Hodnota HCG

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lindikkk
Nováček 5 příspěvků 14.05.10 15:31
Hodnota HCG

Ahoj,
dneska jsem byla pro výsledky krve na HCG, měla bych být asi v 5 týdnu od poslední MS, ale výsledkům vůbec nerozumím. Jen jsem to dostala do ruky bez vysvětlení:o) Můžete mi to někdo objasnit co ten výsledek znamená? S-HCG = 3341/U/l, referenční meze 0-10, pak je tam nějakej výkon a hodnocení. Díky

Reakce:

Anonymní  14.05.10 16:25

nechci dělat chytrolína, ale myslím, že si těhu :wink: hodnota hcg je dle mě 3 341 :kytka:

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 14.05.10 16:34

Lindik hodnota hcg naprosto odpovídá týdnu těhotenství. Gratuluju :kytka: .

Monika H.
Extra třída :D 12064 příspěvků 14.05.10 17:37

Také přidávám svou gratulaci :kytka: :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >