Hledá se pediatr v Praze 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  13.04.03 19:18

Ahoj holčiny,

nevíte někdo o spolehlivém dětském lékaři v Praze 4-Nuslích (někde v okolí nám. Bratří Synků)? Jeden typ už mám, ale zjistila, že se nechodí po porodu podívat na miminko domů. Pokud máte někdo s nějakým panem doktorem (nebo paní doktorkou) dobrou zkušenost, dejte mi prosím vědět.

Děkuji

Šárka R. 29.t.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  17.04.03 16:54

Já mám skvělou zkušenost s paní doktorkou Vaněčkovou z První pražské zdravotní. Je to v Ladově ulici, na Výtoni, tedy kousek od nám. bří. Synků. Jsou tam i odpoledne a vždycky je na telefonu někdo, kdo je ochotný pomoci. Je to ale bohužel doktor soukromý. Poplatek je 250Kč měsíčně. Nikdy nečekám, natož mezi nemocnými dětmi, kontrolu nebo prohlídku si dohodnu v kolik chci. Všichni jsou velmi ochotní a peněz rozhodně nelituji. A hlavně- kvůli nějakému speciálnímu vyšetření mojeho chlapečka neposílají jen tak k bůhví komu.

Bohužel nevím, jestli dělají výjezdy domů. Pokud se budeš chtít informovat více tady je telefon: 224 919 891.

Já už bych nikdy neměnila. Moc mi pomohli, hlavně psychicky, měla jsem problémy s kojením, nic nevyčítali, nekritizovali. Můj chlapeček /za pár dní 2 roky/ se tam nebojí a taky se mu tam líbí.

Akceptují poze Oborovou zdravotní pojišťovnu, ale to není problém se tam přihlásit. Michala

Anonymní  14.05.12 12:46

já mám moc dobrou zkušenost s p. dr.Schubertovou na Chodově, je to sice kousek dál než píšeš, ale myslim, že stojí za to za ní jezdit.. není soukromá..chodí po narození na návštěvu a je moc hodná, ochotná a vstrřícná..hlavně je vidět, že ji na dětech fakt záleží ;) tak ať máš šťastnou ruku při výberu..

Twik
Nováček 5 příspěvků 03.07.13 15:19
Twik

Dobrý den/ Ahojky, chtěla bych se zeptat, kde má ordinaci Vaše doktorka na Chodově (přeci jenom Chodov je velký). Děkuji moc za odpověď. Twik :)

Ancze
Kecalka 175 příspěvků 03.07.13 16:50

Našla jsem toto: http://www.medifin.eu/…tova-dana-55
Doufám, že pomůže :)

Twik
Nováček 5 příspěvků 03.07.13 20:10

Tak to je super :-) to mám asi tak 10 minut pěšky od baráku. :lol: Snad nás ještě paní doktorka veme… Ještě jednou děkuji za pomoc :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavná značka kabelek bude muset zavřít až 125 svých butiků, prodělává

Kabelky od designéra Michaela Korse zná snad každá žena, která se jen trochu... číst dále >

Ivana Trumpová drží styl a ráda jí kachnu, prozradil návrhář Laffita

Jedním ze čtyř Ambasadorů České republiky, kteří ve středu získají toto... číst dále >

Reklama