hypospadie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  21.09.03 11:38
hypospadie

V červenci se mi narodil chlapeček. Má hypospadii. Teď ho čeká vyšetření urologem a později (asi v roce) operace. Sbírám informace, kde se dá. Mám strach. Jestli máte někdo zkušenost s touto vadou u svého dítěte, napište o tom.

Petra

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  24.09.03 22:22
hypospadie

Ahoj Petro,

mám ročního chlapečka s tímto problémem,ale asi ti moc neporadím.Teprve se chystáme na urologii (během prvního roku jsme byli jen na sono ledvin a vyšetření moče),operován by měl být ve 2-3letech..

Doufám,že se ozve nějaká zkušenější maminka…

Andrea

Anonymni  25.09.03 02:34
hypospadie

Ahojda Petro,

Nejsem ještě maminou, ale je to vrozena vada, která se odstraní operací a vyústěním močové trubice normálně, tj. středem. Podobným problémem, ale s vyústěním na druhou stranu je epispádie. Ničeho se neboj, teď mu to vadit určitě nebude a výkon taky nebude nejpříjemnější, ale děti mají tzv. dětskou amnézii a přibližně do třetího roku si nic nepamatují. Tak ani v pubertě nebude vědět co prožíval. Taky se dětem dávají léky a oni si pak nepamatují co se s nimi dělo. Vážně se neboj, vše bude O.K. Pá. B.

sarks
Povídálka 42 příspěvků 12.11.05 08:56
hypospadie penilní

Ahoj jsme jeden s případů postižení a jdeme 21.2 na operaci a jedna nestačí tak asi 3 nejmín.pobyt má být 14 dní nejméně,nevím co mě čeká ,ale bude to chtít hodně trpělivost a nervy. :cry:

Anonymni  12.11.05 19:37

Ahoj holky, je to sice blbé, ale nebojte se. My jsme byli se synkem v nemocnici dost dlouho, ne kvůli tomu vašemu problému, ale kvůli chronický nemoci. Když jsme měli vyšetření a zákroky v narkóze, taky jsem se děsně bála, ale nejdůležitější je dodávat děťátku klid. Tím svým vyplašením jsem ho teda asi moc nepodržela :-(. Vy se každou chvíli v nemocnici radujte, že tam nejste kvůli něčemu horšímu, a moc vám přeju, aby všechno co nejlíp dopadlo. nepřihláš. Goody

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama