Herbář na ČT1 - sledujete?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brooucinda  20.10.13 20:27
Herbář na ČT1 - sledujete?

Ahoj :mavam:
Už minulý týden jsem koukala v neděli na pořad herbář, na čt1! Naprosto mě nadchnul a tak jsem chtěla vědět, zda taky někdo kouká a diskutovat o receptech tam uveřejněných…Kon­krétně mě zaujal dnešní parfém noo :roll: :mrgreen:
Je tu někdo podobně nadšený z přírody a chtiví jí jakkoliv využít?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

Teeeri
Kelišová 6912 příspěvků 20.10.13 20:32

@Brooucinda Ahooj, super pořad. Akorát jsem dnes nestihla. Kouknu na internetu. Moc se mi libi ten napad, zpracování, a recepty.
Jaký tam byl parfém?:-)

Brooucinda  20.10.13 20:37

@Teeeri Paráda! :mavam:
Heled už to zjištuju jak se co pěstuje.. Byl tam krásný recept na parfém z šalvěje, měsíčku lékařského a levandule… Naprosto jednoduchý a tak mě zajímalo (až to dokoukáš pochopíš) jestli se nakonec opravdu natáhne ta vůně z té olejové esence..

Taky tam byl naprosto jedjoduchý recept na tělové mléko a balzám na rty…Obojí jednoduchý a muselo to dokonale vonět…

Když problém u mě je ten, že bych si to chtěla udělat všechno a najednou nejlépe :mrgreen: :mrgreen:

renda81
Závislačka 4797 příspěvků 20.10.13 21:31

Ahoj dnešní díl se mi moc líbil ten parfém, a balzám na rty, i ty smažené květy no pořad nádhernej povedl se, jen tak dál :palec:

Brooucinda  20.10.13 21:50

@renda81 Vid! Taky se mi velice zamlouvá!
heled a myslíš, že ten parfém fakt voní? Jako že se to do toho nachytá, ta vůně… :nevim:

Teeeri
Kelišová 6912 příspěvků 20.10.13 21:54

@Brooucinda uz se teda těším až to zkouknu.:-)pak se ozvu

Příspěvek upraven 20.10.13 v 21:55

renda81
Závislačka 4797 příspěvků 20.10.13 21:54
@Brooucinda píše:
@renda81 Vid! Taky se mi velice zamlouvá!
heled a myslíš, že ten parfém fakt voní? Jako že se to do toho nachytá, ta vůně… :nevim:

já myslím oni tu vůni nejdřív smíchaly s tím olejíčkem a pak tam nalily ten alkohol a myslím jak v té sklenici klesl, že se na to navázala ta vůně jinak by to smrdělo po alkoholu, ale to jsou moje dedukce, nikdy mi chemie a fyzika nešla :mrgreen: a jak říkaly že je to jemná vůně, to by mě bavilo dělat a míchat vůně

Brooucinda  20.10.13 21:55

@Teeeri Určitě a napiš ;)

Brooucinda  20.10.13 21:57
@renda81 píše:
já myslím oni tu vůni nejdřív smíchaly s tím olejíčkem a pak tam nalily ten alkohol a myslím jak v té sklenici klesl, že se na to navázala ta vůně jinak by to smrdělo po alkoholu, ale to jsou moje dedukce, nikdy mi chemie a fyzika nešla :mrgreen: a jak říkaly že je to jemná vůně, to by mě bavilo dělat a míchat vůně

Což to mě ani né, bolela by mě z toho hlavinka. Já je už pk na sebe zase ráda plácám :mrgreen: No já právě jako myslela, jestli je to vůbec možné, aby se to takhle fakt navázalo :nevim:
Jsem zvědavá na další díl..prý o hubnutí :mrgreen: Cha cha

renda81
Závislačka 4797 příspěvků 20.10.13 22:10
@Brooucinda píše:
Což to mě ani né, bolela by mě z toho hlavinka. Já je už pk na sebe zase ráda plácám :mrgreen: No já právě jako myslela, jestli je to vůbec možné, aby se to takhle fakt navázalo :nevim:
Jsem zvědavá na další díl..prý o hubnutí :mrgreen: Cha cha

o hubnutí, to na nich budou hned vidět výsledky na těch dvou :mrgreen: :mrgreen:

Brooucinda  20.10.13 22:19
@renda81 píše:
o hubnutí, to na nich budou hned vidět výsledky na těch dvou :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To teda.. Myslíš jako, že už jim ty kosti budou šustit? :lol:

renda81
Závislačka 4797 příspěvků 20.10.13 22:29
@Brooucinda píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To teda.. Myslíš jako, že už jim ty kosti budou šustit? :lol:

asi tak, ale těším se na to, líbí se mi to jen na to v neděli nezapomenout :mrgreen: :mrgreen:

Brooucinda  20.10.13 22:32
@renda81 píše:
asi tak, ale těším se na to, líbí se mi to jen na to v neděli nezapomenout :mrgreen: :mrgreen:

To si taky řikám. Minule jsem na to taky natrefila náhodou a dneska taktéž… Takže si to napíšu do kalendáře :palec: Když na to nezapomenu :lol: :lol:

radka101
Závislačka 3361 příspěvků 21.10.13 07:45

Ten pořad je skvělej, vrací se k původním receptům.

Brooucinda  21.10.13 08:30

@radka101 Právě.. Navíc mi to tam přijde většina receptů tak jednoduchých až mě bolí, že na to nepřijdu sama :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist