Hrušková přesnídávka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rozmary
Kelišová 5025 příspěvků 02.05.11 11:03
hrušková přesnídávka

Ahoj,malá miluje hruškovou přesnídávku,ostatní ji moc nejedou,jenže má po ní obličej samej pupínek,jenom na obličeji,jinde nic.Vadí ji asi i jabko,ale zase si říkám kdybyx to bylo po tom,měla by pupínky všude ne?Banán jí taky chutná,ale to je pak děsnej boj s kakáním,tak se s tím docela pereme.Zkoušely už jste pribinák?Bylo jí teď 7 měsíců

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nozu
Kelišová 7458 příspěvků 02.05.11 11:07

pokud je pupínkatá v obličeji, tak je na hrušku alergická. potravinová alergie se objevuje zejména v obličeji. pribinák bych malé dala až v roce. je moc tučný… spíš jí zkus nabídnout bílý jogurt )dobrá je olma a nebo Holandie).

beruska7908  02.05.11 11:10

Ahoj, odpovidala jsem ti na diskusi s kakanim, zkus misto tech pribinaku(to ji jeste vic zabetonuje) taky radsi Activii bilou, jsou tam probiotika na upraveni strevni mikroflory, jsou vyborne na vyprazdnovani, se kterym mate problem.a bananovou presnidavku nedavejte, pokud mala trpi na zacpy, banan stavi, je i tezko stravitelny.
tu hrusku bych taky vynechala, zkuste jine ovoce, pokud se opet osype,tak proste je alergicka.musite hledat tak dlouho, dokud nenajdete to, co male bude vyhovovat. :mavam:

dusicka..
Závislačka 4816 příspěvků 02.05.11 11:11

S alergii Ti neporadim. Marecek je zatim bez reakce na vse, co mu nabizim :-D
Stejne jako pise Nozu, tak Pribinak bych nedala. Je moc tucny a sladky a sama chemie. Nase dr. doporucuje bily jogurt (ne smetanovy), pripadne do nej primichat nejake ovoce. Kupuju Activii a davam do ni banan – Marymu to moc chutna :-D Ale vam bych doporucila jine ovoce nebo presnidavku, kdyz ji banan stavi. Co boruvky, uz jste zkouseli?

rozmary
Kelišová 5025 příspěvků 02.05.11 11:13

No jo,to tu holky psaly až tak po osmém měsíci,tak zkusím počkat ještě měsíc.Takže hrušky ne :zed: mám plnou lednici přesnídávek :zed: To bude asi alergická i na jabko a na meruňku,tak to fakt nevím co jí dám místo toho.Když dám ten jogurt dřív co hrozí?

rozmary
Kelišová 5025 příspěvků 02.05.11 11:15

Já než to nadatluju,je tu spousta odpovědí :mrgreen: díky

rozmary
Kelišová 5025 příspěvků 02.05.11 11:17

Ještě se blbě zeptám,ty pupínky svěděj?Malá je teď každou chvíli ukňouraná,myslela jsem že zuby,ale třeba to je ta vyrážka

Laaja
Závislačka 4975 příspěvků 02.05.11 11:46
rozmary píše:
Ahoj,malá miluje hruškovou přesnídávku,ostatní ji moc nejedou,jenže má po ní obličej samej pupínek,jenom na obličeji,jinde nic.Vadí ji asi i jabko,ale zase si říkám kdybyx to bylo po tom,měla by pupínky všude ne?Banán jí taky chutná,ale to je pak děsnej boj s kakáním,tak se s tím docela pereme.Zkoušely už jste pribinák?Bylo jí teď 7 měsíců

Ahoj,
pribiňák určitě ne, já ho dětem ještě nedávala a je jim 17m. Zkus jiné ovoce..broskev, meruňka, borůvka, jahoda. Malé děti nepotřebují zas tak časté změny ve stravě a stereotypní jídelníček jim nevadí.
Jogurty jen bílé, u nás se chytla aktivia bílá sladká. Do ní třeba přimýchat takové ty nestlé piškoty, ty se rozpouští dobře.
Tu hrušku a jablko raději nedávej, banán taky ne, a zkus jiné ovoce. Něco třeba vyjde.

Laaja
Závislačka 4975 příspěvků 02.05.11 11:53
rozmary píše:
Ještě se blbě zeptám,ty pupínky svěděj?Malá je teď každou chvíli ukňouraná,myslela jsem že zuby,ale třeba to je ta vyrážka

Svědit ji to může, ale to by se asi škrábala ne? Máte doma calciovou mast nebo fenistil? Kdyžtak namazat tím.

nozu
Kelišová 7458 příspěvků 02.05.11 11:53

co zkusit švestku? přesnídávku dělá Hipp a klárce svého času strašně chutnala. a švestka je dobrá na zácpu.

rozmary
Kelišová 5025 příspěvků 02.05.11 12:03

Na švestku jsem taky koukala,ale popravdě jen koukala,protože mě vyděsila ta cena 32kč za tak malou lahvičku se mi zdála fakt dost natažená 8-o ,no jo,co se dá dělat asi jí zkusíme.Mažu jí to Bepantenem a většinou to do druhýho dne trošku zmizí,jenže vzhledem k tomu že se s tím lůáduje každej den se toho nějak nemůže zbavit :-(

Laaja
Závislačka 4975 příspěvků 02.05.11 12:05
rozmary píše:
Na švestku jsem taky koukala,ale popravdě jen koukala,protože mě vyděsila ta cena 32kč za tak malou lahvičku se mi zdála fakt dost natažená 8-o ,no jo,co se dá dělat asi jí zkusíme.Mažu jí to Bepantenem a většinou to do druhýho dne trošku zmizí,jenže vzhledem k tomu že se s tím lůáduje každej den se toho nějak nemůže zbavit :-(

A co kupujete za přesnídávky?

rozmary
Kelišová 5025 příspěvků 02.05.11 12:34

Střídám to Jsou to přesnídávky od 4–5 měsíce,sunárek,sva­čina a tak,jsou velký a skoro o polovinu levnější,ale hold když to nejde,tak musím šáhnout hlouběji do kapsy.

janica252
Kelišová 5610 příspěvků 02.05.11 14:05

švestkovou stoprocentní ovoce dělá hamánek takovou svačinku, je to v kelímku, má to 130 g, prodává se to po dvou kelímkách, cena do 30 Kč za ty dva…

lucenka
Extra třída :D 10047 příspěvků 03.05.11 17:45

Mozná má alergii jenom na jablko … většina přesnídávek obsahuje jablečné pyré, aby byly levnější. Takže si dej i pozor když budeš zkoušet tu švestkovou.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist