěvků 24.07.09 12:24

Ahoj, já bych tohle nechtěla ani náhodou. Jednak je dost těžký, má přes 8 kilo, to je golfky docela dost, hlavně tam pořád píšou nejlehčí a ultralehký (třeba portofino cam má 7,5), no a není to pravda, a pak třeba že ty záda jdou TÉMĚŘ do lehu, prostě mi přijde, že ten popis není fér. No a na to, že není polohování nožet a nejde to zcela do lehu, tak když dítko usne, tak bude krásně klouzat dolů.

Anonymni  28.07.09 08:36

Ahoj, máme Espiro magic 3 a jsou to nejlepší golfky, jaké jsem kdy měla. Polohování nožiček vůbec nechybí, protože prostor pod nohama mají vypolstrovaný, tudíž jsou nožky podepřené. Váhu mají 6,5kg… váženo doma, prodejce uváděl 8kg. Spojená rukojet by je stavěla na naprostou špičku, takhle jsou o krok níž. To že nejdou do úplného lehu u staršího dítěte už nevadí, dcera do nich šla v cca 10m a bylo to v pohodě. Neměnila bych!!!! Např. oproti Neonato Piuma, což jsou stejné golfky jako zminovaný Cam Portofino, jsou snad ve všem krom rukojeti lepší.
Radka, 2 děti

Nataša
Echt Kelišová 9976 příspěvků 28.07.09 12:52

jéje, zase další stejný :D

nepolohovací nohy nevadí, jak píšou předemnou, nožičky se opřou a v poho. zkontrolovala bych si ty záda, třeba u Zopy, BP se hodně prohýbají :?

myslím, že kočár je tak spíš od 1roku, pokud nemá pevná záda. a nebo opravdu na krátké trasy alá dr. apod.

víc se mi ale líbí tenhle:

mají ho v KiKA, má vyšší rukojeť, dobrý nánožník, adaptéry na maxi cosi, a super veliký košík!!!!

Alena S.  27.03.10 12:19

Ahoj, právě jsem si objednala tyto golfky Euro cart lira 4…Zprvu jsem měla golfky Easy go Loop, ale co mě neskutečně štvalo bylo neustálé kopání do zadních kol při chůzi.Rozchod koleček je tak malý, že co krok, to kopanec.
Proto jsem zvolila tyto golfky, které vypadají, že by se tomu mohly vyvarovat díky většímu rozchodu kol.
Zajímalo by mě, jak se s nima jezdí, když jsou zadní i přední kolečka jednoduchá a né zdvojená a vůbec Vaše názory na tento kočárek.
Moc děkuji

Luciska001
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 30.03.10 08:09

alenko, muzes mi pak napsat jak se s nim jezdi? Mam ho taky v merku, libi se me ten cervenej

Luciska001
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 30.03.10 08:11

nataso, ten na ty fotce je ten euro cart nebo jinej? Ja jen ze ma takovej velkej kosik a me prijde ze ten cart ma dost prtavej

Alena S.  16.04.10 17:16

pro Lucisku001:
tak píšu jak se s ním jezdí…:))) je to parááááááda!
jezdíme s ním 14 a jsem s ním moc spokojená,jsou super lehké,výborně ovladatelné a jsem moc moc spokojená..tak mohu jen doporučit :palec:

jarunda
Nováček 5 příspěvků 22.09.10 11:00
Euro-cart lira 4

ahojky.reaguji sice už na starší diskusi,ale aspoň už máte zkušenost.chci kopit golfky pro roční holčičku,zatím hlavně kvůli dovolené,jinak mám klasický pevný sporťák,a objevila js euro-cart lira4,už má i polohovací nánožník,a váhám ještě mezi babypointem mark4 nebo espiro magic4,tak teď fakt nevím :-( Poradíte někdo?

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 28.03.11 11:37

http://www.caryfuk.cz/…nkou-p-24622

holky mate nekdo zkusenost stimto kocarkem? ma pevna zadicka a kdyz se slozi je malej? potrebuju do auta neco o cem nebudu skoro nai vedet :) diky

aduskavi  20.07.11 14:37
Eurocart Lira 4

ake su posledne skusenosti s Euro cart lira 4? je ta opeierka chrbta makka alebo je vhodna aj pre polrocne dieta? a co polohovanie noziciek? daju sa polohovat? dakujem Ada

markone
Kecalka 347 příspěvků 20.07.11 14:40

ma ho máme ale jako trojkolku. nožičky se nedají hýbat, vozím v něm na střídačku dvouleté i sedmiměsiční, nejdou dát do stoprocentního lehu ale jdou dost nízko. malá ještě nesedí a leží v nich.

osimiška  18.03.12 17:36
odpruižený!!!

Mám v plánu kupovatEuro-Cart Lira 4, a to zejména z toho důvodu, že jako jeden z mála (našli jsme v obchodě jen 2) je to odpružený kočárek :* Přijde mi relativně lehký, díky aretaci snadno ovladatelný. Skládá se na placku, což jsme zjistili je taky výhoda – golky skládané jako deštník se nám nevejdou na šíř do kufru auta. Tak snad budeme spokojeni :D

Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist