Homeopatika na bradavice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

prodnesekanonymni
Povídálka 11 příspěvků 13.02.13 21:09
Homeopatika na bradavice

Ahoj holky zajímalo by mě, když užívám homeopatika na bradavičky, měla bych se soustředit jen na to, či můžu aplikovat například duofilm, který mi jakž takž pomáhá na ty největší bradavice. A ještě, jestli jste u sebe v prvních dnech také pozorovali lehké zhoršení. Děkuju :)

Reakce:

mariannnka  13.02.13 21:46

Téma už tu několikrát je – např. tady http://www.emimino.cz/…ecba-139467/

nozu
Echt Kelišová 7581 příspěvků 13.02.13 21:49

Nejlepší je vypálit tekutým dusíkem. za 14 dní máš klid ;-)

mariannnka  13.02.13 22:17
@nozu píše:
Nejlepší je vypálit tekutým dusíkem. za 14 dní máš klid ;-)

Klid od bradavic, ale časem se objeví hlubší problémy než ty kožní nebo znovu bradavice. Je rozdíl mezi vyléčením bradavic a potlačením bradavic.

nozu
Echt Kelišová 7581 příspěvků 14.02.13 07:44

@mariannnka víš, když já na tohle fakt nevěřím… tak možná proto. ale jestli to někomu funguje, tak nic proti…

mariannnka  14.02.13 09:16

@nozu to není o víře, každá nemoc, kterou potlacis, má takovouhle progresi zvenku dovnitř. Tělo tvoří hierarchii orgánů podle důležitosti a pokud jakákoli léčba postupuje tímhle směrem, tak se nejedná o vyléčení, ale potlačení. Když se ti po potlačení bradavic objeví za nějakou dobu hlubší problémy (třeba astma) a dostaneš správný homeopaticky lék, astma se zlepší, ale objeví se zase bradavice, protože tělo jde směrem k uzdravení – zevnitř ven. K tomu není potřeba víra, to se děje všem bez rozdílu, jestli o tom ví nebo ne. Ale samozřejmě rozhodnutí je na tobě, já jen píšu, že nemoci nepadají na lidí jen tak z nebe, ale ve velké míře za objevenim vážnějších problémů stojí potlačení těch povrchnejsich.

mariannnka  14.02.13 09:16

@nozu to není o víře, každá nemoc, kterou potlacis, má takovouhle progresi zvenku dovnitř. Tělo tvoří hierarchii orgánů podle důležitosti a pokud jakákoli léčba postupuje tímhle směrem, tak se nejedná o vyléčení, ale potlačení. Když se ti po potlačení bradavic objeví za nějakou dobu hlubší problémy (třeba astma) a dostaneš správný homeopaticky lék, astma se zlepší, ale objeví se zase bradavice, protože tělo jde směrem k uzdravení – zevnitř ven. K tomu není potřeba víra, to se děje všem bez rozdílu, jestli o tom ví nebo ne. Ale samozřejmě rozhodnutí je na tobě, já jen píšu, že nemoci nepadají na lidí jen tak z nebe, ale ve velké míře za objevenim vážnějších problémů stojí potlačení těch povrchnejsich.

Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist