GS Mamatest a falešná pozitivita

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  04.04.08 09:18
GS Mamatest a falešná pozitivita

Ahoj holky,
prosím poraďte, zda máte některá špatnou zkušenost s mamatestem. Jak jsem se tady dočetla v mnoha příspěvcích, tak mamatest považujete za velmi spolehlivý. Včera jsem testovala, ačkoliv mám ještě 5 dní do MS (cyklus cca 30 dní) a objevily se //. Druhá vylezla celkem rychle, tak do dvou až tří minut.

Bojím se, že jsem se unáhlila a // nejsou pravda. Jen chci vědět, jestli máte některá s mamatestem negativní zkušenost. Děkuji moc.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Škurana
Závislačka 4891 příspěvků 04.04.08 09:52

Ahoj,tak já považuji mamatest za jeden z nejspolehlivější a ještě Clearblue.Mě vyšel pozitivní tt 4 dny před ms.Tak si myslím,že jsi těhotná.Přeji hodně štěstí :wink: .

lucka25
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 04.04.08 09:56

ahoj taky si myslím,že je spolehlivý tak gratuluji :lol:

Anonymni  04.04.08 11:47

Ahojky,tak ja si timto testem testovala v lednu,mela jsem tyden do menzesu a mela jsem dalnice jak blazen.Rika se,ze kdyz vyjde takto brzy pozitivni tehu test,jsou tam dvojcatka.U nas to bohuzel nedopadlo,nakonec jsme ty dve asi mely,ale jedno se nevyvinulo-byl jen vacek a to druhe melo poskozenou placentu a odeslo par tydnu po…Takze preji hooodne stesti a zdrave miminko.Urcite tehulka jsi.Jana

Anonymni  04.04.08 16:33

Já jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost, že by na mamatestu vyšla skoro průsvitná testovací čárka, spíš je to jen stín a byly jste těhotné?

Evelín
Kelišová 7369 příspěvků 04.04.08 17:03

Ahoj,

mamatest jsem zkousela asi druhy den po vynechani menstruace a dve carky se objevily velmi rychle a dost silne a jak vydis na metriku, tak test nelhal :D
Takze ja s nim mam jen dobrou zkusenost…

baghira
Závislačka 2905 příspěvků 04.04.08 17:52

Já u druhého těhu měla na Mamatestu nejdřív jen „stín“ druhé čárky … no a za dva měsíce se s tím stínem seznámím doufám osobně:)

KaackaM
Kecalka 218 příspěvků 04.04.08 19:33

ja jsem na tom stejne,pet dni pred MS na maamtestu slaba carka a jsem 11 tyden a ani necekam dojcatka.takze gratuluji

blue_monkey
Kecalka 107 příspěvků 04.04.08 19:43

anonymni: ja jsem pred pul rokem delala mamatest a objevil se mi tam stin, porad jsem to zkoumala a tehu jsem nakonec nebyla. A ted zase zkoumam jine dva testy, kde mam slabou druhou / a nevim, co si o tom myslet:) … obcas si rikam, proc ty testy vynalezli, kdyz se pak clovek akorat stresuje a stejne nevi presne na cem je:)

maufka
Kecalka 260 příspěvků 04.04.08 19:51

Já jsem měla na prvním testu taky jen stín a za pár dní byla čárka silnější. 2 roky jsme se snažili o mimi takže jsem se nadělala spousty testů (vždycky mamatest) a nikdy se mi nestalo, že by mi vyšel falešně pozitivní. Držím palečky :)

Anonymni  10.04.08 16:18
Zkušenosti s mamatestem

Mojí zkušenost zatím nedokážu posoudit. už asi 10 dní jsem to nedostala, zkoušela jsem Mamatest a vyšel negativní. Byla jsem na gyndě, doktor říkal, že si není jistý jestli těhotná jsem nebo ne – je to moc brzy. Dostala jsem vyvolávačku a zatím se pořád MS nedostavila. Takže čekám, ale zdá se mi, že těhotná jsem. Mamatestu moc nevěřím, i podle zkušenosti mé kamarádky. Ta byla těhu a Mamatest jí vyšel negativní asi 3×.

EKcko
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 28.04.08 17:16

Ahoj holky,
snažíme se o miminko od ledna. Snad se to tento měsíc povedlo. Ikdyž čekám MS až v pátek, tak jsem byla strašně zvědavá, jestli to klaplo nebo ne a hlavně jsem se tady dočetla, že některé z Vás mněly pozitivní TT už několik dní před MS. Asi patřím mezi ně. Od soboty testuju každé ráno, používám GS Mamatest a je tam druhá čárka. Sice slabší, ale je… takže doufám, že se z toho testování vyvine miminko…

misik86
Stálice 68 příspěvků 04.05.08 12:47

Ahoj holky, i já se přidávám 2 dny před očekávánou menstruací se na testíku objevily // a už jsem 33. týden. Zkoušela jsem i jeden dražší tuším RapidClear a ten mi nic neukázal, ten den jsem si koupila ještě mamatest jen ty papírové proužky a tam už se // pěkně objevily celkem brzy a ani to nebylo z ranní moče ale v průběhu dne. Tak hodně štěstí a pohodové těhotenství :lol:

barbarelka
Stálice 70 příspěvků 05.05.08 16:16

taky sem měla mamatest a byl pravdivej. teď sem ve 38 tt. a jsem šťastná těhulka, tak pokud je to pravda tak moc gratuluji

Anonymni  13.05.08 14:09

Ahoj, mám dva dny po vynechání MS. Dosud jsem měla úpně ukázkovou, přesně co 27 dní. :lol: Mamatest mi dnes vyšel negativní,ale nedělala jsem ho z ranní moči. Jsem z toho docela nervózní, jelikož dvě děti už mám a jsou to pořádná čísla :roll: tak se mi do třetího nechce. No samozřejmě,kdyby tam bylo, tak si ho necháme. Ale kdyby ne,tak bych se nezlobila. :) Teď nevím co s tím. Testovala jsem brzy? Nebo je to jen zpoždění? U obou dětí byl první a jediný příznak těhotenství vynechání MS.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Tipy na nejlepší spodní prádlo pro nastávající a novopečené maminky

Očekáváte příchod nového člena rodiny anebo už jste pyšnou novopečenou maminkou? Pak určitě víte, jak je důležitá pohodlné a praktické spodní prádlo. číst dále >

Podle čeho vybírat náhradní mléko pro miminka?

Mateřské mléko a mateřskou lásku nelze ničím nahradit. Jenže kojení jednou ustane a miminko se dožaduje jídla. Jak vybrat mléko, aby miminko co nejlépe prospívalo? číst dále >

TOPlist