Hypertyreoza a hypotyreoza po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kajusak
Nováček 3 příspěvky 29.08.11 14:53
Hypertyreoza a hypotyreoza po porodu

Ahoj holky,
nic podobného jsem tu v dizkuzy nenašla.Prosím máte některá Vás zkušenosti s hypertyreozou a nebo hypotyreozou po porodu?Lítá mi tlak a celkově se necitím dobře už několik měsicu ,ale váha je relativně stabilní.Jaké jsou příznaky děkuju :srdce:

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 38056 příspěvků 30.08.11 17:42

Jakékoliv změny metabolismu - rychlé přibírání nebo hubnutí bez zjevné příčiny, padání a lámání vlasů, zvýšená únava nebo naopak hyperaktivita, zimomřivost nebo zvýšené pocení, zrychlené bušení srdce… Při jakémkoliv podezření není nic jednoduššího než udělat jeden odběr krve, který to bezpečně odhalí.

Verča S.
Kecalka 283 příspěvků 31.08.11 20:21

U mě se po porodu rozjela hyperthyreoza. Rychlé ubývání na váze (za 5 měsíců 19kg dole), padání vlasů, bušení srdce, motání hlavy, poruchy vidění, celková slabost. No nic moc. Zajdi si na endokrinologii na krev a vyšetření, nastaví ti léčbu.

Váš příspěvek

Poslední články

Čas si krátím na seznamce. Je to nevěra?

Virtuální flirtování, seznamka nebo dokonce sex po internetu. V dobách, kdy nebyly počítače, byla definice nevěry poměrně jasná. S nástupem internetu se změnilo nejen to, jak se seznamujeme, ale i... podvádíme? Nebo děláme z virtuálních vztahů zbytečnou vědu? číst dále >

Správná bazarová taktika: 6 zásad šetření

Také přemýšlíte, jak byste ušetřili nějakou tu korunu? Nakupování levných věcí není řešení. Nemusíte se nutně uskrovňovat za každou cenu, jen si musíte svoje nákupy pečlivě rozmyslet. K tomu vám pomůže následujících 6 zásad. číst dále >