GS Mamatest a falešná pozitivita

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  04.04.08 09:18
GS Mamatest a falešná pozitivita

Ahoj holky,
prosím poraďte, zda máte některá špatnou zkušenost s mamatestem. Jak jsem se tady dočetla v mnoha příspěvcích, tak mamatest považujete za velmi spolehlivý. Včera jsem testovala, ačkoliv mám ještě 5 dní do MS (cyklus cca 30 dní) a objevily se //. Druhá vylezla celkem rychle, tak do dvou až tří minut.

Bojím se, že jsem se unáhlila a // nejsou pravda. Jen chci vědět, jestli máte některá s mamatestem negativní zkušenost. Děkuji moc.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Škurana
Závislačka 4876 příspěvků 04.04.08 09:52

Ahoj,tak já považuji mamatest za jeden z nejspolehlivější a ještě Clearblue.Mě vyšel pozitivní tt 4 dny před ms.Tak si myslím,že jsi těhotná.Přeji hodně štěstí :wink: .

lucka25
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 04.04.08 09:56

ahoj taky si myslím,že je spolehlivý tak gratuluji :lol:

Anonymni  04.04.08 11:47

Ahojky,tak ja si timto testem testovala v lednu,mela jsem tyden do menzesu a mela jsem dalnice jak blazen.Rika se,ze kdyz vyjde takto brzy pozitivni tehu test,jsou tam dvojcatka.U nas to bohuzel nedopadlo,nakonec jsme ty dve asi mely,ale jedno se nevyvinulo-byl jen vacek a to druhe melo poskozenou placentu a odeslo par tydnu po…Takze preji hooodne stesti a zdrave miminko.Urcite tehulka jsi.Jana

Anonymni  04.04.08 16:33

Já jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost, že by na mamatestu vyšla skoro průsvitná testovací čárka, spíš je to jen stín a byly jste těhotné?

Evelín
Kelišová 7369 příspěvků 04.04.08 17:03

Ahoj,

mamatest jsem zkousela asi druhy den po vynechani menstruace a dve carky se objevily velmi rychle a dost silne a jak vydis na metriku, tak test nelhal :D
Takze ja s nim mam jen dobrou zkusenost…

baghira
Závislačka 2905 příspěvků 04.04.08 17:52

Já u druhého těhu měla na Mamatestu nejdřív jen „stín“ druhé čárky … no a za dva měsíce se s tím stínem seznámím doufám osobně:)

KaackaM
Kecalka 218 příspěvků 04.04.08 19:33

ja jsem na tom stejne,pet dni pred MS na maamtestu slaba carka a jsem 11 tyden a ani necekam dojcatka.takze gratuluji

blue_monkey
Kecalka 107 příspěvků 04.04.08 19:43

anonymni: ja jsem pred pul rokem delala mamatest a objevil se mi tam stin, porad jsem to zkoumala a tehu jsem nakonec nebyla. A ted zase zkoumam jine dva testy, kde mam slabou druhou / a nevim, co si o tom myslet:) … obcas si rikam, proc ty testy vynalezli, kdyz se pak clovek akorat stresuje a stejne nevi presne na cem je:)

maufka
Kecalka 260 příspěvků 04.04.08 19:51

Já jsem měla na prvním testu taky jen stín a za pár dní byla čárka silnější. 2 roky jsme se snažili o mimi takže jsem se nadělala spousty testů (vždycky mamatest) a nikdy se mi nestalo, že by mi vyšel falešně pozitivní. Držím palečky :)

Anonymni  10.04.08 16:18
Zkušenosti s mamatestem

Mojí zkušenost zatím nedokážu posoudit. už asi 10 dní jsem to nedostala, zkoušela jsem Mamatest a vyšel negativní. Byla jsem na gyndě, doktor říkal, že si není jistý jestli těhotná jsem nebo ne – je to moc brzy. Dostala jsem vyvolávačku a zatím se pořád MS nedostavila. Takže čekám, ale zdá se mi, že těhotná jsem. Mamatestu moc nevěřím, i podle zkušenosti mé kamarádky. Ta byla těhu a Mamatest jí vyšel negativní asi 3×.

EKcko
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 28.04.08 17:16

Ahoj holky,
snažíme se o miminko od ledna. Snad se to tento měsíc povedlo. Ikdyž čekám MS až v pátek, tak jsem byla strašně zvědavá, jestli to klaplo nebo ne a hlavně jsem se tady dočetla, že některé z Vás mněly pozitivní TT už několik dní před MS. Asi patřím mezi ně. Od soboty testuju každé ráno, používám GS Mamatest a je tam druhá čárka. Sice slabší, ale je… takže doufám, že se z toho testování vyvine miminko…

misik86
Stálice 68 příspěvků 04.05.08 12:47

Ahoj holky, i já se přidávám 2 dny před očekávánou menstruací se na testíku objevily // a už jsem 33. týden. Zkoušela jsem i jeden dražší tuším RapidClear a ten mi nic neukázal, ten den jsem si koupila ještě mamatest jen ty papírové proužky a tam už se // pěkně objevily celkem brzy a ani to nebylo z ranní moče ale v průběhu dne. Tak hodně štěstí a pohodové těhotenství :lol:

barbarelka
Stálice 70 příspěvků 05.05.08 16:16

taky sem měla mamatest a byl pravdivej. teď sem ve 38 tt. a jsem šťastná těhulka, tak pokud je to pravda tak moc gratuluji

Anonymni  13.05.08 14:09

Ahoj, mám dva dny po vynechání MS. Dosud jsem měla úpně ukázkovou, přesně co 27 dní. :lol: Mamatest mi dnes vyšel negativní,ale nedělala jsem ho z ranní moči. Jsem z toho docela nervózní, jelikož dvě děti už mám a jsou to pořádná čísla :roll: tak se mi do třetího nechce. No samozřejmě,kdyby tam bylo, tak si ho necháme. Ale kdyby ne,tak bych se nezlobila. :) Teď nevím co s tím. Testovala jsem brzy? Nebo je to jen zpoždění? U obou dětí byl první a jediný příznak těhotenství vynechání MS.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist