Hubnutí po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klovasa
Závislačka 2851 příspěvků 28.08.10 13:40
Hubnutí po porodu

Ahoj Děvčátka,
tak jak sem slíbila, zakládám diskuzi o hubnutí po porodu…doufám, že všechny kamojdy :lol: , co sdílely diskuzi o váze se sem pomalu přesunou :) Tak jak jste na tom s váhou po porodu, kolik jste nabraly, kolik jste zhubnuly, jak ste zhubnuly, jak dlouho jste po porodu? Budem každý týden psát, jak se hejbe váha :) A nějak snad zubnem :)

Tak já:
cca 8.týdnu po porodu,+28kg, zbývá zhubnout 12kg :zed: , 12kg jsem zhubla porodem a 4kg zmizely nejak sami :) zatím necvicím, sem po císaři :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 28.08.10 13:43

ahoj,tak ja jsem nabrala 15.5kg,do sestinedeli zmizlo 13.5kg, pak jsem kojenim (asi)zhubla jeste dalsich 5. Ted nekojim,papam co jsem driv nemohla,tak jsem zase neco nabrala :lol: ale v unoru jdu s manzelem do posilky,tak se tesim.

SaNi
Povídálka 29 příspěvků 28.08.10 13:52

Ahoj, tak ja nabrala dokonce 32kg :pocitac: porodem jsem zhubla 16kg no a dodatecne jeste 2kg. Jeste tech 14kg no :think:
Jinak taky jsem rodila cisarem a ted mi konci sestinedeli. Kdy se muze zacit cvicit? Nejak jsem se nestihla zeptat doktorky :zed:

Klovasa
Závislačka 2851 příspěvků 28.08.10 14:00

No mě pan doktor říkal minimáně 8.týdnu nee a pak podle toho jak se budu cejtit,ale ještě mám strach, tak s bříškem ještě počkám :(

cher  28.08.10 14:03

Jestli se můžu přidat, tak já přibrala 15 kilo, 5 jsem nechala v porodnici, malé budou posledního srpna 3 měsíce a mě ještě zbývá 5 kg, ale myslím, že kdybych se necpala, že už je mám dole, bohužel mám nějaký velký apetit, u syna jsem do 3 měsíců měla míň než před těhu. Ale to mi bylo 25, teď je mi o 8 let víc a jde to nějak pomaleji :nevim:

momi33
Generální žvanilka 24694 příspěvků 28.08.10 14:35

Ahoj,já jsem nabrala cca +15kg,po porodu to bylo –8kg,a jak to šlo,tak jsem naběhla na cvičení.Rodila jsem taky císařem,a cítila jsem se tedy docela dobře,že jsem už 5 týdnů po porodu naběhla na fitbally,ovšem jen tak lehce,a neposilovala jsem spodní břicho.Po šestinedělí jsem začala cvičit tak3× týdně bosu,a do toho procházky s kočárem,tak to šlo dolů docela dobře.Bohužel koncem května cvičení skončilo,a mě zůstaly procházky s kočárem,a už se těším na září,mám pocit,že mám zas nějaké to kilčo nahoře :cert:

momi33
Generální žvanilka 24694 příspěvků 28.08.10 14:37

Jinak v porodnici mi říkali,že až na to spodní břicho můžu hned po císaři posilovat všechno.

Lidka a Sami
Závislačka 4944 příspěvků 28.08.10 14:58
Klovasa píše:
No mě pan doktor říkal minimáně 8.týdnu nee a pak podle toho jak se budu cejtit,ale ještě mám strach, tak s bříškem ještě počkám :(

Ahoj jsem taky po císaři.
Rodila jsem v Apolináři a tam nám řekli, že do 3měsíců se máme šetřit. Jediný, co můžeš dělat, co je neškodný – stahovat stehení svaly, zadeček ve stoje(třeba u mytí nádobí) a stahovat břišní svaly, když sedíš(třeba u pc, TV). Jsou to velice neškodná, ale účinná cvičení :palec: :mavam:

janibubi  28.08.10 15:01

Ahoj holky ,ja nabrala 20kg,v porodnici sem nechala 10kg a ted mam po porodu 6.mesicu. Obleceni co pred tim sem oblikla asi 4.mesice po porodu.ted mam jeste samozdrejme neco navic,hlavne mi zustalo trochu bricho a to samo nezmizi :mrgreen: :mrgreen: ,takze bych mela zacit cvicit,ale samotne se mi nechce,snad mi pomuze tahle diskuze :potlesk:

Jocelyn  28.08.10 15:20
Hubnuti

ahojky, tak ja se na porod teprve chystam, mam tri dny do terminu. Pribrala jsem 20 kg, nikdy v zivote jsem nemela vic jak 55 kg, tak doufam, ze se znovu dostanu do me vahy:-) Budu Vas taky informovat, jak se mi to dari:-))) :dance:

LydaM
Závislačka 3735 příspěvků 28.08.10 15:55

Juva juva asi se k vam pridam bude to pro me motivacni :-D sice mam do porodu jeste 2tydny ale uz ted uvaziji jak to potom zhubu,jo nabrala jsem 18kg.....a moje vychozi vaha byla vyssi -jsem byla predtim silnejsi 88kg :oops:

Pettulle
Extra třída :D 11496 příspěvků 28.08.10 16:03

Ahoj, tak jestli se můžu přidat, tak já přibrala buď 16 nebo 18 kg, přesně nevím, protože dr. měl 2 váhy a jedna z nich vážila blbě a vážil mě na nich tak nějak střídavě, ale řekla bych že těch 18 kg. Po porodu jsem se už pak nevážila, ale počítám, že jsem tam nechala těch 5–6 kg. Do oblečení co jsem nosila před těhu se vejdu, ale … Jsem skoro 9 měsíců po porodu. Někde jsem četla, že po císaři by se mělo cvičit až po tom 3tím měsíci. Něco málo jsem zhubla, ale zase nabrala :-( . Neznáte někdo nějaký účinný cvik na zhubnutí boků? Potřebovala bych zhubnout nejpozději do půlky příštího roku, to plánujeme druhé mimi a jestli zase jako že určitě něco přiberu, tak už se snad ani nehnu!

Hesinka
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 28.08.10 17:03

Ahojky holčiny,
tak se taky přidávám, jsem 2 měsíce po porodu, nabrala jsem 17 kg, v porodce zůstalo jen těch 7 a 10 stále tahám s sebou… :cry: Je fakt, že co kojím, tak mám šílený hlad, v noci mi kručí v břiše při kojení. Snažím se jíst zdravě, ale zase i tak, aby to nevadilo miminku, takže té zeleniny moc nemůžu :evil: Ale jím asi víc, než dřív, tedy myslím větší porce nebo častěji…Zatím nehubnu. Jsem taky po císaři, hodně chodím na prochajdy s kočárkem, každý den aspoň hodinu v lese – máme totiž hafíka a ten potřebuje svoji pravidelnou procházku :-) Ale někdy když to přeženu a jsme v lese třeba i 3 hodiny, tak mě pak druhý den bolí a jako pálí kolem jizvy :think: tak pak víc odpočívám.
Budu moc vděčná, pokud byste některá dala tipy na cvičení po císaři, já mám pořád silnější stehna a ruce a taky zadek o dost větší. Moc oblečení, co jsem nosila před těhu bohužel zatím neobléknu… :-(
No, tak jsem si trošku postěžovala, hrozně ráda bych se sebou něco udělala, protože už se nelíbím sama sobě :oops:
Jinak moc díky za tuhle diskusi :palec:

lovelytelle
Závislačka 3573 příspěvků 29.08.10 00:31

ahojky holky tak ja jsem dneska 9 den po porodu, přibrala jsem nějakých 12 kg a ješte mi zůstalo 4 kg nahoře ,ale už mi váha trochu klesla. jakmile mi vypadnou stehy a doktor dá zelenou tak budu chodit na bodyform a pilates :)

Tiffany1
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 29.08.10 03:41

Ahoj, Klovasko, tak já jsem ještě neporodila,do porodu mi zbývaá 14 dní, půjdu taky císařem,přibrala jsem 20kg, tak uvidíme, jak to půjde dolů :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist