GEST

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 05.11.03 13:21
GEST

Chtela bych vedet, jestli mate nekdo zkusenosti s gyn. ambulanci Gest na Praze 8. Nepochazim z Prahy a nevim, kde sehnat informace o kvalitni gyn. ambulanci v okoli. O Gestu jsem slysela prozatim dobre reference, ale tykalo se to predevsim reprodukcniho centra.

Diky

Koculka

Reklama

Reklama

Reakce:

Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 05.11.03 22:31
GEST

Ahoj,

já do Gestu na Praze 8 chodím 2 roky, z toho 9 měsíců těhotenství. Byla jsem tam vždycky maximálně spokojená, a když se v těhotenství objevily komplikace, bylo super, že Gest má výborné vazby na Motol.

Pokud jsi ochotná akceptovat jejich finanční požadavky (2× 2.500 za těhotenství) a 500 Kč za běžnou prohlídku (2× ročně), určitě můžu jen doporučit.

PS: Ty peníze za ten servis a chování stojí.

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 06.11.03 10:51
GEST

Holky moc dekuju!!

Prave jsem se objednala. Jdu pristi tyden k Dr. Diveckemu, uz ted je mi divne u zaludku - nemam rada doktory, ale tenhle na obrazku vypada sympaticky. Dekuji Bublino za doporuceni, budu se bat mnohem min:).

Marty1- to je v pohode, hormony se mnou necvici, beran nejsem, ale obcas vyletim jako certik z krabicky. Hlavne bud v pohode ty a mimi:).

Koculka

Anonymni  06.12.03 11:40
GEST

Ahojky,

s Gestem jsi určitě neprohloupila, já jsem tam přešla dokonce z Hloubětínského Gyncentra. Chodím k Dr. Šulcovi (to je zároveň majitel tohoto zařízení) a nemohu si jejich péči vynachválit. Čekáme dvojčátka, k čemuž nám dopomohla jejich super péče, přístup a hlavně jejich ohromné zkušenosti. MUDr. Šulce jsem si vybrala úmyslně - měla jsem na něj jen ty nejlepší reference a rozhodně jsem se nezklamala, naopak - díky jeho zkušenosti jsem jedna z hodně šťastných těhulek v ČR :-). U Dr. Diveckého jsem byla také - je velmi milý a příjemný, ale nemá zkušenosti s rizik. těhotenstvím jako Šulc. Ale neboj - kdyby nebyl dobrý, tak by si ho nebyl vybral. Držím palce Kristýna :-D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Reklama