Gynekologie Ostrava - Poruba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kikusha
Povídálka 36 příspěvků 12.12.10 20:36
Gynekologie Ostrava - Poruba

Ahojky, strašně moc bych vás chtěla poprosit o radu. Mám gynekologa, se kterým nejsem spokojená :-( , ráda bych si našla nového, a jelikož jsem se přestěhovala do Ostravy – Poruby, tak bych byla ráda, kdyby to bylo někde poblíž, ale není to podmínka. Tak jestli njakého znáte, nebo o někom víte, tak bych byla za každou radu ráda. :-)

Reakce:

kacafazolka
Echt Kelišová 9201 příspěvků 12.12.10 21:24

Ahoj já chodím na Silesii pod Slovan k panu doktoru Kurasovi.Koukni se na stránky známého lékaře a tam si ho najdi.Všichni jsou spokojeni....­........ :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist