Herbář na ČT1 - sledujete?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brooucinda  20.10.13 20:27
Herbář na ČT1 - sledujete?

Ahoj :mavam:
Už minulý týden jsem koukala v neděli na pořad herbář, na čt1! Naprosto mě nadchnul a tak jsem chtěla vědět, zda taky někdo kouká a diskutovat o receptech tam uveřejněných…Kon­krétně mě zaujal dnešní parfém noo :roll: :mrgreen:
Je tu někdo podobně nadšený z přírody a chtiví jí jakkoliv využít?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:

Teeeri
Kelišová 7238 příspěvků 20.10.13 20:32

@Brooucinda Ahooj, super pořad. Akorát jsem dnes nestihla. Kouknu na internetu. Moc se mi libi ten napad, zpracování, a recepty.
Jaký tam byl parfém?:-)

Brooucinda  20.10.13 20:37

@Teeeri Paráda! :mavam:
Heled už to zjištuju jak se co pěstuje.. Byl tam krásný recept na parfém z šalvěje, měsíčku lékařského a levandule… Naprosto jednoduchý a tak mě zajímalo (až to dokoukáš pochopíš) jestli se nakonec opravdu natáhne ta vůně z té olejové esence..

Taky tam byl naprosto jedjoduchý recept na tělové mléko a balzám na rty…Obojí jednoduchý a muselo to dokonale vonět…

Když problém u mě je ten, že bych si to chtěla udělat všechno a najednou nejlépe :mrgreen: :mrgreen:

renda81
Kelišová 5057 příspěvků 20.10.13 21:31

Ahoj dnešní díl se mi moc líbil ten parfém, a balzám na rty, i ty smažené květy no pořad nádhernej povedl se, jen tak dál :palec:

Brooucinda  20.10.13 21:50

@renda81 Vid! Taky se mi velice zamlouvá!
heled a myslíš, že ten parfém fakt voní? Jako že se to do toho nachytá, ta vůně… :nevim:

Teeeri
Kelišová 7238 příspěvků 20.10.13 21:54

@Brooucinda uz se teda těším až to zkouknu.:-)pak se ozvu

Příspěvek upraven 20.10.13 v 21:55

renda81
Kelišová 5057 příspěvků 20.10.13 21:54
@Brooucinda píše:
@renda81 Vid! Taky se mi velice zamlouvá!
heled a myslíš, že ten parfém fakt voní? Jako že se to do toho nachytá, ta vůně… :nevim:

já myslím oni tu vůni nejdřív smíchaly s tím olejíčkem a pak tam nalily ten alkohol a myslím jak v té sklenici klesl, že se na to navázala ta vůně jinak by to smrdělo po alkoholu, ale to jsou moje dedukce, nikdy mi chemie a fyzika nešla :mrgreen: a jak říkaly že je to jemná vůně, to by mě bavilo dělat a míchat vůně

Brooucinda  20.10.13 21:55

@Teeeri Určitě a napiš ;)

Brooucinda  20.10.13 21:57
@renda81 píše:
já myslím oni tu vůni nejdřív smíchaly s tím olejíčkem a pak tam nalily ten alkohol a myslím jak v té sklenici klesl, že se na to navázala ta vůně jinak by to smrdělo po alkoholu, ale to jsou moje dedukce, nikdy mi chemie a fyzika nešla :mrgreen: a jak říkaly že je to jemná vůně, to by mě bavilo dělat a míchat vůně

Což to mě ani né, bolela by mě z toho hlavinka. Já je už pk na sebe zase ráda plácám :mrgreen: No já právě jako myslela, jestli je to vůbec možné, aby se to takhle fakt navázalo :nevim:
Jsem zvědavá na další díl..prý o hubnutí :mrgreen: Cha cha

renda81
Kelišová 5057 příspěvků 20.10.13 22:10
@Brooucinda píše:
Což to mě ani né, bolela by mě z toho hlavinka. Já je už pk na sebe zase ráda plácám :mrgreen: No já právě jako myslela, jestli je to vůbec možné, aby se to takhle fakt navázalo :nevim:
Jsem zvědavá na další díl..prý o hubnutí :mrgreen: Cha cha

o hubnutí, to na nich budou hned vidět výsledky na těch dvou :mrgreen: :mrgreen:

Brooucinda  20.10.13 22:19
@renda81 píše:
o hubnutí, to na nich budou hned vidět výsledky na těch dvou :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To teda.. Myslíš jako, že už jim ty kosti budou šustit? :lol:

renda81
Kelišová 5057 příspěvků 20.10.13 22:29
@Brooucinda píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To teda.. Myslíš jako, že už jim ty kosti budou šustit? :lol:

asi tak, ale těším se na to, líbí se mi to jen na to v neděli nezapomenout :mrgreen: :mrgreen:

Brooucinda  20.10.13 22:32
@renda81 píše:
asi tak, ale těším se na to, líbí se mi to jen na to v neděli nezapomenout :mrgreen: :mrgreen:

To si taky řikám. Minule jsem na to taky natrefila náhodou a dneska taktéž… Takže si to napíšu do kalendáře :palec: Když na to nezapomenu :lol: :lol:

radka101
Závislačka 3612 příspěvků 21.10.13 07:45

Ten pořad je skvělej, vrací se k původním receptům.

Brooucinda  21.10.13 08:30

@radka101 Právě.. Navíc mi to tam přijde většina receptů tak jednoduchých až mě bolí, že na to nepřijdu sama :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist