Hubnutí po porodu

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klovasa
Závislačka 2855 příspěvků 28.08.10 13:40
Hubnutí po porodu

Ahoj Děvčátka,
tak jak sem slíbila, zakládám diskuzi o hubnutí po porodu…doufám, že všechny kamojdy :lol: , co sdílely diskuzi o váze se sem pomalu přesunou :) Tak jak jste na tom s váhou po porodu, kolik jste nabraly, kolik jste zhubnuly, jak ste zhubnuly, jak dlouho jste po porodu? Budem každý týden psát, jak se hejbe váha :) A nějak snad zubnem :)

Tak já:
cca 8.týdnu po porodu,+28kg, zbývá zhubnout 12kg :zed: , 12kg jsem zhubla porodem a 4kg zmizely nejak sami :) zatím necvicím, sem po císaři :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 28.08.10 13:43

ahoj,tak ja jsem nabrala 15.5kg,do sestinedeli zmizlo 13.5kg, pak jsem kojenim (asi)zhubla jeste dalsich 5. Ted nekojim,papam co jsem driv nemohla,tak jsem zase neco nabrala :lol: ale v unoru jdu s manzelem do posilky,tak se tesim.

SaNi
Povídálka 29 příspěvků 28.08.10 13:52

Ahoj, tak ja nabrala dokonce 32kg :pocitac: porodem jsem zhubla 16kg no a dodatecne jeste 2kg. Jeste tech 14kg no :think:
Jinak taky jsem rodila cisarem a ted mi konci sestinedeli. Kdy se muze zacit cvicit? Nejak jsem se nestihla zeptat doktorky :zed:

Klovasa
Závislačka 2855 příspěvků 28.08.10 14:00

No mě pan doktor říkal minimáně 8.týdnu nee a pak podle toho jak se budu cejtit,ale ještě mám strach, tak s bříškem ještě počkám :(

cher  28.08.10 14:03

Jestli se můžu přidat, tak já přibrala 15 kilo, 5 jsem nechala v porodnici, malé budou posledního srpna 3 měsíce a mě ještě zbývá 5 kg, ale myslím, že kdybych se necpala, že už je mám dole, bohužel mám nějaký velký apetit, u syna jsem do 3 měsíců měla míň než před těhu. Ale to mi bylo 25, teď je mi o 8 let víc a jde to nějak pomaleji :nevim:

momi33
Nadpozemská drbna 25311 příspěvků 17 inzerátů 28.08.10 14:35

Ahoj,já jsem nabrala cca +15kg,po porodu to bylo -8kg,a jak to šlo,tak jsem naběhla na cvičení.Rodila jsem taky císařem,a cítila jsem se tedy docela dobře,že jsem už 5 týdnů po porodu naběhla na fitbally,ovšem jen tak lehce,a neposilovala jsem spodní břicho.Po šestinedělí jsem začala cvičit tak3× týdně bosu,a do toho procházky s kočárem,tak to šlo dolů docela dobře.Bohužel koncem května cvičení skončilo,a mě zůstaly procházky s kočárem,a už se těším na září,mám pocit,že mám zas nějaké to kilčo nahoře :cert:

momi33
Nadpozemská drbna 25311 příspěvků 17 inzerátů 28.08.10 14:37

Jinak v porodnici mi říkali,že až na to spodní břicho můžu hned po císaři posilovat všechno.

Lidka a Sami
Závislačka 4957 příspěvků 28.08.10 14:58
Klovasa píše:
No mě pan doktor říkal minimáně 8.týdnu nee a pak podle toho jak se budu cejtit,ale ještě mám strach, tak s bříškem ještě počkám :(

Ahoj jsem taky po císaři.
Rodila jsem v Apolináři a tam nám řekli, že do 3měsíců se máme šetřit. Jediný, co můžeš dělat, co je neškodný - stahovat stehení svaly, zadeček ve stoje(třeba u mytí nádobí) a stahovat břišní svaly, když sedíš(třeba u pc, TV). Jsou to velice neškodná, ale účinná cvičení :palec: :mavam:

janibubi  28.08.10 15:01

Ahoj holky ,ja nabrala 20kg,v porodnici sem nechala 10kg a ted mam po porodu 6.mesicu. Obleceni co pred tim sem oblikla asi 4.mesice po porodu.ted mam jeste samozdrejme neco navic,hlavne mi zustalo trochu bricho a to samo nezmizi :mrgreen: :mrgreen: ,takze bych mela zacit cvicit,ale samotne se mi nechce,snad mi pomuze tahle diskuze :potlesk:

Jocelyn  28.08.10 15:20
Hubnuti

ahojky, tak ja se na porod teprve chystam, mam tri dny do terminu. Pribrala jsem 20 kg, nikdy v zivote jsem nemela vic jak 55 kg, tak doufam, ze se znovu dostanu do me vahy:-) Budu Vas taky informovat, jak se mi to dari:-))) :dance:

LydaM
Závislačka 3740 příspěvků 28.08.10 15:55

Juva juva asi se k vam pridam bude to pro me motivacni :-D sice mam do porodu jeste 2tydny ale uz ted uvaziji jak to potom zhubu,jo nabrala jsem 18kg.....a moje vychozi vaha byla vyssi -jsem byla predtim silnejsi 88kg :oops:

Pettulle
Extra třída :D 11504 příspěvků 28.08.10 16:03

Ahoj, tak jestli se můžu přidat, tak já přibrala buď 16 nebo 18 kg, přesně nevím, protože dr. měl 2 váhy a jedna z nich vážila blbě a vážil mě na nich tak nějak střídavě, ale řekla bych že těch 18 kg. Po porodu jsem se už pak nevážila, ale počítám, že jsem tam nechala těch 5-6 kg. Do oblečení co jsem nosila před těhu se vejdu, ale … Jsem skoro 9 měsíců po porodu. Někde jsem četla, že po císaři by se mělo cvičit až po tom 3tím měsíci. Něco málo jsem zhubla, ale zase nabrala :-( . Neznáte někdo nějaký účinný cvik na zhubnutí boků? Potřebovala bych zhubnout nejpozději do půlky příštího roku, to plánujeme druhé mimi a jestli zase jako že určitě něco přiberu, tak už se snad ani nehnu!

Hesinka
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 28.08.10 17:03

Ahojky holčiny,
tak se taky přidávám, jsem 2 měsíce po porodu, nabrala jsem 17 kg, v porodce zůstalo jen těch 7 a 10 stále tahám s sebou… :cry: Je fakt, že co kojím, tak mám šílený hlad, v noci mi kručí v břiše při kojení. Snažím se jíst zdravě, ale zase i tak, aby to nevadilo miminku, takže té zeleniny moc nemůžu :evil: Ale jím asi víc, než dřív, tedy myslím větší porce nebo častěji…Zatím nehubnu. Jsem taky po císaři, hodně chodím na prochajdy s kočárkem, každý den aspoň hodinu v lese - máme totiž hafíka a ten potřebuje svoji pravidelnou procházku :-) Ale někdy když to přeženu a jsme v lese třeba i 3 hodiny, tak mě pak druhý den bolí a jako pálí kolem jizvy :think: tak pak víc odpočívám.
Budu moc vděčná, pokud byste některá dala tipy na cvičení po císaři, já mám pořád silnější stehna a ruce a taky zadek o dost větší. Moc oblečení, co jsem nosila před těhu bohužel zatím neobléknu… :-(
No, tak jsem si trošku postěžovala, hrozně ráda bych se sebou něco udělala, protože už se nelíbím sama sobě :oops:
Jinak moc díky za tuhle diskusi :palec:

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 29.08.10 00:31

ahojky holky tak ja jsem dneska 9 den po porodu, přibrala jsem nějakých 12 kg a ješte mi zůstalo 4 kg nahoře ,ale už mi váha trochu klesla. jakmile mi vypadnou stehy a doktor dá zelenou tak budu chodit na bodyform a pilates :)

Tiffany1
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 29.08.10 03:41

Ahoj, Klovasko, tak já jsem ještě neporodila,do porodu mi zbývaá 14 dní, půjdu taky císařem,přibrala jsem 20kg, tak uvidíme, jak to půjde dolů :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

6 chyb při zařizování dětského pokoje

Ač se zařizování dětského pokojíku může zdát hlavně jako zábava, i tady může rodič pochybit. Jak zajistit, že se z pokoje nestane jen noclehárna a odkladiště hraček? Vyvarujte se šesti chyb, které místo her a fantazie mění v nebezpečný a nepřátelský prostor. číst dále >

Právě ušpiněné dupačky vložte do pračky i během praní

S malými dětmi není nikdy nouze o špinavé prádlo. Pokud se však vašemu děťátku právě stala nehoda a pračka je zrovna v chodu, není třeba zoufat a čekat až na další várku. Nové modely AddWash od Samsungu jsou vybaveny speciálními dvířky, která jsou umístěna v horní části těch hlavních, a díky nim lze jednoduše přidat ušpiněné oblečení i během pracího cyklu. číst dále >