Hledám video

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

medvidek
Závislačka 3054 příspěvků 16.09.11 19:55
hledám video

Ahojik maminy,ženy :-) .
Včera jsem tu koukala v nějaké diskuzi pro zasmání,pro pobavení na video tancujícího černouška na Shakiru.Ale teď ho ne a ne najít.Pomůže mi některá dobrá duše?
Předem díky.

Reakce:

Twipz
Závislačka 3467 příspěvků 16.09.11 20:01

Ahojky, myslíš, jak tancuje v té plínce na stole?

Terez85
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 16.09.11 20:04

http://www.youtube.com/watch?…

Twipz
Závislačka 3467 příspěvků 16.09.11 20:05

jo, tohle jsem taky měla na mysli :-)

medvidek
Závislačka 3054 příspěvků 16.09.11 20:49

Juhůůůůůů,Terez díky Ti !!!
To je přesně ono!!!
Doufám,že tím pobavím muže až se mi vrátí večer s práce :-) .
PS:Admini můžete to tu smáznout :-) !

Vergis
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 16.09.11 22:45

příště jukni do historie v tvém PC :-) tam vše najdeš

medvidek
Závislačka 3054 příspěvků 17.09.11 08:32
Vergis píše:

Dík za radu :lol: :lol: ,to bych to musela nejdřív umět.

Vergis
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 18.09.11 18:46
medvidek píše:
Vergis píše:
:mrgreen: vlevo nahoře je hvězdička žlutá (u exploreru), na tu tukni a vyjede ti sloupec a tam jsou oblíbené položky, inf. kanály a historie, tukneš na historii, vybereš den a je to :-)

medvidek
Závislačka 3054 příspěvků 19.09.11 06:50
Vergis píše:
medvidek píše:
Vergis píše:
:mrgreen: vlevo nahoře je hvězdička žlutá (u exploreru), na tu tukni a vyjede ti sloupec a tam jsou oblíbené položky, inf. kanály a historie, tukneš na historii, vybereš den a je to :-)

Ahojik,díky,ale Eplorel nepoužívám.Nemá ho ráda.Mám Mozillu.
Ale to je teď už jedno.Na You Tube mám účet a videjko mám dané v oblíbených :mrgreen:

Denino
Závislačka 2675 příspěvků 10.03.13 23:14

Obnovuji diskusi. Teď jsme si vzpoměla na jedno video a nemůžu ho nikde najít. Nejedná se o žádnou novinku. Toto video jsem objevila v posledním ročníku střední školy (2008) a celá třída z něj byla nadšená a okamžitě chtěla totéž předvést jako půlnoční překvapení (nereálné)

Jednala se o tančení vystoupení party cca osmi kluků, kteří byli amatérsky namaskováni jako zombie. Celé video bylo natáčenono nejspíše amatérem, protože nemělo zrovna nejlepší kvvalitu. Kluci přišli do tělocvičny, začala hrát naprosto bombová hudba (neznám ji, ale myslím si že se jedná pouze melodii) a kluci začali tančit. Byl tam uprostřed hlavní tanečník. Hubenej kluk a ten byl z nich úplně bobovej. Choreografie i pohyby těla, byť amatérské, tak naprosto fasfinující. Bylo to určitě zahraniční video. Zaboha ho nemůžu najít :roll:

Váš příspěvek

Poslední články

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

Jak předejít atopickému ekzému u dětí?

Až 60% dětí se narodí se sklonem k velmi suché kůži a přibližně u třetiny z nich se ještě před prvními narozeninami rozvine atopická dermatitida. číst dále >

TOPlist