Hlenová zátka a kdy přišel porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lupita
Kecalka 346 příspěvků 02.01.08 15:58
Hlenová zátka a kdy přišel porod?

Ahoj těhulky, maminky…
Tak jsem tu s dalším dotazem:-))
V pondělí mi začala odcházet hlenová zátka (nejprve hustý čirý hlen, postupně zažloutlý a dnes malinko zabarvený krví), tak jsem se chtěla zeptat, jaké s tím máte zkušenosti a za jak dlouho jste popřípadě po odchodu zátky rodily…
Já mám termín až 25.1., tak bych byla ráda, kdyby tam mimi ještě zůstalo,ale co nadělám, že jo. Na kontrolu jdu teď 4.1. i s ultraz­vukem.
Dnes odpoledne se mi zdá, že už mám zas jen takový řídký, občas mazlavý výtok (omlouvám se za detaily popisu), tak se zas bojím, aby mi neodtékala plodová voda..
No nervy furt pryč :-)))
Díky všem za odpovědi a reakce ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

makina
Neúnavná pisatelka 15082 příspěvků 02.01.08 16:07

Ahoj Lupito, tady jsem ti našla pár souvisejících diskusí, tak si počti.
Přeju ti rychlý a pohodový porod, zdravé miminky a žádný nervy!
 M.

http://emimino.cz/modules.php?…

makina
Neúnavná pisatelka 15082 příspěvků 02.01.08 16:08

Miminko, ne miminky :oops: :oops: :lol:

Kami74
Závislačka 4497 příspěvků 02.01.08 16:09

Lupito to je různý,u prvního mi asi v osm večer odešla zátka a v šest ráno byl Ondra na světě a u Štěpulky mi zátka odešla 14 dnů před porodem. :wink:

lupita
Kecalka 346 příspěvků 02.01.08 16:54
Holky díky

Makino, díky za ty vybrané články, tak jsem to pročetla a stejně nejsem moudrá, u každé to prostě probíhá jinak…Ale sbaleno mám a ostatní, co ještě není doma zařízené, bude kdyžtak muset tatínek:-)))
Kami 74 – to nestraš, takhle brzo!!! I když to u mě už asi nehrozí, když mi odchází 3. den…
Pa holky a dík

Novire
Neúnavná pisatelka 16197 příspěvků 02.01.08 17:26

Ahoj, mě odesla zátka 4 týdny před porodem :wink:

GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 02.01.08 17:42

Ahoj,mě začala zátka odcházet ve středu a v sobotu večer byla malá na světě.Hodně štěstí :D

Maka
Závislačka 2858 příspěvků 02.01.08 18:02

ahoj 14 dní

Berun
Závislačka 4910 příspěvků 02.01.08 18:24

je to fakt u každého jinak

Mě začala odcházet 4 dny před porodem (1 den před termínem), druhý den opět trošku a v den porodu za 4 dny odešel ráno definitivní kusanec s trochou krve. Hned potom jsem začala mít kontrakce po 5 minutách a večer byl malý venku.

Nemusí to ještě vůbec nic znamenat a rodit můžeš za 2 týdny kdy už budeš v termínu (2 týdny před nebo po je pořád termín).

Anonymni  02.01.08 19:30

Ahoj, mně v sobotu a v pondělí vykoukl malý – o měsíc dřív. Ale vše v poho, naprosto pohodový porod, žádné bolesti při kontrakcích. Jen těch posledních 40 min nic moc ;-) Přeju lehký porod a zdravé mimi! Markyz

verveve
Ukecaná baba ;) 2072 příspěvků 02.01.08 20:00

Ahoj me odesal hlenova zatka asi ctyri tydny pred porodem. No vlastne jsem o tom ani nevedela az na kontrole mi rekli, ze mi jiz odesla hlenova zatka a ja jsme si matne vzpomela, ze asi pred 14 dny jsme mela takovy ruzovy hlen – tak to asi bylo ono.
No a dokotor mi rikal, ze az to zacne tak to bude rychle :-) A bylo v 7 mi praskla plodova voda a v 9.40 se Tomik narodil a to sel KP a byla jsem prvnorodicka.
Takze je to fakt individualni a klidne muzes rodit v terminu.
Verveve

PetraV.
Kecalka 127 příspěvků 02.01.08 20:37

Ahoj, mně odešla zátka v pátek, v neděli před polednem mi praskla voda a v pondělí večer se dcera narodila v 36. tt. Dnes jí jsou už téměř 4 roky.

Anonymni  02.01.08 22:57

ahoj
já se taky řadím k větším rychlovkám, odešla mi zároveň během jedné hodiny s plodovou vodou, která byla tak jasně světle oranžová, že jsem pojala hned podezření, že to je plodová voda… jela jsem do porodnice,kde se následně konal i příchod miminka :-)

ale předtím jsem taky četla totéž, že někomu zátka odchází dřív a rodí se až bůhví kdy.
no, máš to koneckonců „za pár“, takže teď už čekat, kdy ta voda, případně kontrakce…
 petra

UlrikaL
Povídálka 46 příspěvků 03.01.08 10:45

Ahojky, já myslím, že se stejně nic přesného nedovíš. Někdo porodí za tři týdny, někdo za pár hodin a nemá to žádné vodítko, proč u koho to tak je. Mě odešla hlenová zátka až když jsem už měla kontrakce, pár hodin před porodem, u obou mých porodů.

Ulrika

davmi
Kelišová 5235 příspěvků 03.01.08 11:44

Ahoj,
jak psala Ulrika,u každého to je fak jiné,mě odešla zátka,myslela jsem,že už to bude a pak jsem ještě skoro 3 týdny čekala :wink:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist