FN Bulovka - dětská pohotovost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veverka-andy
Závislačka 3118 příspěvků 21.04.12 08:17
FN Bulovka - dětská pohotovost

Chci upozornit na dětskou pohotovost na Bulovce!!! CHovají se tam povýšeně a cítí se dotčeně, když přijede v nevhodnou dobu, kdy doktor právě spí a ještě s takovou banalitou, jako je přidušené dítě s akutním zánětem nosohltanu!! Doktor nám za odměnu neudělal žádné testy a od poslechu v polospánku prý nic neslyšel. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tumpach
Závislačka 4238 příspěvků 21.04.12 08:42

promin,vím,že to nasere,četla jsem víc stížnosti,ale promin nemusš to sem,příjde mi to zbytečný :think:

Lakynka
Extra třída :D 12532 příspěvků 21.04.12 09:45

Nám se stalo něco podobného… Takže nakonec jsem jela domů, zavolala záchranku, že se chci jen poradit, že z pohotovosti nijak nepostupovali a skoro syna nevyšetřili. Ihned nám poslala sanitku! A to by ses divila, kolik vyšetření mu dělali a jak se k nám chovali potom… Takže se stačí nedat. Není to o Bulovce, je to o lidech. Jindy jsem byla s péčí spokojená.

sterezie  21.04.12 10:04
@tumpach píše:
promin,vím,že to nasere,četla jsem víc stížnosti,ale promin nemusš to sem,příjde mi to zbytečný :think:

Co je zbytečný? informovat, že ta utkvělá představa o tom, jak jsou fakultní nemocnice nej není až tak pravdivá? :nevim:
Zakladatelko, chápu, o Bulovce jsem poslední dobou nic moc dobrého neslyšela a jak píše Lakynka, nesmíš se nechat obalamutit ;) vůbec bych řekla, že ty pohotovosti jsou naprd, mám nepříjemnou zkušenost s FNKV hned na dvou odděleních a to už vůbec nemluvím o tom, že jimk tam člověk zacvaká 90kč a oni se tváří, že obtěžuješ :zed:
Ale tak hlavně ať je líp :kytka:

BohunkaP
Extra třída :D 11787 příspěvků 21.04.12 10:04

Četla a reagovala jsem už na Tvůj deníček – přístup lékařů na pohotovosti je často problematický.

Ale já mám dvě děti, bydlím na Proseku a na Bulovce jsem s nimi byla několikrát – na pohotovosti, na dětském, na infekčním, na chirurgii. Ani na jedno z těchto oddělení si nemůžu výrazně stěžovat. Jasně, občas jsem narazila na doktora ve špatné náladě nebo nepříjemnou sestřičku, se kterou jsme si „nesedly“ – ale to se prostě stává.

Podle deníčku, který jsi sepsala, žádné pochybení lékaře nevidím – tedy, jedno samozřejmě ano, choval se nepříjemně. Na Tvém místě bych se především zamyslela sama nad sebou a pořešila si pediatra pro své dítě tak, abych nemusela po doktorech na pohotovosti očekávat, „že mu dojde, že bych se musela harcovat přes Prahu“.

veverka-andy
Závislačka 3118 příspěvků 21.04.12 10:26
@tumpach píše:
promin,vím,že to nasere,četla jsem víc stížnosti,ale promin nemusš to sem,příjde mi to zbytečný :think:

Mě tady jde hlavně o zkušenosti!!!

veverka-andy
Závislačka 3118 příspěvků 21.04.12 10:30
@BohunkaP píše: Četla a reagovala jsem už na Tvůj deníček – přístup lékařů na pohotovosti je často problematický.

Ale já mám dvě děti, bydlím na Proseku a na Bulovce jsem s nimi byla několikrát – na pohotovosti, na dětském, na infekčním, na chirurgii. Ani na jedno z těchto oddělení si nemůžu výrazně stěžovat. Jasně, občas jsem narazila na doktora ve špatné náladě nebo nepříjemnou sestřičku, se kterou jsme si „nesedly“ – ale to se prostě stává.

Podle deníčku, který jsi sepsala, žádné pochybení lékaře nevidím – tedy, jedno samozřejmě ano, choval se nepříjemně. Na Tvém místě bych se především zamyslela sama nad sebou a pořešila si pediatra pro své dítě tak, abych nemusela po doktorech na pohotovosti očekávat, „že mu dojde, že bych se musela harcovat přes Prahu“.

Já jsem mu to ale při příjmu říkala, že jsem z Prahy 6 a mám tam i doktora. Já tady jsem pouze na přechodnou dobu, než nám předělají panelák atd.

BohunkaP
Extra třída :D 11787 příspěvků 21.04.12 10:40
@veverka-andy píše:
Já jsem mu to ale při příjmu říkala, že jsem z Prahy 6 a mám tam i doktora. Já tady jsem pouze na přechodnou dobu, než nám předělají panelák atd.

A co jako…? :nevim:

Přestože „oficiálně“ patříte pod jinou pohotovost, on Vás přijal a ošetřil tak, jak bylo v tu chvíli potřeba, od toho tam je – cos mu říkala nebo neříkala ohledně svého pediatra, je přece úplně jedno. Od toho doktor na pohotovosti (v deníčku ale píšeš „na dětském“, což je mimochodem rozdíl) opravdu není, aby ho zajímalo, na kterou Prahu pojedeš na kontrolu.

tetma
Kelišová 5154 příspěvků 21.04.12 14:46

to není jenom ve FN ,ale všude já byla s malým 3× na pohotovosti 2× chirurgie a 1 dětský . 1 návštěva pohotovosti chirurgie děs běs , s doktorem jsem se musela pomalu pohádat,aby byl tak laskav a poslal nás aspoň na RTG – malý spadl z metru a půl na hlavu a ¨pak doktor si hold nemohl dát kafíčko tak seštěkal sestru že jsme měli počkat a pak i mě a to doopravdy neměl dělat – alýmu byl rok !!! Po druhý na tý samý pohotovosti doktor i sestřičky úplně v pohodě co mohl vysvětlil na vše se optal ,ano v čekárně jsme i frontu vysedět museli,ale za to ošetření to stálo :potlesk: v tu dobu bylo malýmu 14 měsíců a poslední návštěva na pohotovosti letos o velikonocích – to byla klasická dětská pohotovost a děs běs doktorka taková vyjukaná a protivná, sestřička která by se hodila spíš jako pomocná síla do márnice naž na dětský oddělení :cert: ,malýho si tam přes noc nechávali samo beze mě :roll: druhý den úplně něco jinýho doktor co mohl vysvětlil ochotný,sestra taky zlatá .- On já bych spíš nežna nemocnici si stěžovala na konkrétního doktora ;) proč nenapíšeš jméno doktora ,určitě nejsou všichni špatní

tetma
Kelišová 5154 příspěvků 21.04.12 14:46

jo a vše bylo v okresní nemocnici ;)

tumpach
Závislačka 4238 příspěvků 21.04.12 15:10

To není pravda,že pohotovosti stojí za prd.Napčíklad v Chrudimi se chovají vstřícně,vyšetří malého,tak jak se sluší a patří,nevím no :palec: ,a přitom jsou ochotnýz a milý,jen jednou tam sjem našla protivu

Tuzzi
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 21.04.12 22:12

Milá Veverko!
Koukám,že ty si fakt nedáš pokoj :roll:.Jakmile se začly objevovat negativní reakce na tvůj deníček,hned jdeš plivat zlobu jinam.Pořád tak nějak nechápu,proč je ten lékař debil ?!Co jsi vlastně očekávala?Tvé dítko prohlédnuto a ošetřeno bylo.A to,že ty máš pediatra na opačné straně Prahy?To není přece jeho problém!!!Musela si předpokládat,že tvé dítko někdy bude nemocné a ty ho budeš potřebovat.Jeho největší chybou zřejmě bylo,že se na tebe takhle poránu neusmíval :zed:.

Lakynka
Extra třída :D 12532 příspěvků 22.04.12 00:02

Já deníček nečetla a v úvodním příspěvku to vypadalo, že si zakladatelka stěžuje na neposkytnutou 100%ní péči. Ale jestli je problém pouze v přístupu???
Ke mě se chovají lidi povýšeně každý den:D. Už jsem si trochu zvykla :P . Dovedu si představit stížnost na přístup servírky v restauraci, ale u doktora, který právě vstával? :think:

BohunkaP
Extra třída :D 11787 příspěvků 22.04.12 11:56

@Lakynka , úvodní příspěvek této diskuse je úplně o ničem, jen plivání jedu – když si přečteš deníček, uvidíš, že doktor se provinil pouze tím, že se choval nepříjemně. Což by se rozhodně stávat nemělo – ale v pět ráno holt bohužel stává.

Dítěti poskytl veškerou péči, jaká byla v těch pět ráno nutná, nemůžu si pomoct. :nevim:

sterezie  22.04.12 14:31

@BohunkaP
díky za odkázání na deníček, to jsou ty informace potom kompletní :lol: zakladatelko, doktor holt není telepat :nevim: jinak tady píšeš, že neudělal vyšetření, ale v deníčku je něco jiného :nevim: každopádně chápu, že se Tě nepříjemné chování může dotknout, ale pokud to tedy bylo jeho nejhorší provinění, je podle mě zbytečné nad tím dál několik dní spekulovat, akorát zbytečně zahlcuješ mozek 8)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist