Gynekolog - MUDr. Martina Vondráčková Brno-Veveří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ewule0712
Závislačka 3540 příspěvků 14.09.10 20:15
gynekolog - MUDr. Martina Vondráčková Brno-Veveří

Chodí někdo k této gynekoložce? Na stránkách-známý lékař jsem ji nenašla :o(

Reakce:

Calla
Kecalka 128 příspěvků 01.08.12 14:51

Ahoj
Mám stejný dotaz, jsem k mudr. Vondráčkové objednaná na NT plus, má s ní prosím někdo zkušenosti? Chtěla jsem k panu Vlašínovi, ale bohužel má dovolenou :(

emikili
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 04.08.12 08:48

@Ewule0712 Ahoj, jestli dělá paní doktorka někde i na gyndě nevím, před 3 týdny jsem jí měla na UTZ v Prenatalu, takže si myslím, že se věnuje teď diagnostice, možná si tam zkus zavolat, třeba Ti poradí ;).

emikili
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 04.08.12 08:51
@Calla píše:
Ahoj
Mám stejný dotaz, jsem k mudr. Vondráčkové objednaná na NT plus, má s ní prosím někdo zkušenosti? Chtěla jsem k panu Vlašínovi, ale bohužel má dovolenou :(

@Calla
Já jsem byla u paní doktorky na UTZ ve 20. týdnu, popravdě, moc toho nenamluví a je taková odměřená, pokud jdeš na ten oprvní UTZ ve 13. týdnu, jak se za to platí, tak bych se možná zkusila přeobjednat, ať nejsi zklamaná ;) A nebo se připrav na to, že se musíš hodně ptát ;).

Vilímka
Stálice 92 příspěvků 13.08.12 13:06

Ahojky, nemá někdo další zkušenost s Dr. Vondráčkovou? Jdu k ní zítra na nt+.

IV a  21.08.12 09:50

Ahoj, já chodím k této doktorce a jsem nadmíru spokojená. Někde sice píšou, že je odměřená, ale ke mně se chová vždy mile a příjemně a je strašně ochotná pomoct i když za poslední rok mě tam měla skoro každý měsíc(zrovna se nám nedaří otěhotnět). I já jsem spíše introvert a nepotřebuju si s každým hned vykládat, takže mně určitý „odstup“ nevadí. Po tom, co jsem zažila než jsem přešla k paní doktorce Vondráčkové je to balzám na duši :-) Každopádně doporučuju.

Ditkaa
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 03.09.12 15:37

Taky přidávám své zkušenosti, chodím k MUDr. Vondráčkové od svých 17ti let a i teď v těhotenství a a zatím jsem nenašla nic, co by mi vadilo. Jedinkrát na mě byla trochu míň příjemná, když jsem potřebovala telefonicky něco zjistit, ale co se týče osobního kontaktu, nikdy s ní nebyl problém :)

Calla
Kecalka 128 příspěvků 03.09.12 16:32

Taky už mam svou vlastní zkušenost a u této paní doktorky sem byla poprvé a naposledy. Nepříjemná a neochotná. Na Veveří už jedině k Vlašínovi nebo Doubkové, žádné další pokusy už zkoušet nebudu. Za mě tedy mudr. Vondráčková nee :-(

zoviad
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 03.09.12 19:38

Chodím k ní na gyndu i teď v těhu jsem u ní a je super, nemá ráda kuřačky a dává to najevo jinak je dobrá a sestřička je úplně super :palec:

mišulína23  29.12.12 09:58

K paní doktorce chodím již 5 rokem. Je velmi sympatická a šikovná, pokaždé mi dokázala pomoci při různých zdravotních i osobních problémech.
Nikdy mě neodbyla, vždycky si na mě udělala čas i v době kdy zrovna neměla na pořadní dne gynekologii. S ní máte pocit, že jste v dobrých rukou. Můžu jen vřele doporučit.

maniro  24.02.13 19:24

Jsem pacientkou paní Dr. Vondráčkové už dobrých 15 let a nemůžu si stěžovat. Jednak gynekologii rozumí velmi dobře (jakýkoliv problém s Vámi vyřeší) a když jste ještě těhotná, mají tam k tomu i Centrum prenatální diagnostiky, takže se paní doktorka o Vás dobře postará i v těhotemství :-)

Glumi
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 26.07.13 09:16

Já jsem měla tu čest paní doktorku Vondráčkovou poznat při vyšetření NT+ a UTZ po 30tt (obojí v Brně na Prenatalu). Paní doktorka příjemná, sympatická. Případné dotazy zodpověděla bez jakýchkoliv náznaků, že by jí cokoliv obtěžovalo.
Na vyšetření NT+ (po 3 měsíci těhotenství) jsem se poprvé zeptala na pohlaví miminka. Paní doktorka sdělila, že to vypadá spíše na holčičku, ale je samozřejmě velice brzy na 100% závěry. Nakonec se nemýlila. Po 20 tt jsem absolvovala UTZ u pana doktora Vlašína (údajně jeden z nejlepších lékařů ve svém oboru) a ten pohlaví s naprostou jistotou potvrdil :) Za mne paní doktorku doporučuji. Podle mého názoru se není třeba ani přeobjednávat. Já mám alespoň takovou zkušenost, že na Prenatalu UTZ provádí ten lékař, jež má zrovna službu, tedy jednou na vás může vyjít pan doktor Vlašín, podruhé paní doktorka Vondráčková.

Váš příspěvek
TOPlist