Fusak v kočárku v tomto období?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Potvurka.kat
Kecalka 144 příspěvků 1 inzerát 20.03.17 22:54
Fusak v kočárku v tomto období?

Dobrý, chystáme se zítra s 15. měsíčním synkem na procházku. Dnes bylo poměrně teplo a když jsme se dnes vrátili byl mírně zpocený. Tak teď řeším otázku, mám už sundat fusak a jezdit s prckem bez něj? Jen s dvojitou dekou a nánožníkem? Nebo i bez nánožníku? Popravdě řečeno si nevím rady… :?

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

RenattaSedla
Kecalka 190 příspěvků 1 inzerát 20.03.17 22:59

Není lepší být připravená na vše a fusak s sebou vzít? Počasí se teď mění jako na houpačce.

pikola
Neúnavná pisatelka 15138 příspěvků 20.03.17 22:59

A co ma pod tim? 8o

kacenka8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 20.03.17 23:00

Jezdím už bez fusaku, deku mám raději dole v kočáru ale jinak dávám jen ten nánožník. Už mi přijde na fusak teplo :nevim:

peta81
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 20.03.17 23:01

@Potvurka.kat mam o neco starsiho syna a v kocare je jen tak :nevim: max bych s sebou mela deku nebo nanoznik kdyby bylo potreba. jsme na vesnici, misty to tu dost fouka, tak to pres syna hodim deku teda. ale jinak uz davno pekne beha, takze chvilku pobiha, pak ho posadim, pak zase cupita…to ho asi zahreje.

Lendeš
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 20.03.17 23:01

Záleží co má oblečeno a taky co je to za fusak.

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 2621 příspěvků 20.03.17 23:02

Ja uz loni touhle dobou jezdila bez fusaku, malymu byl necelej rok, vetsinou sem ho oblikla jako sebe ale o vrstvu vic, a odvezla ho na hriste kde sem ho vypustila, cestou mel jenom pres nohy deku, ve fusaku by byl strasne spocenej :nevim:

nani77
Kecalka 269 příspěvků 20.03.17 23:02

Já vždy preferovala teplo před prochladnutím, děcko když spí a nehýbá se, tak prostě potřebuje přikrýt. (Zkus si sama lehnout na houpačku nebo na lavičku a zkusit tam spát jen v oblečení, ve kterém je ti příjemně na procházce). Měla jsem 4 fusaky, každý jinak teplý, aby bylo malé teplo za každého počasí, ale aby jí netáhlo na záda nebo aby jí nečouhaly nožky (na spaní jsem vždy zouvala, ve větší zimě nožky ještě ve fusaku obalila dekou nebo natáhla pohodlné bačkůrky z ovčí vlny). Podle mě je fusak lepší, než jakákoli deka, ale musí mít tu správnou tloušťku :-)

Fazulina
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 20.03.17 23:04

A co takový ten jarní fusak? Měla jsem Emitex a byl super právě na toto počasí, je to v podstatě jako deka, navíc se dá kdykoliv sundyt a dát dolů, nebo může dítě sedět na něm…

https://www.slune-cz.cz/…saky/emitex/?…

Kassy
Závislačka 2906 příspěvků 20.03.17 23:11

Já jsem fusak vyndala už před dvěma týdny. Mám deku a nánožník, přikrývám podle potřeby. Dnes odpoledne jsme do obchodu jely úplně bez ničeho. Dcera už mi chodí, takže stejně musí být oblečená tak, aby nezmrzla mimo kočárek.

Tamtama
Echt Kelišová 8483 příspěvků 21.03.17 00:12
@pikola píše:
A co ma pod tim? 8o

tak mě to napadlo, ale pak mi došlo, že ex na mladšího syna (2,5) pořád ještě v kočáru fusak má, takže asi nemám co říkat :lol: se mnou chodí pěšky..
já bych teda fusak nedávala, max s sebou nějakou slabší deku, kdyby foukalo..

niki V
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 21.03.17 00:14

Já už jsem fusak taky schovala, dost oblikam a dole pod kočárem mám deku, když usne tak ho pořádně zabalím do ní.

orchidea2016
Kecalka 250 příspěvků 21.03.17 02:10

Fusak máme stále, i dnes a to se mi zdálo fakt teplo. Když jsem ho chtěla odkrýt, zjistila jsem, že má malý studené ruce. Takže sedící dítě se mi jen v riflích ve fusaku nepřehřívá. Nepoužívám, ovšem deky, ani nánožník.

Uživatel je onlineJana206
Generální žvanilka 23074 příspěvků 21.03.17 06:04

Jsou fusaky tenké jako deka, a praktičtější než deka, nepadají. Dokonce jsou fusaky i bavlněné. Nánožník jsem nepoužívala, nelíbí se mi to. Dvouletá už jezdí v golfkách bez fusaku, ale většinu času prochodí nebo si hraje na hřišti, v parku, stále dávám punčocháče, i když by se to někomu mohlo zdát moc, je stále na zemi(při hře).Vloni touto dobou, když měla rok a kousek, měla jarní fusak.

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 21.03.17 06:39

Taky to resim…mám 5mesicni mimi…ve městě je hodně maminek co maji fusak bez nanozniku. Já teda ještě mám, myslím ze pro malou je ještě zima když jenom spinka v kočárku. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dosud utajený svět dubových lidiček odhaluje svá tajemství

Grafik Petr Václavek si před pár lety našel novou podzimní kratochvíli: sobě a svým dětem začal pro radost vyrábět postavičky ze žaludů - dubánky. Technicky promyšlené figurky sklízejí nadšené ohlasy nejen v rodině autora, ale i na sociálních sítích. A jejich příběhy teď dokonce vycházejí knižně. číst dále >

V obklopení alergenů: Jak na neviditelnou hrozbu?

Pylová sezóna je už opět začala. I krátká procházka může způsobit citlivějším jedincům přivodit různorodé projevy alergické reakce jako jsou svědění nosu, pálení očí, časté kýchání nebo svědění či viditelné podráždění pokožky. Existují různé druhy alergenů a děti jsou v tomto ohledu daleko citlivější. Drobné organismy a pyly jsou přizpůsobeny k šíření na velké vzdálenosti, k čemuž jim ideálně poslouží různé textilie a oblečení. číst dále >

Reklama