Hubnutí se zelenou kávou?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dittaa
Kelišová 6043 příspěvků 1 inzerát 04.04.13 12:54
hubnuti se zelenou kavou?

Ahoj holky. Zkousel jste nekdo zhubnou pomoci zelene kavy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

kissi
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 04.04.13 12:56

Taky jsi to četla? Neskoušela jsem, ale je to lákavé..

marmama
Kecalka 149 příspěvků 04.04.13 13:04

Já si to objednala včera, ale četla jsem, že můžou prodávat i nějaký nebezpečný náhražky, tak těžko říct, jestli a jak to bude fungovat.

lasička1
Kelišová 7398 příspěvků 04.04.13 13:05

Nevěřím, že existuje něco zázračného, že se něco vypije, sní, spolkne a člověk hubne.
Hubnutí je vždy jen o vyváženém poměru příjmu a výdeje energie.Nic jiného neexistuje. A pokud by existovalo, tak vynálezce by měl Nobelovu cenu-byl by to objev pro lékařství, je spousta lidí, co potřebuje zhubnout ohledně zdraví, nejde jim to. A zdravotnictví by ušetřilo spoustu peněz za léčbu chodorb, které jsou důsledkem obrovské obezity.
Ale chápu, že jakýkoli takovýto „výkřik“ je pro většinu lidí lákavý.

Svandu
Echt Kelišová 8651 příspěvků 04.04.13 13:46
@lasička1 píše:
Nevěřím, že existuje něco zázračného, že se něco vypije, sní, spolkne a člověk hubne.
Hubnutí je vždy jen o vyváženém poměru příjmu a výdeje energie.Nic jiného neexistuje. A pokud by existovalo, tak vynálezce by měl Nobelovu cenu-byl by to objev pro lékařství, je spousta lidí, co potřebuje zhubnout ohledně zdraví, nejde jim to. A zdravotnictví by ušetřilo spoustu peněz za léčbu chodorb, které jsou důsledkem obrovské obezity.
Ale chápu, že jakýkoli takovýto „výkřik“ je pro většinu lidí lákavý.
:palec:

Jsou potraviny, které podporují hubnutí, ale bez vyváženého jídelníčku a pravidelného pohybu jsou k prdu ;-)

spiedy  04.04.13 14:38

Je to kravina pred dvema roky jsem to zkousela a nic :) taky skocim na kazdou kravinu nebo spis me to zajimalo jestli je to mozne :lol: ale neni aspon na me to ucinek nemelo :) stejne je to vse v hlave a o silne vuly :lol: :lol: :lol: :lol: ale za skousku nic nedas trebas to na tebe bude mit ucinek :) drzim pesti

Dittaa
Kelišová 6043 příspěvků 1 inzerát 05.04.13 13:12

Tak mám objednáno na 2 týdny, tak pak dám vědět :mrgreen: Chce to jíst míň a pravidelně no kila jdou dolů ale hodně pomalu :? Za to vyžrat se jde pěkně rychle :mrgreen: :mrgreen: :oops:

A pils tu kávu pravidelně v určitou dobu? 3×denně?

Dittaa
Kelišová 6043 příspěvků 1 inzerát 12.04.13 16:17

Tak piju tu kávu piju jí 2dny, takže nevím jestli se po ní hubne, ale i kdyby ne, tak je výborná. Budu jí objednávat, ať hubnu či ne :potlesk:

mikez
Nováček 1 příspěvek 23.05.13 00:08
zelená káva

Vážení, v roce 2011 jsem ten zázrak zkusil, je to až neskutečné ale pomohlo to, skutečně jsem zhodil na váze…pak mě ale i mou ženu čekal neskutečný jojo efekt a kolaps organismu… :,( :,( :,(
Je to klasický práček na odvodnění…něco jako „furon, furorese“, pouze odvede vodu z těla, tuky zůstanou kde jsou…a tím, že tělo nemá vodu, si ji potom nahradí dávkou ještě větší…
Zabral jsem a skutečně zhubl, byla to dřina ale stojí to za to…Manželka po porodu přibrala, také si dala zelenou kávu, zhodila a dostala kolaps…je to blbost

hannnnah  24.05.13 08:11
rada

MIKEZ– Mohla bych se zeptat v jakem smyslu jste meli s manzelkou kolaps? Chtela bych to vyzkouset, tak abych mela predstavu… mam nejake zdrav. potize a cvicit nemohu, to neznamena ze nemam pohyb, jen nesmim mit zadnou zatez. A za jak dlouho a kolik jste zhubli jestli se smim zeptat? Dekuji za odpoved.

Detlef  27.05.13 19:13
zelená káva

Blbost = podvod??

Dittaa
Kelišová 6043 příspěvků 1 inzerát 29.05.13 13:38

Ja to zkusila efekt zadnej krom toho velkyho curani :) upravit jidelnicek to pomuze vzdycky. Ja nesmim zeleninu, tak jsem v haji uplne

hannnnah  29.05.13 13:42

Ditto jak dlouho jsi to zkousela jestli se muzu zeptat?

Dittaa
Kelišová 6043 příspěvků 1 inzerát 29.05.13 15:59

2 baleni chvili pauza a pak 3 a na… Je to vyborna kava tim to zacina a konci jinak na hubnuti mi to nefunguje

hannnnah  29.05.13 16:01

Dekuji za odpoved :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

První krok ke změně životního stylu? Vyčistěte si komplet kuchyň, radí odbornice

V rámci soutěže Velká červnová výzva jsme oslovili Evu Hájkovou, MPH, MBA, která na eMimino.cz vede Poradnu zdravé výživy a terapie pro celou rodinu. Co pro ni znamená zdravý životní styl a co radí těm, kteří se snaží udržovat v dobré kondici? číst dále >

Maminky nahoře bez: Proč se nebojíme kojit na veřejnosti

Pobuřují vás odhalená prsa na veřejnosti? Nebo se řadíte k těm, kterým nevadí, když maminka vytáhne ňadro v restauraci? Maminky na eMiminu se nám svěřily se svými pocity při kojení na veřejnosti. číst dále >